• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Karjerām]


Dozexx

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Tātad, eju pildīt uzdevumu no /event jasavac 6,5k rudas. Ar traktoru panemu akmeni un "Server closed the connection". Besi ara jau braukat visu laiku uz turieni no SF, varbūt to var kaut kā safixot tas nav reali, es uzbraucu uz akmens un jaiet pa jaunam viss.

2. Pierādījumi par problēmu : Nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka es te nevaru rakstīt, bet ir bugs, ka tu lec no rūdas noliktavas lejā, tad tev nokrašo. Vai varētu būt, ka tur kur stāv buldozeri tur akmens uzspawnojas. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, akaKarliz said:

Pa ātru nevar braukt.

Nu labi, bet tas iesūkā, kāpēc nevar ātri uzbraukt vnk? Stulbs bug.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sarkanais Kamars said:

Nav bugs, tur viss ir saskanots, tad esi lietojis teleportu

Ko tu viņiem neliec wp? Viņi tač raksta varbūt, kā teica kova - ja nezin tad neraksti :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Sarkanais Kamars nu moš tā arī ir kā cilvēks saka, ka viņam tā izmet? varbūt slikts internets.. apstājas laiks, serverī viņš apstājas uz vietas, a viņam rāda, ka brauc. un tad kad viņam parādas nets, sanāk, ka ātri aizbrauc/teleportējas. 

 

iesaku pabraukāt un paskatīties uz pulksteni labajā stūrī, ja ik pa laikam apstājas- neta vaina.

Link to comment
Share on other sites

tas notiek tikai tad kad tu vienkarsi kad  aizved rudu tur augsa un taisni nolec nost no klints izmet laikam jauna sistema pret pg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...