• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Richard Blumenthal


Guest

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tu kā ārsts atbrauc uz notikuma vietu konstatē, ka cilvēks ir miris un atstāj viņu bezpalīdzīga stāvokli un pats aizbrauc? :D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blūmentāls said:

Tu kā ārsts atbrauc uz notikuma vietu konstatē, ka cilvēks ir miris un atstāj viņu bezpalīdzīga stāvokli un pats aizbrauc? :D

Ja cilvēks nomirst, ātrā palīdzība viņu neved uz slimnīcu, ar to nodarbojas apbedīšanas biroji! šī iestādē nogādā mironi uz morgu. Ko ārsts mirušam cilvēkam izdārīs, ievadīs adrenalīnu? Tas ir tikai loģiski

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
1 minute ago, winDeN- said:

Ar līķiem nodarbojas policija un citi dienesti nevis ātrā palīdzība. Tā tas ir arī dzīvē. Neviena NMPD mašīna līķus nepārvedā (ja nu vienīgi nomirst pa ceļam). Uz nāves konstatēšanu ir izsaukums, jo tikai mediķim ir tiesība kādu pasludināt par beigtu, bet tur arī viņu darbs beidzās. Tālāk rīkojas citi dienesti - policija, u.c.

Es neteicu, ka Tev viņš ir jāsavāc Tu viņu nevari atstāt bezpalīdzīga stāvokli vajadzēja izsaukt un sagaidīt atbilstošos dienestus. Nevis pamest līķi kaut kur uz ielas un aizbraukt... 

Link to comment
Share on other sites

@Sarkanais Kamars Nakamajā update ieliec Morgu, lai nebūtu tādas hujņas

P.s Ričard, ko viņš darīs, ja pret viņu čūbījs ar m4 bēgs, vai bēgs vai arī mirs... Citu tur variantu nav...

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

te pilnīgs bezpraģēlis Ričard. Ko tagad ārstam jāņem pienākums rokās arī tad, kad viņu pašu dzīvība ir apdraudēta??

a Tu pats kādu mēģinātu glābt, ja pret tevi tiktu pavērsts karsts stobra gals?? es kauktā šaubos - beidz sēdēt pie pC un padomā reāli!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
1 hour ago, winDeN- said:

Paldies par atbalstu gan tev, gan Melnukam, taču šie bija divi atsevišķi momenti. Es aizbraucu uz sākotnējo izsaukumu, aizbraucu prom. Pēc tam sekoja vēl viens izsaukums. Uz to atbildot, aizbraucu tajā pašā vietā, kur mani sagaidīja jau ar M4 rokās. Diemžēl man to nofilmēt nesanāca, jo sāku runāt ar Zivtiņu /d čatā par to, kāpēc ātrās palīdzības mašīnas bez bākugunīm pārkāpj noteikumus.. 

Teorētiski man vainu var piešūt, bet praktiski neviens šādas lietas serverī nedara. Lielā mērā jau šeit sākās jautājums par to, kāpēc no manis prasa vairāk nekā no citiem spēlētājiem.

bet...Bet, ja kāds veic izsaukumu uz to pašu vietu, tad jau tas liecina pa MetaGaming izmantošanu. UN kur ir loģika hujārīt ar M4 pa dakteri (ja vinīgi nenotiek kāda bandu cīņa vai Bnada/Mafija ir ieņēmusi kādu objektu, vietu?? Un vispār, kur loģika, kad uzbrūk ārstiem - parasti, kad viņi iebrauc ghetto, vinus brīdina ar izšautu lodi gaisā lai pazūd nevis kad srazu nober pār viņu..;. bet nu te tak ir samp.lv - viss ir iespējams :D

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

Tu kā mediķis veido un nosaki situāciju, respektīvi tajā brīdi galvenais situācijas noteicējs esi tu. Tātad Tu vari noerpot, veidot situāciju ka vien vēlies, šajā gadījumu Tu noerpji cilvēka nāvi un vienkārši pameti viņu tur...

Labi, šoreiz piekāpšos, ja esi vel cietuma dod ziņu tiksi izlaists. 

Link to comment
Share on other sites

Mikem taisniba,......ble Richards mosk atkal sadzeries admineja,jun jega no tada ACC kas ienak serveri un sez afk,tad atmostas un sak uz atro spec un jail,neizvertejot situaciju........tani diena jailoja uz nebedu, + ja si tik siki sak piesieties,tad stavi stacija un visus par CS,jo tur vislaik tads haoss,un NONRP,.......Davaj WP ,a to garlaicigi

Edited by -Alvarez
+1wp Lieks posts//Alvarez
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...