• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Melnukz_Howard


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Noah_Backwood

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Melnukz_Howard

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : nonrp noņēma licences, es vēlējos viņu ar rp aplaupīt (licenci nozagt), viņš izvilka ieroci un es biju spiests nogalināt viņu, lai viņš nenogalinātu mani, es viņu nogalināju, aizbraucu uz staciju un tad viņs man vienkārši noņēma visas licences

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa vainas dēļ, jo viņš nevarēja samierināties, ka nemāk šaut un ir lowaks

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://imgur.com/a/YR0tmVa

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds *** RP? Aplaupīt  licenzes , tu nopietni? Tev nav jārupējas par spēles licenzēm , tev jādomā ,kuram tāds ''bezmozglis'' ir vajadzīgs.

Ja tikai visās licenzēs ,kuras ir CSDD darbiniekiem ir rakstīts tavs vārds un vienīgi tavs.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

melnis visu pareizi izdarija. Tādiem lowie vel profilu noņemt. Āksts! Neapdirs melni, atbrauks iedos redelē sketeli :D

Edited by Ramirezs
+1wp
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hrenyz said:

+es viņam teiktu citu vārdu...

ka tu licenzes dabutu?

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

roleplayoyot var rakstit /me pieraksta personas vardu un tt + tu veidoji IC sarunu caur sms. Ka ari tad sikaij ujobak tev pirmkart ir liels MG ,jo caur tab dabuji manu nr.

2 kart Tu realaja dzive licenzatoru laupisi ?

3. tev tavs shotguns kur bija, es neredzeju ka tu vispar noerpotu ka iznemtu no bagaznieka.

4. ja tev shots aiz krekla, max cs xD ar shotu aiz krekla xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nepatik mazi daunji kas pish pratu, tapec nonemu tev ierochu un visas parejas licenzes.

Es atnacu iechilot par menesi, atnak kkads mazs ujobniks un meigina licenzatoru laupit ,ahuet 

ps es tavu vardu pat nenosaucu, paradiju ka man ir ,bet padoma logiski es pirms tam taksh vinjas nerakstu ibio

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Hrenyz said:

btw ieroču nenoņēmi, to tu nevari noņemt :DDD

Tu reali Da un is esi? 

/do ierocis deagle atrastos pie jostas

un ka es switchoju wep man noerpojas ka ierocis roka, tu taksh galigs atsaldenis esi.

Pisies uz skolu pamacies

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...