• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba]raffel chestwood


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

1. Tavs niks spēlē : Frank Velasco

2. Administrātora niks spēlē : Raffael_Cheastwood

3. Pierādījumi par pārkāpumu : http://prntscr.com/o4sb3t

4. Apraksts par situāciju : Karoč braucu garām kamanam šis sāk šaut pa mani un manu mašīnu, a ko es braucu talak, centos ignorēt, bet mašīna salūza kāpu laukā lai šim pizdi sadotu par to, nu karoč ar dažam lodem dirsā noguldiju kamanu, hujaks mani iepis Jaila par DM lai gan es aizstāvejos, un tajā brīdi nemaz raffels nespecoja neko, tikai ieraug, ka čata parada ka kads kādu nošauj un tad met jaila

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to, ka es specoju tikai tad kad ieraudziju, ka lodes lido, uzreiz, kā sāku specot tu viņu šāvi, es šaubos ka jus abi pilsētas vidu šaudītos. Tapec ieliku jūs abus, lai apdomājat, ka tā nedrīkst darīt 

 

Link to comment
Share on other sites

Tu nemaz nezināji kas notiek, nezini vai ir kadam no mums iemesls vai nav, kā arī terminus laikma neproti, ieliki tikai par CS viņu bet mani par DM viņam bija CS CarDM un DM mēģinājums stap citu, bet tev tas neinteresē un met jailā nakošo reiz noskaidro kāds ir iemesls prims tu dari tas būtu prātīgāk.

Šobrīd protams esmu atsēdējis savu nepatieso jailu, bet tagad gribu lai tu atvainojies no sirds un sedz man morālo kompensāciju un lieki tērēto laiku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, TraxDzex said:

Tu nemaz nezināji kas notiek, nezini vai ir kadam no mums iemesls vai nav, kā arī terminus laikma neproti, ieliki tikai par CS viņu bet mani par DM viņam bija CS CarDM un DM mēģinājums stap citu, bet tev tas neinteresē un met jailā nakošo reiz noskaidro kāds ir iemesls prims tu dari tas būtu prātīgāk.

Šobrīd protams esmu atsēdējis savu nepatieso jailu, bet tagad gribu lai tu atvainojies no sirds un sedz man morālo kompensāciju un lieki tērēto laiku.

Priecājies, jo cik es zinu es esmu vienīgais administrators kas liek tik mazu laiku jailam, labi neieskatijos kas pa vainu, bet redzēju, ka jūs šaudaties sāku specot un tu nošāvi viņu..

Link to comment
Share on other sites

Priecaties par to ka maz ieliec jaila, ok paldies tev par to atsēdēju savu vienu 1h jailu par DM, kā arī pēc jaila lv iznaku lauka vel jatere savs laiks lai rr taisītu butu vismaz ls savadak butu

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...