• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Jack_Forst


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eazy_CIain

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jack_Forst 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Ieju serveri un redzu Adminu Apvainošanu

4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezinu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu https://failiem.lv/u/6cu7wdrd

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Čalīt, es viņu sāku apvainot par to ka kāds no NTimes man nozaga auto ar nj izmantošanu. Viņa man uzrakstīja ka tā ir mana vaina, pēc tam viņa uzrakstīja ka neredzēja situāciju, bet ne paprasija pierādījumus kuri man ir. Tāpēc sāku apvainot un es jau tiku sodīts ar mute.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martxz said:

@Anatoliks ka viņa pret mani tā es pret viņu.. 

Liec sūdzību iekšā. + mute bija uzlikta, jo rakstīji "na***, b**" utml. Bans tika saņemts par apvainojumiem, kurus rakstīji. Ja nespēj savaldīties, tad ko Tu vispār pie datora dari?

Ja ir pierādījumi un vēlies, lai soda, tad liec sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

@Ezerinjsh nu tad varbūt vēl ieej servera logos , atrodi 2 gadus vecu informāciju un nobano vai ajailo. Ja nespēj paprasīt pierādijumus tad ko tu pie administrācijas statusa dari?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martxz said:

@Ezerinjsh nu tad varbūt vēl ieej servera logos , atrodi 2 gadus vecu informāciju un nobano vai ajailo. Ja nespēj paprasīt pierādijumus tad ko tu pie administrācijas statusa dari?

http://prntscr.com/oa4xoy Divus gadus? Man cilvēks nesen bija ss atsūtījis. 

Ne jau adminam ir jāiet un jālūdzas, lai Tu iedod pierādījumus par kaut ko. Tam ir domāta sūdzību sadaļa, ne tā? 

Vecīt, atbildi par saviem pārkāpumiem. Ja nespēj atbildēt, tad paturi savas emocijas pie sevis. 

Link to comment
Share on other sites

@Ezerinjsh Nu tu jau nebūsi tas ((nevar saprast kas tu esi puisis vai meitene )) kas mani te tagad komandēs, paklau kad es uzrakstīju /report varēji uzrakstīt " uzraksti sūdzību", nē tev bija jauzbrauc spēletajam "pats vainīgs ka neproti aizslēgt auto", saproti visiem gadās kļūdas, šaja gadījumā es aizmirsu aizslēgt auto. Taču tas nav iemesls lai tagad uzbrauktu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martxz said:

@Ezerinjsh Nu tu jau nebūsi tas ((nevar saprast kas tu esi puisis vai meitene )) kas mani te tagad komandēs, paklau kad es uzrakstīju /report varēji uzrakstīt " uzraksti sūdzību", nē tev bija jauzbrauc spēletajam "pats vainīgs ka neproti aizslēgt auto", saproti visiem gadās kļūdas, šaja gadījumā es aizmirsu aizslēgt auto. Taču tas nav iemesls lai tagad uzbrauktu.

Es Tevi nekomandēju. Iesaku. 

Tu pats zini, ka vari rakstīt sūdzību. Kāpēc man Tev tas ir jāsaka? :D Ja nav nekā loģiska ko atbildēt, tad neatbildi vispār. Mana atbilde salīdzinājumā ar Taviem tekstiem, pat tuvu nestāv klāt uzbraucienam.

Link to comment
Share on other sites

@Ezerinjsh ja tu prastu normāli spēletajiem atbildēt , tad šīs sūdzības nebūtu. Es /report rakstot domāju ka kāds palīdzes bez sūdzības, bet kļūdijos. 

P.S Ceru ka esmu vienīgais kuram tā atbildi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martxz said:

@Ezerinjsh ja tu prastu normāli spēletajiem atbildēt , tad šīs sūdzības nebūtu. Es /report rakstot domāju ka kāds palīdzes bez sūdzības, bet kļūdijos. 

P.S Ceru ka esmu vienīgais kuram tā atbildi.

Šī sūdzība nebūtu tad, ja Tu prastu kontrolēt savas emocijas un tekstus, kurus raksti. 

Respektīvi, Tu sūdzies par manu atbildi, bet tiešsaistē tajā momentā bija administratori, kuri tev VISPĀR neko neatbildēja. Funny.

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ ka tu mani kickoji un draudēji ar banu. Varbūt arī būtu labāk ja tu neatbildētu, bet vēl labāk būtu ja tu vispar nebūtu vairs administrācijas sastāva. Un citiem ad ir kas svarīgaks nekā ar saviem drauģeļiem NonrpJackojot zagt mašīnas un runāt stacīja ar pieludzejiem un pēc tam prasīt 10k par auto atpirkšanu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martxz said:

Tādēļ ka tu mani kickoji un draudēji ar banu. Varbūt arī būtu labāk ja tu neatbildētu, bet vēl labāk būtu ja tu vispar nebūtu vairs administrācijas sastāva. Un citiem ad ir kas svarīgaks nekā ar saviem drauģeļiem NonrpJackojot zagt mašīnas un runāt stacīja ar pieludzejiem un pēc tam prasīt 10k par auto atpirkšanu.

Es arī bez admina esmu kikota,  bet es tādus slimīgus tekstus nerakstīju. Par pilnīgi bezjēdzīgu sūdzību man administratoru nu gan neņems nost.

Kā Tu zini, ka svarīgāks? Tu spamoji reizes 5x-10x to reportu. "ar saviem drauģeļiem NonrpJackojot zagt mašīnas" kurā vietā es mašīnu zagu? Pierādījumus studijā.

Tie vispār ir spēlētāji nevis pielūdzēji. :DD

Ja vēlies turpināt diskusiju, tad uzraksti par mani sūdzību. 

Link to comment
Share on other sites

Es nevēlos turpināt diskusiju jo man ir svarīgākas darīšanas par auto zagšanu un spēlētāju izsmiesanu un sēdēšanu samp 24/7 ka zubrim un papisit visu dzīvi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Iemacies.rp.lauma

Edited by Alķīmiķis
Brīdināts
Link to comment
Share on other sites

Pietiks diskutēt! Nākamais posts pēc mana saņems WP, izņemot Administrāciju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...