• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Freddy_Leenan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James Fernando

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tātad man dzinās pakaļ divi policisti  Freddy Leenan un Jack Wattangus no sākuma mani nobēra ar db tad saspamoja man virsu su.

4. Kā   vainas dēļ tas notika :Nav ne jausmas 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prntscr.com/o4h1bi

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, SmokyS said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James Fernando

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Freddy Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Tātad man dzinās pakaļ divi policisti  Freddy Leenan un Jack Wattangus no sākuma mani nobēra ar db tad saspamoja man virsu su.

4. Kā   vainas dēļ tas notika :Nav ne jausmas 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : http://prntscr.com/o4h1bi

Nu bēgi, iemetu 3 su ar RP. Kur problēma?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Apzinos ka sūdzība ir uz Freddy, bet par mani arī ir iesaistītas lietas.

Vispirms mēs apstādinājām kādu citu mašīnu, un kad mēģināju runāt ar to cilvēku un viņa pārkāpumiem, tu ar savu auto Bullet sāki man braukt virsū, kas ir nedaudz (CS). Kad bijām noskaidrojuši kas bija ar to pirmo mašīnu, mēģinājām apstādināt Tevi. Tu sāki bēgt,un es brīdināju caur /m ja neapstāsies, tieks lietoti ieroči. Tātad ar RP es izliecos pa logu un sāku šaut par Tavu mašīnu , kuru tu sauc par (DB). Tad Freddys ielika Tev zvaigznes, un tur viss ir normāli jo ir visāda veida informācija par Tava darba mašīnu un pašu Tevi. Tad sāki bēgt, biji labā attālumā no mums un mēs sākām šaut pa tevi. Neredzu problēmu.

 Un tik nettēlo , ka nezini kādēļ šitas notika :D  ''4. Kā   vainas dēļ tas notika :Nav ne jausmas ''

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, SmokyS said:

freddy leean veltits tev nicee 



 

Paldies <3, nevajag raudāt sīkais bērns.

Izej uz āru , ieelpo svaigu gaisu , atnāc.

Un jā tādu video , es varu par tevi uzlikt.

Par noteikumu pārkāpumu - atzīsti ,ka biji vainīgs un beidz vienreizs raudāt.

PS.   Wow, tu esi sherlocks , ieguglēji freddy leenan, congrats:1f914:

 

Runājot par tēmu '':Tātad man dzinās pakaļ divi policisti  Freddy Leenan un Jack Wattangus no sākuma mani nobēra ar db tad saspamoja man virsu su''

3 /su bēglim , CSN pārkāpējam tā ir norma - tu pat nezini ,kas ir spam, daudzus es redzēju 2k17 ,kad spamoja tādiem kā tu 20 zvaigznes ar /rshot un tad šāva nost.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...