• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] par Ivans_Petrovics


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jeff_Markham

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Ivans_Petrovics

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : QS,DM,NonRP( runajot ar cilvēku no armijas, piebrauc un sāk šaut)

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa!

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/2yekr

 

Man nav nekādu pretenziju pret Lopezu NAV! Viņs neko neizdarīja, pats es biju vainīgs ka ieskrēju lodēs...!

Link to comment
Share on other sites

Es sāku šaut? Vsp es tevi apturēju, beigās tu man dirsi pa qs, jo man tec9 pazuda no rokas kad izkāpu no mašīnas.

Tev uzbruka fujaks vsp, ja tu neredzēji es centos viņu novākt pats līdi sist viņam un beigās arī nomiri, jo līdi priekšā

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, -Kristiāns said:

Es sāku šaut? Vsp es tevi apturēju, beigās tu man dirsi pa qs, jo man tec9 pazuda no rokas kad izkāpu no mašīnas.

Tev uzbruka fujaks vsp, ja tu neredzēji es centos viņu novākt pats līdi sist viņam un beigās arī nomiri, jo līdi priekšā

Par tevi viss CLEAN! Es liku sūdzību par viņu, paldies!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Majonezzez said:

Par tevi viss CLEAN! Es liku sūdzību par viņu, paldies!

Tad nafig tu saki kad es tevi šauju,ja mēs erpojām sadursmes situāciju un tad sāki braukt virsu kad qs bij..

Link to comment
Share on other sites

Just now, -Kristiāns said:

Tad nafig tu saki kad es tevi šauju,ja mēs erpojām sadursmes situāciju un tad sāki braukt virsu kad qs bij..

Izlasi sūdzību! wtf? Tur nekas nav par tevi! Beidz spamot!

Link to comment
Share on other sites

Viņš arī piedalījās šajā situācijā, takā vari izlabot šo sūdzību. Šajā situācijā piedalijās velviens.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, -Kristiāns said:

Es sāku šaut? Vsp es tevi apturēju, beigās tu man dirsi pa qs, jo man tec9 pazuda no rokas kad izkāpu no mašīnas.

Tev uzbruka fujaks vsp, ja tu neredzēji es centos viņu novākt pats līdi sist viņam un beigās arī nomiri, jo līdi priekšā

Dirsējs tu esi:D Tu pa viņu tiešām šāvi, nemuldi man, beigās pateici, kaut kāds idijots, es atzīstos, ka šāvu, jo Fredim palika garlaicīgi.

Video beigās skaidri redzams, ka es viņu neatvācu, bet acīm redzot Frederics! Ja sēdēšu jailā, tad nejau viens!

Link to comment
Share on other sites

Frederico Lopez un Ivans Petrovics saņems 30 minūšu cietumsodu par DM.

Paldies par sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...