• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Mike Scofield, Pablo Cassel.


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

1. Tavs niks spēlē :Rayan Binkov

2. Administrātora niks spēlē : Mike Scofield, Pablo Cassel.

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://failiem.lv/u/2f5d8dp4#/

4. Apraksts par situāciju : UNJAILO SAVĒJO PAR DĒMOŠANU!!!!!!!!!!!! UN MANI IEMET JAIL PAR RK KAUT NENOGALINĀJU ,BET GAN KĀ TIESĪGS CILVĒKS AIZSTĀVĒJU POLICISTU KURAM UZBRUKA 4 VG BIEDRI!!!!!!!!!

 

 

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, kassels said:

Tagad vairs nedrīkst unjailot spēlētājus? :1f928:

BET JAIL BIJA PATIESS TU UNJAILOJI JO VIŅŠ IR VG PIE TEVS JUS WEP TAISAT UN MŪS DEMOJAT NOPIRKT ADMINU TIK VARI PATS GODĪGI TIKT NEVARI ,JO ESI LAŠARA KURŠ DZIVĒ NEKO NAV SASNIEDZIES. DOD TĀLĀK KOVAI NAUDU CERAMS MAIZEI VIŅAM PIETIKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Binkovs said:

BET JAIL BIJA PATIESS TU UNJAILOJI JO VIŅŠ IR VG PIE TEVS JUS WEP TAISAT UN MŪS DEMOJAT NOPIRKT ADMINU TIK VARI PATS GODĪGI TIKT NEVARI ,JO ESI LAŠARA KURŠ DZIVĒ NEKO NAV SASNIEDZIES. DOD TĀLĀK KOVAI NAUDU CERAMS MAIZEI VIŅAM PIETIKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skolā klasesbiedri starpbrīžos dauza tevi vai ir kāds cits iemesls, kāpēc tik agresīvs esi? Viņam policists bija uzmetis zvaigzni ar /rshot un pēc tam nošāva, tāpēc tika unjailots. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kassels said:

Skolā klasesbiedri starpbrīžos dauza tevi vai ir kāds cits iemesls, kāpēc tik agresīvs esi? Viņam policists bija uzmetis zvaigzni ar /rshot un pēc tam nošāva, tāpēc tika unjailots. 

bet zvaigze ir ooc iemesls nevis ic ja nezini terminu tad nepiesakies par administratoru! Tevi tēvs kreisajā ausi nepisa ka tik gudrs esi?

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Binkovs said:

bet zvaigze ir ooc iemesls nevis ic ja nezini terminu tad nepiesakies par administratoru! Tevi tēvs kreisajā ausi nepisa ka tik gudrs esi?

Pats saproti, ko tu raksti? Viņam bija uzmests /rshots, pēc kā ments viņu nošāva. Ja tev ir zvaigzne un tiec nošauts, automātiski tiec iemests jailā, tāpēc arī tika unjailots. 

Pirms runā kaut ko par pišanos padomā, vai esi ticis tālāk par porņikiem un kulakā raušanas. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kassels said:

Pats saproti, ko tu raksti? Viņam bija uzmests /rshots, pēc kā ments viņu nošāva. Ja tev ir zvaigzne un tiec nošauts, automātiski tiec iemests jailā, tāpēc arī tika unjailots. 

Pirms runā kaut ko par pišanos padomā, vai esi ticis tālāk par porņikiem un kulakā raušanas. 

NU BET TAS IR VISIEM CITIEM CILVĒKIEM ARĪ TA NOTIEK A VIŅUS UNJAILO NE BĻE.

ES VISMAZ PORŅIKUS VARU PASKATĪTIES NEVIS KĀ TU KA IERAUDZI PLIKU MEITENI DABŪ TRAUMU.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Binkovs said:

NU BET TAS IR VISIEM CITIEM CILVĒKIEM ARĪ TA NOTIEK A VIŅUS UNJAILO NE BĻE.

ES VISMAZ PORŅIKUS VARU PASKATĪTIES NEVIS KĀ TU KA IERAUDZI PLIKU MEITENI DABŪ TRAUMU.

Tevi noteikti neviens neunjailos. Šeit rīkojos atbilstoši situācijai. Tagad vari aiziet zem segas pabimbāt un gaidīt augstāku adminu. 

btw, šeit tev dziesmu atradu. 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pilnigi poh par WP.......tiesi biju on,redzeju ka unjailo,bik admins parsniedz savas pilnvaras,jo obligati /o ir japaskaidro kpc izlaiz no cietuma,piem. DM,MG zvaigznes,bet rshot nav MG + ja vel viss IC notiek,apsaude notiek....,.njam tadi tgd admini.....tad sanak ka visi kas nomirst ar radar zvaigznem tgd jalaiz ara ahahahaha

Edited by Ramirezs
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zivs said:

Pilnigi poh par WP.......tiesi biju on,redzeju ka unjailo,bik admins parsniedz savas pilnvaras,jo obligati /o ir japaskaidro kpc izlaiz no cietuma,piem. DM,MG zvaigznes,bet rshot nav MG + ja vel viss IC notiek,apsaude notiek....,.njam tadi tgd admini.....tad sanak ka visi kas nomirst ar radar zvaigznem tgd jalaiz ara ahahahaha

Nu tak viņi nevar tikt par adminiem, tāpēc jāpērk accc. 

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

[Idc about wp]

Akk cilvēčin,visur esi parādijis kād tu vien esi!Biji GSG Vienu brīdi,redzējām tevi no citas puses kāds tu tomēr esi!Kad nebija terra pat sākusies tu iešāvi vienam memberam no GSG (Neatceros kuram) Tad atbrauca mediķi un tevi izārstēja,bet tev vēl ar to nepietika!Kad izārstēja iešāvi man un otram memberam,bet tālu vien netiki!Es ieflikoju 1 reizi tev ar deagle lai tu saproti bet nee ar shotgun iešāvi otram memberam un viņš tevi nošāva!Atbrauca ātrie un velreiz tevi pacēla,kad pacēla tu atkal iešāvi un tad kad Mentols (Evan) pateica lai tu beidz tu arī beidzi!Pa 1 gadu esu iepazinis kāds tu nonrp esi čalis un dirsā līdējs,varbūt es esu dirsā līdējs bet vēl nēsu novērojis sevi kā dirsā līdēju!Esmu spēlējis pa šo gadu 2019 daudz komūnus un esu tevi ierudzijis kā dumju personu.Bet par šo topicu arī!Kurš RL piejietu pie menta un palīdzētu viņam?Hmm....Domā ar galvu cilvēciņ kādreiz arī nevis ar savu netīro dirsu!Tu pat INRL sīčus stādi kokos jo tu nesaproti ka vajag pateikt ko viņi dara nepareizi!

Edited by Ramirezs
+1wp
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, #Rapid said:

[Idc about wp]

Akk cilvēčin,visur esi parādijis kād tu vien esi!Biji GSG Vienu brīdi,redzējām tevi no citas puses kāds tu tomēr esi!Kad nebija terra pat sākusies tu iešāvi vienam memberam no GSG (Neatceros kuram) Tad atbrauca mediķi un tevi izārstēja,bet tev vēl ar to nepietika!Kad izārstēja iešāvi man un otram memberam,bet tālu vien netiki!Es ieflikoju 1 reizi tev ar deagle lai tu saproti bet nee ar shotgun iešāvi otram memberam un viņš tevi nošāva!Atbrauca ātrie un velreiz tevi pacēla,kad pacēla tu atkal iešāvi un tad kad Mentols (Evan) pateica lai tu beidz tu arī beidzi!Pa 1 gadu esu iepazinis kāds tu nonrp esi čalis un dirsā līdējs,varbūt es esu dirsā līdējs bet vēl nēsu novērojis sevi kā dirsā līdēju!Esmu spēlējis pa šo gadu 2019 daudz komūnus un esu tevi ierudzijis kā dumju personu.Bet par šo topicu arī!Kurš RL piejietu pie menta un palīdzētu viņam?Hmm....Domā ar galvu cilvēciņ kādreiz arī nevis ar savu netīro dirsu!Tu pat INRL sīčus stādi kokos jo tu nesaproti ka vajag pateikt ko viņi dara nepareizi!

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, zivs said:

Pilnigi poh par WP.......tiesi biju on,redzeju ka unjailo,bik admins parsniedz savas pilnvaras,jo obligati /o ir japaskaidro kpc izlaiz no cietuma,piem. DM,MG zvaigznes,bet rshot nav MG + ja vel viss IC notiek,apsaude notiek....,.njam tadi tgd admini.....tad sanak ka visi kas nomirst ar radar zvaigznem tgd jalaiz ara ahahahaha

Parādi man noteikumu kurā teikts, ka servera administrācijai par savām darbībām jāataisnojas spēlētājiem.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, kassels said:

Skolā klasesbiedri starpbrīžos dauza tevi vai ir kāds cits iemesls, kāpēc tik agresīvs esi? Viņam policists bija uzmetis zvaigzni ar /rshot un pēc tam nošāva, tāpēc tika unjailots. 

Vecīt varbūt tevi daudzi dauza,jo tu esi galvā pasists.Tu pārkāpj administratora pilnvaras,ko tu tur iedomājies,citiem braukt virsū,ka no citiem neačkiries,vakar,kad tevi pasaucu spec parunāt par to lietu tu man,kaut ko uzdirsi,kad es atbildēju ar patiesību tu kā mazs bērns aprāvies,jo nebija ko vairs teikt,jo es pateicu patiesību :D .Varat Wp nedod,jo es šajā visā esmu iesaistīts,kā arī es savus biedrus aizstāvēšu,es tev viienā teikumā pateikšu turpini tālāk VG dirsā līst,kā arī kādam tupenim ir jābūt,lai admina statusu pirktu?Saproti,tas parāda ka tu dzīvē būsi nulle.Kā jau teicu paļubom no vecāku naudas nopirki adminu :D .Kā arī tu man atbildēji,kāpēc lai es nenopirktu admina statusu,es tev atbildēju labāk es piemetu tos pāris e jaudīgam mocim,nevis kaut kādu huiņā iztērēt.Un ko tu atbildēji?Aprāvies kā mazs bērns :D .

Edited by Ramirezs
+1wp
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Apvainojumi un lieka daiļdiršana, ja kādam no galvenajiem acc būs interesanti palasīt šito cirku, tad visu cieņu.

Slēdzu ciet.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...