• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība pa adminstrātoru] Trevor_Royal


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Arthur Sawyer

2. Administrātora niks spēlē :Trevor_Royal

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://imgur.com/a/Du5OoVp

4. Apraksts par situāciju :Kroč mēs braucām ar Salvadoru_Shady uz hood pēc busa viņš brauca tīri normāli nekur neietriecās viss bij ok tad Trevors vnk bez iemesla iemet jail viņu pa ''NonRp driving''

viņš pat man normāli neatbildēja uz report vnk izkikoja bez bazara ķip lieks reports vnk wtf...

tak ble @Sarkanais Kamars izdari kaut ko ar viņu reāli viņš nesaprot treminus

  •  
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev ta ir mieriga brauksana tad lai ta butu. ( nakamreiz untaisosu pieradijumus prieks tevis)

 

Lieks reports kick bija jo nevajag ka tiec jail uzreiz raksti izlaod, iedot mazaku laiku, vai nevar ko sarunat, utt.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrPivasheiks said:

Ja tev ta ir mieriga brauksana tad lai ta butu. ( nakamreiz untaisosu pieradijumus prieks tevis)

 

Lieks reports kick bija jo nevajag ka tiec jail uzreiz raksti izlaod, iedot mazaku laiku, vai nevar ko sarunat, utt.

kur ir NonRp Driving kur??????????????? viņš neietriecās nekur un procenti 10 nebija noņemti pox kad viņš brauca pa labi pa kreisi tas nav NonRp driving. Lieks report es tev saku ka nebija tur nekāds pārkapums tu prost izkiko 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, -Sheidijs said:

kur ir NonRp Driving kur??????????????? viņš neietriecās nekur un procenti 10 nebija noņemti pox kad viņš brauca pa labi pa kreisi tas nav NonRp driving. Lieks report es tev saku ka nebija tur nekāds pārkapums tu prost izkiko 

 

Tak vari nemaz nemelot un atmaskas nedomat parkapums bina sodu sanemat pasezat

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrPivasheiks said:

 

Tak vari nemaz nemelot un atmaskas nedomat parkapums bina sodu sanemat pasezat

Kāds sods pa to kad fujaks brauc pa labi pa kreisi un nekur neiteriecās? Tas ir NonRp driving? wtf čali vnk 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, -Sheidijs said:

Kāds sods pa to kad fujaks brauc pa labi pa kreisi un nekur neiteriecās? Tas ir NonRp driving? wtf čali vnk 

Nu nestasti ka nekur neietriecaties es redzeju ko citu. 

Izbeidzat te muldet labi!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrPivasheiks said:

Nu nestasti ka nekur neietriecaties es redzeju ko citu. 

Izbeidzat te muldet labi!

wow ietriecās stabā kur hp noņēma max 1 clap clap well done.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...