• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Scofield.


Abcd

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Freddy Leenan

2. Administrātora niks spēlē : Mike Scofield

3. Pierādījumi par pārkāpumu

:4. Apraksts par situāciju : Tātad šim administratoram laikam jānoņem LVL, jo /auninvite - nav spēle. Aprakstīšu manu situāciju - tātad patrulēju es ar vienu zaļknābi, redzot ka stacijā kk čuvaks apsaukā vislaik mūs par ''lohiem'' ,kaut pašam ,manuprāt, ir novērojams autisms , daunisms un pārējās huiņas,jo tik retardētam loham nav iespējams būt, bļa rl life viņu jau sen atpizģītu policija ASV,jo viņiem ir lielas tiesības,pat ja pārmācītu viņu - policistiem būtu taisnība. Un vispār bļe čūbār tev nav tādas tiesības,lai uz vienu aizvērtu acis [ kaut viņš ir 1lvl] , uz otru nav , jo mūsu zelta PoFo vārdi '' noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda'' , tātad turpināšu, pamatā bija tas ,ka mēs Dmojam 1lvl ar /su, kaut /su nebija - es vienmēr izmantoju /tazer , noņemot viņam 1/10 HP skaitās kā DM, proti, ja tādu cilvēku satiktu štatā- padomātu ,ka viņš ir izbēdzis no sanatorijas, un viņš ir bīstams dzīvībai,piemēram, romā nesen viens psihais nogalināja 5 cilvēkus.

Un runājot par to ,ka Džokelz mani vēlējās izmest : cmon kā var būt tādam retardētam RP,lai maisītos IC situācijās, runājot par zaļknābi - jā tiešām viņš viņu nošāva , bļe vaitad esmu atbildīgs par to ka mani /auninvite? Vispār man cepīja,jo ja man būtu deagle , izdarītu to pašu, jo ja cilvēks ieraudzot situāciju,ka otrs pārkāpj un viņam par to nav nekas , arī pārkāps.

PS : to 1lvl neiejailoja. 

Skočs tev ; 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad, es biju aculiecinieks šitai situācijai, tu biji sametis zvaigznes, nezinu iepriekš vai tieši tad, bet biji sametis, jo pēc spēletaja nošaušanas viņš tika cietuma. Tas nav tas galvenais, bet ko tu ar savu kolēģi izdariji, ir nepieļaujami un neloģiski. Tas spēletajs ir 1lvl, sāksim ar to, jūs bez cuff bez nekā, vienkarši viņu nošavat, kautgan varējat visu caur rp un cilvēcigi, vel viņš pat neskreja prom, tapēc tev nebija nekāds iemesls lai viņu vienkārši nošautu. Līdz ar to mēs ar skoču nonācam pie tā kad tādus ka jus abus pigorus nav ko darit mentos.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, -Džokelz said:

Tātad, es biju aculiecinieks šitai situācijai, tu biji sametis zvaigznes, nezinu iepriekš vai tieši tad, bet biji sametis, jo pēc spēletaja nošaušanas viņš tika cietuma. Tas nav tas galvenais, bet ko tu ar savu kolēģi izdariji, ir nepieļaujami un neloģiski. Tas spēletajs ir 1lvl, sāksim ar to, jūs bez cuff bez nekā, vienkarši viņu nošavat, kautgan varējat visu caur rp un cilvēcigi, vel viņš pat neskreja prom, tapēc tev nebija nekāds iemesls lai viņu vienkārši nošautu. Līdz ar to mēs ar skoču nonācam pie tā kad tādus ka jus abus pigorus nav ko darit mentos.

Pilnīgi fufeli gvelz, viņš bija uz rollera apsaukāja mūs par dauņiem, lohiem , pidariem , tev bija ***, pats lkm esi tāds. Viņam nebija nekādi /su no mums ,ja būtu es to zinātu. tu tirliņš esi ?  kāds bļe sakars ar mani un to zaļknābi ,kas viņu nošāva, ES TIK BĻE AR TAZER MĒĢINĀJU VIŅU ARRESTĒT BŪTU ŠADUHA ON - PISDA TEV BŪTU.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Legenda* said:

Pilnīgi fufeli gvelz, viņš bija uz rollera apsaukāja mūs par dauņiem, lohiem , pidariem , tev bija ***, pats lkm esi tāds. Viņam nebija nekādi /su no mums ,ja būtu es to zinātu. tu tirliņš esi ?  kāds bļe sakars ar mani un to zaļknābi ,kas viņu nošāva, ES TIK BĻE AR TAZER MĒĢINĀJU VIŅU ARRESTĒT BŪTU ŠADUHA ON - PISDA TEV BŪTU.

Fufeli tu gvelz, piebremze ar saviem vārdiem, pats vainīgs biji. Es zinu kad viņš kautko bļaustijas, jūsu pienākums arrestēt, vest uz iecirkni, man nekas nebūtu pret. Ja jau jūs nelikat /su un nebija vinam /su, kapec es vinu no jūsu jaila laidu ara? Nejau maģiski viņš tur parādijas, pēc tā ka jūs viņu nošavat.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, -Džokelz said:

Fufeli tu gvelz, piebremze ar saviem vārdiem, pats vainīgs biji. Es zinu kad viņš kautko bļaustijas, jūsu pienākums arrestēt, vest uz iecirkni, man nekas nebūtu pret. Ja jau jūs nelikat /su un nebija vinam /su, kapec es vinu no jūsu jaila laidu ara? Nejau maģiski viņš tur parādijas, pēc tā ka jūs viņu nošavat.

Kāds Jūs? Es šāvu viņam ar tazer nevis ar citu,es jau nezinu kā viņš varēja dabūt to /su neesam jau vienīgie policisti štatā Ibio.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Legenda* said:

Kāds Jūs? Es šāvu viņam ar tazer nevis ar citu,es jau nezinu kā viņš varēja dabūt to /su neesam jau vienīgie policisti štatā Ibio.

Vienīgie ticu kad neesat, bet /wanted jums ir. /arrest jums ari ir. Ja jau viņš ir zaļknābis un pie visa viņš ir vainīgs, kapēc tu vispār ar viņu patrule?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, -Džokelz said:

Vienīgie ticu kad neesat, bet /wanted jums ir. /arrest jums ari ir. Ja jau viņš ir zaļknābis un pie visa viņš ir vainīgs, kapēc tu vispār ar viņu patrule?

/jail jums arī ir.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Legenda* said:

/jail jums arī ir.

Ir mums tāda komanda tev tiesa. Ja jau pirmo reizi esi tā izdarijis, tad nākamreiz darīsi to pašu, ja tu tādu huiņu taisi tev organizācija tāda neviens negaida.

Link to comment
Share on other sites

Just now, -Džokelz said:

Ir mums tāda komanda tev tiesa. Ja jau pirmo reizi esi tā izdarijis, tad nākamreiz darīsi to pašu, ja tu tādu huiņu taisi tev organizācija tāda neviens negaida.

Es runāju par zaļknābi, jo man nekāds DM nebija.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

da mike ta medz darit,kaukur uzspeco pa vidu,neizprot situaciju un jail,....paris dienas atpakal kaudzi sameta jaila 10  min laika,......ari mani,plus pateicu reporta rp bij- vina atbilde ,, man ne....is vai bij rp vai ne,,

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...