• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ralfs Brookly


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James Fernando

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Ralfs Brookly

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Braucu iekša los santosa pec ka braucot garam redzeju 2 kartibas policistus kuri man likas bija salietojušies nu nodomaju braukšu talak izdzirdu šavienu skatos caura riepa masinai dzinos pakal tie apstajas un viens no policistiem sak dm!

4. Kā vainas dēļ tas notika :

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://streamable.com/914p1

Link to comment
Share on other sites

Tā,vispār kāpēc neofilemji pašu sākumu? Tu pie mums piebrauci un tad Bruno tev kk patrieca tu mums nosauci pa gejiem un tad arī tu brauci prom es biju dusmīgs nošāvu lodi blakus tavam auto tikai nevajag melot kad ir sašavu tavu auto riepu nošāvu blakus pēc kā izkapti ārā aizgāji pie bendzin tank betona apli to un paslēpies tur un ar m4 sastāvi elliot Wolf mašīnu, pēc kā arī man trapiji un manam kolēģim, tad tu neofilemji to daļu kur tu piebrauc ka bez vainīgs un es tev bez iemesla savu tu usqki visu šo situāciju piebraucot un ar saviem jautājumiem. Es tevi nošāvu jo biji mani nokaitinājis un nebija garīgais, tu neofilemji kur bija viss sācies un piebrauci tā kā nebūtu bijis nekur vainīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Gribu redzēt sākumu kad atbrauci, un Bruno un elliot var apliecināt kad sadvi, ja elliot nebūs sataisījis auto 

Link to comment
Share on other sites

Tu jau arī tikai nofilmē to daļu kur viss ir sācies, tu takā tāds 12gadnieks, pierādījums pierādījums, grūti pasam adzities vai arī vienkārši baili, jo domā kad dabūsi pats sodu 

Link to comment
Share on other sites

A un + tava cata var redzēt ka tu mus apsaukāji, un paša sākumu video kad kamera ir taisni var redzēt elliot ar beigto auto un, ja noliedz ka tas bija elliot cata ir rakstīts 

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

Ralfs Brookly tiks sodīts ar 40 minūšu cietumsodu par Cs,CarDm,Dm

James Fernando tiks sodīts ar 20 minūšu cietumsodu par Cs ,chatā ir redzams ka ir rakstits "'GEJ* ''  Ja jau te raksta par to ka ir kautkas tāds tad abi tiekat sodīti

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...