• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība} Stefanos


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Porter_Howard

2. Administrātora niks spēlē : Lauma_Stefanos

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nav man tādu, jo nobanoja. (Neliek wp man lūdz)

4. Apraksts par situāciju : Krč es braucu ar taxi uz staciju, tad nesavaldīju mašīnu un uztriecos Ralph_Blumenthal 1 reizi. (Nebija speciāli)

Tad Edgars_Zivtins noņem man tiesības bez RP vai kautkā.. un es sēžos savā taxii un netīšam uz zivteles nrg uzsedos un cuffoja mani, pēctam sāku apsaukāt viņu OOC chatā, jo prost besī, ka tā dara un uz SF negribu braukt taisīt viņas, atkal.

Sūdzība ir tāda, kad speco mani, bet neredz ko viņš dara.

 

 

 

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

Link to comment
Share on other sites

1. tu ar taksi pilna atruma nesies bara ieksa kas staveja.......2.es ar RP [ievadiju auto nummuru,foto,nosutiju CSDD- savukart CSDD sanemot parkapeja datus anuleja tiesibas] nonemu tiesibas.......3. ar RP tevi cuff..........4.OOC saki apsaukat - tas ir OOC ins.   ........5.RL ta prosta nepienaktu pie menta un uzkaptu uz moca,pat pie jebkura civila- CS......iespejams tev pasam sajega par RP minimala ,vai nav vispar

Link to comment
Share on other sites

:joy: Jūs te cinaties pa RP :joy: Ejat labāk pašaudīties terras, ja gribat rp ejat prom no lvrp xD

Edited by Ramirezs
+1wp
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/p8dj6u

Ienācu, nomiru, nospawnojos random koordinātēs ar it kā skina izvēli. Čatu man rādīja, kaut gan neatrados Tev specā. Neredzēju vai tiesības noņēma, jo biju tikko ienākusi spēlē. Visticamāk tas notika iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...