• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Nauda


calcium.

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Šodien ieejot spēlē man bankā ir 17K atlikuši, kad vakar man bija 4Miljoni. Es nezinu kas notiek ar serveri, vai tas ir Kova kas pats dara, vai kas pa vainu. Tik daudz cilvēkiem pazūd nauda pēdējā laikā, un es esmu viens no tiem pašlaik.

3. Pierādījumi par problēmu: https://prnt.sc/o5kwqj  Neskrīnoju savu naudu bankā katru dienu, nedomāju ka kaut kas šitik stulbs notiktu. 

Link to comment
Share on other sites

Veciit reska druka kowikam.Man skiet kads ar tawu Ac ir paspeelejies.Pasham ta ir noticis ka pirms pusotra gada uzlauza acc un sawaca wisus 15 m.. Nevies nepalidzeeja atgut kaut zinaju kurs to izdarija.Vienigi Maza (Laumuks) Velejas palidzet ar naudinju Un Kristijans Saws choms.

Es domaju kowiks tew tur 4 m nenemtu nemaz nost moz ja tew tur kadi 100m butu tad bet shaubos. Nesi pedeja laika apmekleejis kadu citu serwaku ar tadu pashu paroli? Vai ari kadu failu nemis kur keylogers ieksha?

Nezinu vecais cerams atgusi kadu kapeiku no zaudeta.Bet raksti Pm Kalmarikam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Darkside said:

Veciit reska druka kowikam.Man skiet kads ar tawu Ac ir paspeelejies.Pasham ta ir noticis ka pirms pusotra gada uzlauza acc un sawaca wisus 15 m.. Nevies nepalidzeeja atgut kaut zinaju kurs to izdarija.Vienigi Maza (Laumuks) Velejas palidzet ar naudinju Un Kristijans Saws choms.

Es domaju kowiks tew tur 4 m nenemtu nemaz nost moz ja tew tur kadi 100m butu tad bet shaubos. Nesi pedeja laika apmekleejis kadu citu serwaku ar tadu pashu paroli? Vai ari kadu failu nemis kur keylogers ieksha?

Nezinu vecais cerams atgusi kadu kapeiku no zaudeta.Bet raksti Pm Kalmarikam

Njā, nedomāju ka tas bija Koviks. Visiem lauž tos akountus un vairākiem ir nopizģīts. Mēģināšu ar kādu sazināties.. Spasibo.

 

help admins.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ᴄᴀʟᴄɪᴜᴍ said:

Njā, nedomāju ka tas bija Koviks. Visiem lauž tos akountus un vairākiem ir nopizģīts. Mēģināšu ar kādu sazināties.. Spasibo.

 

help admins.

 

Bet ja tew newiens nepalidzes iedoshu tew kadu naudinju lai naw skrobe.Jo zinu ka tas ir ka peksnji neka naw. Serwaka mani atradisi.Un naw zeel palidzet cilvekam kam problemas radushas. Turas bral

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...