• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Nozagts ACC] Rafael_Kennedy


Recommended Posts

Yo! Nebiju kādu laiku nācis on, nozaga accountu - Rafael_Kennedy. Ir kāda iespēja atgūt? Parole nomainīta, caur ucp mēģinot atjaunot paroli uzrāda, ka e-pasts arī nomainīts.

Interesanti, priekš kam vajadzīga šī e-pasta paroles atgūšanas sistēma, ja tā nestrādā korekti. E-pasts uzlauzts nav, e-pastā ziņas par paroles maiņu arī nav.

Uzrakstīju kamaram PM, bet hz vai atbildēs, so uzcepu šo topiku. Ja parādās topiks ar nika maiņu, tad zinat, ka tas neesmu es. Ja parādās ON Rafael_Kennedy liekat banu, līdz neatgūšu profilu (ja vispār atgūšu).

Paldies par uzmanību!

 

EDIT // IETEIKUMS: Pārbaudiet kam tā nauda tika pārskaitīta caur log failiem. Uzliekat banu tam retardam. gl.

 

shit happens

Link to comment
Share on other sites

Vecīt,tas ir no tā komūna kur tu spēlēji,manam bratam ir tas pats. Es saubos vai kova Tev palidzes,jo vinam nepatīk staigātāji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Link451 said:

Vecīt,tas ir no tā komūna kur tu spēlēji,manam bratam ir tas pats. Es saubos vai kova Tev palidzes,jo vinam nepatīk staigātāji.

"staigātāji"? ;D hah, tgd to tā sauc xD pox nav kur spēlētājs spēlē? uzturējos tur un šeit, lol.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ☯ imstonedashell said:

"staigātāji"? ;D hah, tgd to tā sauc xD pox nav kur spēlētājs spēlē? uzturējos tur un šeit, lol.

Nee nu pec idejas jau jaa,bet nu tu redzi pie kaa noved taa speeleeshana citur 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Link451 said:

Nee nu pec idejas jau jaa,bet nu tu redzi pie kaa noved taa speeleeshana citur 

vienkaarshi buus maaciiba , nevadiit vienaadas paroles . cik labi , ka tikai sampaa man ir taa parole , fuh .. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...