• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Tom_Lancer un Jimy_Willmer


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kent_Young 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Tom_Lancer un Jimy_Willmer

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : menti sekoja man, iebraucu hoodaa un sakam saudities, Lencers uztaisija logoff, kgan mosk tur ir hph jo savu ar deagle +m4 kad vinam bija low hp, abi divi ari taisija CS? i guess, nu iebraukt bandas hoodaa, kur pulcejas cali ar guniem ir kka supervaronigi

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/a3pnm4cz

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

man nebij hph man bija bruņu veste un kad slēpos aiz auto man neviena lode netrāpija un mani izkikoja serveris kāda jēga man taisīt logoff ja tas man neko nedod.!!!

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Edgarino said:

Rēli čomiņ tu  biji meklešana un kāds tur sakars Hod un aceries to ka policistam ir vel bruņu veste !!

ko ble? tu smejies? real life tur hooda kadi 30 cilveki ja ne vairak, visi ar wepiem, tevi tur uzreiz atsautu lmao

E: tev nekādas bruņu vestes nebija, tevi ar 2 lodēm atvācu

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tom_Lancer said:

man nebij hph man bija bruņu veste un kad slēpos aiz auto man neviena lode netrāpija un mani izkikoja serveris kāda jēga man taisīt logoff ja tas man neko nedod.!!!

 

 

Haha, video redzams ka asinis plūst “netrāpija viņam”, tapec ari netrapija jo hph :D un kāda starpība ments tu esi vai ne logoff ari policistam skaitas tici man

Edited by Ramirezs
+1wp
Link to comment
Share on other sites

tu debils esi? atkārtojam to pašu un es teu pierādīšu kad man neviena lode netrāpa kad slēpjos aiz auto.

un velreiz atkārtoju kad mani izkikoja serveris nevis es speciāli logoff jo man nau no tā nekāda labuma. nesaproti vai vnk dumš esi un gribi nepatiesi apmelot mani?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...