• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Freddy Leenan


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Cordiliano_Sanchez

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC insultoja kā arī Taisīja DB lai spridzinātu mašīnu. 

4. Kā vainas dēļ tas notika :  Viņu notrieca viens čalis  pēc kā es ieņirdzu, un tālāk viņš skrēja pēc rolleriem un sāka taisīt DB kaut kā caur afk, tāpēc domāju ka tur ir arī hax.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://failiem.lv/u/jpwkwcu6#/

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, FunnyFacker said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Cordiliano_Sanchez

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :  Freddy_Leenan

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : OOC insultoja kā arī Taisīja DB lai spridzinātu mašīnu. 

4. Kā vainas dēļ tas notika :  IC- Viņu notrieca viens čalis  pēc kā es ieņirdzu, un tālāk viņš skrēja pēc rolleriem un sāka taisīt DB kaut kā caur afk, tāpēc domāju ka tur ir arī hax.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  https://failiem.lv/u/jpwkwcu6#/

 

Saksim ar to ,ka laiki , es izgaju paskatities forumu, pec ka sakas ta db animacija, ka ari pec SS paskatieties, ar alt tab. Tad tu piebrauci gnjau un taisiji fake sudzibas, nu ja ganjau gribeji lai tevi nosaut speciali iebraucot ,ka ari ja es tevi gribetu saut nost ar db , es ienaktu pec 5 secc, nevis pec 33 sec :DDDDD. Atvainojos varu atdot naudu par masinu 15k,kad ienaksi on, pec refleksa izejot speles aizmirstu to suda fignu ka uz alt tab izejot sauj afk. Kur tur OOC '' ej raudi mammai uz pupa'' ?:DDD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

gribeju pateikt ka vins šitaa visu laiku dara, nošava ar db

Edited by Keitija
lieks posts
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ainaars said:

gribeju pateikt ka vins šitaa visu laiku dara, nošava ar db

Kad es to daru , umnik.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kāpēc vispār bija jāsāk dbot sākumā, jo, ja tas nebūtu noticis, afk izejot ar nevienam nekas nebūtu noticis. Tik pat labi Freddy savā labā izmantoja to, ka afk izejot db turpinās. Visu padara ļaunāku fakts, ka tas notiek Unity. Freddy saņems 2 dienu banu par DB. Varbūt arī, ka tas notika netīšām, bet tad sākumā vispār nevajadzēja sākt dbot. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...