• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par Nikki Diablo


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Harley_Quinn

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nikki Diablo

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :es vēlos piebilst kad Nikki gaidīja afk kad beigsies zvaigznes un tad tik saka runāt un tagad tas nozime kad es esmu kautko pārkapusi? es vinam sekoju arī visu to laiku

4. Kā vainas dēļ tas notika :Nikki Diablo

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kris͏taps said:

Dodu 12 stundas laika, lai ievietotu pierādījumus par pārkāpumu. Ja tas netiks darīts, sūdzība tiks slēgta.

Es tak nesu tāds cilvēks kas katra kļudu filme foče, nu izdarija kāds kļudu vienalga kļuda ir cilvēkam pieļaujama!(bet vins ak sedēja un gaidija kamēr pazudis zvaigznes)

Link to comment
Share on other sites

Just now, CukuriņšLV said:

Es tak nesu tāds cilvēks kas katra kļudu filme foče, nu izdarija kāds kļudu vienalga kļuda ir cilvēkam pieļaujama!(bet vins ak sedēja un gaidija kamēr pazudis zvaigznes)

Bez pierādījumiem spēlētāju nevar sodīt. Ja tev to nav, tad sūdzība būs jāver ciet.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kris͏taps said:

Bez pierādījumiem spēlētāju nevar sodīt. Ja tev to nav, tad sūdzība būs jāver ciet.

Lai tas liek visu materiālu es nēsu te valsts kamera kas visu filmē( protams kad izveigi Nikii nelikt ))

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, kris͏taps said:

Bez pierādījumiem spēlētāju nevar sodīt. Ja tev to nav, tad sūdzība būs jāver ciet.

Tad liekat banu lai ātrāk beidzas :(((((((((((((

Edited by Ramirezs
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...