• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Marek_Lopez + WP


Recommended Posts

ā. Tavs niks spēlē : Cortez_Ramzze

2. Administrātora niks spēlē : Marek_Lopez / Video redzams

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

4. Apraksts par situāciju : Mēs ar biedriem atbraucām uz *Vagos Gang* Zonas , un meiģinājām viņus iespamot, bet video redzams , kā mūs visu laiku motivēja, un brauca nost, un adminam pilnībā pajāt par to , ka vinjiem CS/Nonrp Drviving . Labi es saprotu 1 reizi vinji mums uzbrauca, bet kad viņi apgriezās, velreiz brauca virsū un adminam pilnībā pajāt kas notiek, jo protams meiģināja mūs izķert lai ieliktu jaila  !  Pēc 3x kad jau viņi pabrauca pa mums, es protams iesedos savā mašinā, un devos viņiem līdzi ! Es izkāpu un vispār nemeiģināju šaut, viņš vienkarshi saka man sist, un admins neko nereāģē, pēc tā ielien manā mašinā, es biju pabridinajis, un pēc tā bridinashan sāku šaut , jo ielīda mašinā ! Protams , admins uzreiz izgaja off, jo palidzeja Vagos Gang ! Pēctam iebraucam atpakaļ zonā, un kāds pa mani šāva no kalna, bet to nevarēju saprast, kā arī es uzspiedu *ESC* , lai mani nenošautu , bet pēc 1min ieeju un esmu beigts , mani izārstē, bet vēlprojām visu laiku šauda, un atkal Marekiņš neko neredz. Mani izkikoja, pēctam es iegāju un uzreiz braucu uz to vietu no kurienes mani šāva, nejau tāpat es zināju kursh viņš ir .. Uzkāpjot augsha , es noshauju viņu un atkal Markes redz , tikai mani kad es šauju ! Piedo es saprastu 1x nokļūdīties, bet jau 2x un viņus vispār nepamana ! Es pieļauju , ka šādam administratoram pienākas  WP , jo visu laiku turpina piesegt VG , bet viņus vispār nepamana, kā DM !

+ Redzams, ka vinji motivē, un Andrew_Exe šauj pa mashinu un vinju ieliek, jailā, bet to , ka tie kas triecasnejeilo, un pat bridinajumu nedod ... Tas redzams, ka Mareks, meiģinaja izdarit tā lai butu vg labak . Tev butu jāsaņem WP tiesham ! 

@Blūmentāls     @Ezerinjsh   

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja jūs mācētu reportot, tad kad vajag, tad tādas situācijas nesanāktu, kā es varu zināt, ko kas jums dara, kā uzspecoju, jūs dēmojat, a ko man vajadzēja darīt?  

Un par ko ka tevi šāva no kalna, tejā laikā gāja mafbizz, to arī bija jaspeco. 

Da jā, piesedzu VG, tā lai jūs nepaņemtu full ls, akd, man darīt nav ko. :1f923: 

Kā kaut ko neizdara pa jūsu prātam, uzreiz es kādu piesedzu, ko jūs varat čīkstēt?    

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, -Mareks said:

Ja jūs mācētu reportot, tad kad vajag, tad tādas situācijas nesanāktu, kā es varu zināt, ko kas jums dara, kā uzspecoju, jūs dēmojat, a ko man vajadzēja darīt?  

Un par ko ka tevi šāva no kalna, tejā laikā gāja mafbizz, to arī bija jaspeco. 

Da jā, piesedzu VG, tā lai jūs nepaņemtu full ls, akd, man darīt nav ko. :1f923: 

Kā kaut ko neizdara pa jūsu prātam, uzreiz es kādu piesedzu, ko jūs varat čīkstēt?    

 

 

Tur tā lieta tad kad man šāva es reportoju, un srazy uzspiedu *ESC*! Saprotams , ka mafbizz bija, bet divaina , tad kad binsh shava neko neredzi, bet pekšņi mani pamani, un nevis 1x bet 2x . Video redzams , ka tie kas brayca virsu bez nonrp utt, bet tu tajaa mirkli specoji mus, un iedevi jail Andrew kaut pats redzeji situāciju Nu to jau mēs nevaram zinat taisnibu, vai piesedz or nē ... Man isti vienalga, bet ja situācija 2x atgadās, tad protams sudzibu es likshu, un neviens te nečīkst, šī sadalja prishkam ir domata ? Visi kuri liek sūdzības yzreiz čīkst ??? Ja jau nespecoji vinjus, tad pasaki ludzy kā tu iejailoji Andrew par CarDm? Ja redzeji kā vinji brauca virsū? Te ir viss redzams taksh

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, -Mareks said:

Ja jūs mācētu reportot, tad kad vajag, tad tādas situācijas nesanāktu, kā es varu zināt, ko kas jums dara, kā uzspecoju, jūs dēmojat, a ko man vajadzēja darīt?  

Un par ko ka tevi šāva no kalna, tejā laikā gāja mafbizz, to arī bija jaspeco. 

Da jā, piesedzu VG, tā lai jūs nepaņemtu full ls, akd, man darīt nav ko. :1f923: 

Kā kaut ko neizdara pa jūsu prātam, uzreiz es kādu piesedzu, ko jūs varat čīkstēt?    

 

 

... image0.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, VanagOnka said:

... image0.png

;) Nu tak zināju ! Es domāju, ka būtu jānoņem adminitratora statusu šim cilvēkam, jo vinsh izmanto vinju prieksh saviem draugiem dodot info

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, VanagOnka said:

... image0.png

Paskaties uz datumu. 

 

21 minutes ago, Ramzze1 said:

;) Nu tak zināju ! Es domāju, ka būtu jānoņem adminitratora statusu šim cilvēkam, jo vinsh izmanto vinju prieksh saviem draugiem dodot info

Tu ari circenīt paskaties uz datumu. :1f923:

Jā, protams, tajā brīdi es biju pie viņiem orgā, un  terrās šaudijos kamēr tur biju , neviss specoju. :( 

Noņems man admina statusu, jo redz iejailoju GSG, par DM , un CarDM, ķipa bez reason ok, ko nu man darīt? :( 

 

6 hours ago, Ramzze1 said:

Tur tā lieta tad kad man šāva es reportoju, un srazy uzspiedu *ESC*! Saprotams , ka mafbizz bija, bet divaina , tad kad binsh shava neko neredzi, bet pekšņi mani pamani, un nevis 1x bet 2x . Video redzams , ka tie kas brayca virsu bez nonrp utt, bet tu tajaa mirkli specoji mus, un iedevi jail Andrew kaut pats redzeji situāciju Nu to jau mēs nevaram zinat taisnibu, vai piesedz or nē ... Man isti vienalga, bet ja situācija 2x atgadās, tad protams sudzibu es likshu, un neviens te nečīkst, šī sadalja prishkam ir domata ? Visi kuri liek sūdzības yzreiz čīkst ??? Ja jau nespecoji vinjus, tad pasaki ludzy kā tu iejailoji Andrew par CarDm? Ja redzeji kā vinji brauca virsū? Te ir viss redzams taksh

No mana skata punkta bija tā, ka viņš brauca virsū , jo jūs šāvat pa viņa mašīnu, un kāpēc tu domā, ka es tikai un vienīgi jūs vislaik specoju, tu tā raksti, taka es toč ka esmu serverī , tā tikai jūs specoju :D  Pilnīgi visu situāciju neredzēju, redzēju ka šīs brauca vienkārši, un jūs sākat pa viņu šaut, tāpēc arī iejailoju. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, -Mareks said:

Paskaties uz datumu. 

 

Tu ari circenīt paskaties uz datumu. :1f923:

Jā, protams, tajā brīdi es biju pie viņiem orgā, un  terrās šaudijos kamēr tur biju , neviss specoju. :( 

Noņems man admina statusu, jo redz iejailoju GSG, par DM , un CarDM, ķipa bez reason ok, ko nu man darīt? :( 

 

No mana skata punkta bija tā, ka viņš brauca virsū , jo jūs šāvat pa viņa mašīnu, un kāpēc tu domā, ka es tikai un vienīgi jūs vislaik specoju, tu tā raksti, taka es toč ka esmu serverī , tā tikai jūs specoju :D  Pilnīgi visu situāciju neredzēju, redzēju ka šīs brauca vienkārši, un jūs sākat pa viņu šaut, tāpēc arī iejailoju. 

Un, ka datums ? Tas jau apliecina, ka esi ar viņiem ;) , Kaut menesi atpakalj , bet tu ar vinjiem kontaktejies, un protams vinjus aizstāvētu ! Tu vispār saproti ko rakstii ? Pasties video no sākuma, vinjsh uzbrauca un tad tikai sāku šaut , nevis vienk mes pirmie visu .. Tak samierinies ar to .. 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Ramzze1 said:

Un, ka datums ? Tas jau apliecina, ka esi ar viņiem ;) , Kaut menesi atpakalj , bet tu ar vinjiem kontaktejies, un protams vinjus aizstāvētu ! Tu vispār saproti ko rakstii ? Pasties video no sākuma, vinjsh uzbrauca un tad tikai sāku šaut , nevis vienk mes pirmie visu .. Tak samierinies ar to .. 

Ko es tur redzēšu, to ko caur specu? Kā iekāpi mašīna, aizbrauc, izkāpi , un nošāvi ? Un ? 

Jā protams, tev jau labāk zināms. :D 

skaties, tagad toč pieversišu jums vairāk uzmanību, un vairs nemīkstināšu cietumsodus, metišu uz pilnu katušu, kā ir sodu sistēma, nebūs vairāk 10-15min par DM, CS  n shit,   un tad jūs redzēsiet, kas ir piesegšana un kas nē.  : )) 

Un ja arī man noņemtu adminu, es nepārdzīvotu, tāpat diži nav  laika spēlēt, pirms un pēc darba tik ienāku uz pāris stundām .

 

Da vairāk neiešu postus krāt, tāpat nav jēgas te kko rakstīt. :1f4a9:  

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, -Mareks said:

Ja jūs mācētu reportot, tad kad vajag, tad tādas situācijas nesanāktu, kā es varu zināt, ko kas jums dara, kā uzspecoju, jūs dēmojat, a ko man vajadzēja darīt?  

Un par ko ka tevi šāva no kalna, tejā laikā gāja mafbizz, to arī bija jaspeco. 

Da jā, piesedzu VG, tā lai jūs nepaņemtu full ls, akd, man darīt nav ko. :1f923: 

Kā kaut ko neizdara pa jūsu prātam, uzreiz es kādu piesedzu, ko jūs varat čīkstēt?    

 

 

[No wp esmu GSG]

Es jau tur sāku report lai kko dara pret viņiem,pierakstiju viņu id lai paspeco bet redzi admins neviens nespecoja!Labi izdomāju savas rokas pielikt un kā sāku viņus aiztikt tā lopezs ielika jail bet tāpat nepielika nekādu darbu specošanai viņus!Nesaprotu kapēc tu dirs kad es tev pat nerakstiju report lai pievērs uzmanību!GL

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ Iegāju serverī, man paprasi lai es tevi noshauju, un pēc tam ieliek jailā , pasak par ko? 

Reāli tev jāņem nost admins , atvadies !

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kādas konkrētas bandas piesegšanu šeit nesaskatu, bet par cietumsodiem un spēlētāju provocēšanu pārkāpt noteikumus, par to tiks veiktas parunās ar administratoru TC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...