• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / Riffas / Terras zagšana


Recommended Posts

ēā1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Visa riffa sastāvs , it īpaši līdera sekošana par saviem biedriem .! 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tātad iespamojām mēs bandu VLA, kā , pēc tā redzams to , ka braucot es garām riffa sāka šaut, un admini vispār nav onlainā lai pieskatītu tāpēc vinņi arī izmanto to izdevību, ka kamēr nav admini viņi dmo visus vienkārši, un itkā tā nevaijdzētu būt, kā mēs kā spēlētāji varam tā paspēlēt ? Labi, bet nu nejau tajā pašā brīdi vēl iejaukties terrā ... Līderim tiešām būtu jāseko ko viņš pieņem , un ko viņi dara ! Kamēr adminu nav on viņi visu laiku maisās terrās, un neviens admins nedod Wp, tak ir jābut kādai mācībai ??? Priškam domāti + WP līderiem ? Tak ja vienk dod cietumsodu viņi atsēž un iet tālāk dmot, jo nekā tāda nav . Es tiešām domāju, ka šitajā situācījā ir jādod Riffas liderim *WP* Uz līdera statusa, lai vismaz cilvēki varētu normāli paspēlēt, nevis dēļ viņiem ir citiem jācieš. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Visa Riffa Gang

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  Plus ņemiet šeit pat arī cilvēks ir ielicis par viņiem sudzib... Ko reāli viņi dara, pish reāli visiem spēles gaitu ! - 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kārteris said:

XDD norm nopaļījaaties  :D   :D   https://prnt.sc/pllkho  feiks aztekos  :D:D

Es nopaļijos ? Man ne silts ne augsts par tiem vinju feikiem . ! Feiki katrām bandām ir , bet nu tur redzams , ka uzrakstits , ka vairāk nav feiks ! 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramzze1 said:

Es nopaļijos ? Man ne silts ne augsts par tiem vinju feikiem . ! Feiki katrām bandām ir , bet nu tur redzams , ka uzrakstits , ka vairāk nav feiks ! 

Es uzraxtiiju ''nopaļījaaties'' nevis nopaļījies.... man pox pa juuusu feikiem vnk rēcīiigi šitaa akmeni nopaļīt :D  :D   aaa un + wp dod tikai tad ja terru nozog, nevis vnk tur tupa filmee kaa bikiņ tur pašaudamies

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...