• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / Riffas / +WP


Recommended Posts

ņi 2x traucējaā ēl1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Visi riffas spēlētāji ! 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Biju jau vienu sudzību ieliecis , lai butu riffa gang līderim wp, bet Tomāta kungam itkā pa maz pierādījumu, kaut bīja pilnībā viss redzams, bet tagat parādījās + 2 vēl video kur tiesham var redzet riffas speletajus gan hakojot, un pārkāpjot spēles noteikumus, un traucē scitiem spēlētājiem spēlēt ! Tiešam ir jāsoda viņus .. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Riffa gang sāk saprast to, ka nevar bez hax neko izdarit , un taisa kaunu pashiem sev, kā arī papisis lider

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : Te būs luk 1 video terra, kurā viņi 2x traucēja un neļāva karot - 

Tālāk mēs ejam un bīja sūdzība kur viens no riffas biedriem vienkārši traucē spēlētājam spēlēt, un nošauj ar db no mocha - 

Te būs video kur mierīgi mēs sēžam hood, un nevienam nemaisam, bet šitiem spokiem tak ir jāpapiš spēles gaitu citiem ! Kā arī redzams , ka vinsh teleportejas ja ieskatās, un nevaijg teikt , ka tik nav rifiinieks

 

Riffas šeit mūs iespamo, un kā redzams mēs braucām uz hood , lai es panjemtu wepus, bet te jau hoodā viņi šauj ar db, pie tam pats līderis pie stures un apzināti to visu dara ;) Un tādā veidā neļauj tikt zona - 

Un tagat nedomāju, ka te pierādījumu butu pa maz ;) Daru visu šito tikai tādēļ , lai nebutu tādu spēlētāju kā viņi, nu vismaz kaut ir , bet ar mēru, nevis tupa , kad nav adminu dara ko grib ! 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VanagOnka said:

pff tpt bomzi esat

Es nesaprotu kā var  šitādiem spēlētājiem dod kautkādu statusu ? Kaut , lai butu kā saki ;) 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ramzze1 said:

Es nesaprotu kā var  šitādiem spēlētājiem dod kautkādu statusu ? Kaut , lai butu kā saki ;) 

jebats tu krutakais pacans rajona esi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

krc  1 Video jau tev pateica kad tev pietiekoši pieradijumi  nav 

  trešaja  ir Getto kas ir atļauts  

šeit tev vispar nekādu pieradiju nav kad tevi riffas šauj tas varēja but jeb kas  

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, -Sawyer- said:

krc  1 Video jau tev pateica kad tev pietiekoši pieradijumi 

un pārejos video ir Getto kas ir atļauts  

Ghetto? Terras laikā jus iebraucat hooda un sākat apšaut ar db kliedzot : Ghetto ….????? :D

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, -Sawyer- said:

krc  1 Video jau tev pateica kad tev pietiekoši pieradijumi 

un pārejos video ir Getto kas ir atļauts  

Pirmo video es pievienoju, jo tas ir kā bonus ;) Jo jūs to pārkāpāt, kamēr admini nav on ! 

Pag pag pag .. Ghetto ir atļauts iejaukties zona, un njemt nost, un kad jus iespamojat, var ar db nelaist zona , un hood braucot iegsha ? Nestāsti tikai te hujnas xd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ramzze1 said:

Pirmo video es pievienoju, jo tas ir kā bonus ;) Jo jūs to pārkāpāt, kamēr admini nav on ! 

Pag pag pag .. Ghetto ir atļauts iejaukties zona, un njemt nost, un kad jus iespamojat, var ar db nelaist zona , un hood braucot iegsha ? Nestāsti tikai te hujnas xd

pirmkart vel nebija sakusies teritorija taka daudz nedirs ja un jks esmu tpt labaks pa tevi saja lomuspele

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VanagOnka said:

pirmkart vel nebija sakusies teritorija taka daudz nedirs ja un jks esmu tpt labaks pa tevi saja lomuspele

Kā nebija sākusies ? Pasties video kur jūs mūs iespamojat labāk ;) Labi pietiks lieki te postus krāt , gaidam kamēr kāds administrators ieliks savu atbildi ... 

Es te nenācu nearvienu plēsties, bet normāli uzkapat

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ramzze1 said:

Kā nebija sākusies ? Pasties video kur jūs mūs iespamojat labāk ;) Labi pietiks lieki te postus krāt , gaidam kamēr kāds administrators ieliks savu atbildi ... 

Es te nenācu nearvienu plēsties, bet normāli uzkapat

nebija sakusies terra wtf xD

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, VanagOnka said:

ānebija sakusies terra wtf xD

Nu taksh noteikti nebīja ! Te tiešām pienakas WP ;) Ņem video lielais nebijētāj , te redzams , ka riffa iespamoja - 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Video- ir labi redzams ka terra netika nozagta, sūdzība aplama, jo mazs pierādījumi TC.

2.Video-  Nav tiešo pierādījumu kas tas bija Rifas, jo serverī ir daudz cilvēki on. Nepietiekoši pierādījumu TC.

3.Video- Pienākas bans par DB, bet jāskatās kuri ir šāvuši.

KĀDS BĻE WP TU GALĪGI ATSISTS ESI ? xD  Te var TC, jo viss skaidri redzams, WP nebūs maksimāli vienam vai otram bans par DB.!

Edited by Ramirezs
+1wp
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ok. Ralf Vendetta saņems 7 dienu banu par DB. 

1. video terra netika nozagta. Sūdzībā vainīgais saņēma banu par DB. Nākamajā video nav redzams, kurš no spēlētājiem vainīgs attiecīgajā situācijā. 

Ir noteikums kurā teikts, ka bandas līderis saņem WP par katriem 3 biedriem, kas nobanoti terras laikā nevis ārpus tās vai vēl kādā citā gadījumā. 

Slēdzu ciet. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...