• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / VG / Jordan_Carter


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jordan_Carter / Video Redzams 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Redzams, ka šauju pa vinju, un nekas nenjemas nost, kā pēc tām vairākām lodēm vinju kick ;) 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vinja 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ehh, taa diena kad pings bija virs 300 un brinos kaa vispar tiku. Gan jau bus bans, bet nekad nav bijushi taada veida haki :D

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Maykens said:

Ehh, taa diena kad pings bija virs 300 un brinos kaa vispar tiku. Gan jau bus bans, bet nekad nav bijushi taada veida haki :D

Ja būtu pāri 300 pings tad , tev vismaz 1 lode atņmtos, bet tev vispār neviena neatņēmās, un vēl pēctam kick . Nu ko lai dara, nevaijg hax izmantot nebuus banans

Link to comment
Share on other sites

Kakoj hphax var tak redzēt ka chalim lago, nav tur nekādu haku tas jau *** ka izmeta 

 

 

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Ramzze1 said:

Ja būtu pāri 300 pings tad , tev vismaz 1 lode atņmtos, bet tev vispār neviena neatņēmās, un vēl pēctam kick . Nu ko lai dara, nevaijg hax izmantot nebuus banans

pasham sudziba bij par anticheat un tagad izmanto to pret citiem, naiiss

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramzze1 said:

Ja būtu pāri 300 pings tad , tev vismaz 1 lode atņmtos, bet tev vispār neviena neatņēmās, un vēl pēctam kick . Nu ko lai dara, nevaijg hax izmantot nebuus banans

+ Kapec es tur pa zhogu shavu, ka tur neviena nav? Jo man taa nets lagoja, ka raadijies tur.

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Maykens said:

+ Kapec es tur pa zhogu shavu, ka tur neviena nav? Jo man taa nets lagoja, ka raadijies tur.

Tur lejā bīja manējais ! Ja jau neredzēji mani, tur pēctam ar m4 shavi pa manejo to gan redzeji .. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...