• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Par anti cheat LABOT !!!


Ramzze1

Recommended Posts

ēēt Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu : Es atceros kad bīju šeit atnācis 2gadus atpakaļ, un sāku šeit spēlēt, te mani visu laiku kickoja, un es nesapratu kapēc, bet pēctam uzzinu, ka tie ir cilvēki kas ieet *Invis* Un sāk šaut pa cilvēkiem kā ar to mūs izkiko . Vai arī silent ... Bīja šis serveris aizslēgts laicinju, domāju, ka visu Kova salabos, bet izdarīja tik kautkādu atjaunājumu, bet ne anti cheatu, vai vismaz , ka nevarētu izmantot tos nopietnos hakus ! Te reāli visu var - HPH kas nav salabots, silent var te visu var , šis serveris visu laiku paliek tāds pats , un nekādīgi nemainās ! Kova ja tev tiešām pie pakaļas par šo serveri kāpēc nepārdod , vai vienk paskai, ka *** tev šis serveris ir vjdzigs ? Es pat esmu pārliecināts, ka pat šito topic nepaskatīsies, bet nu ja pastīsies, tad tajā sec arī iziesi ara ;) Vai arī tu to nemāki izdarīt, kas to lai zin, ir cilvēki kas mācēs tev izdarīt tādu anti cheat, kur iezslēdzot hph srazu izkikos, jo nav iespējams spēlēt, iebraucpt zonā srazu izkiko, kur blja laime te spēlēt ? Es neko nesaku, bet ja nopietni kāpēc lai nesalabotu ? Es varu palīdzēt ja vjg uzstaisishu , ka tev hax nevares, un redzēsim kā tad būs . Es saprastu labi atstāt , ja tev butu admini 24/7 on, bet tad kad nav admin u serveris apgāžās un visi hax . 

3. Pierādījumi par problēmu : Te būs - Nedomāju, ka no šiem visiem cilvēkiem ir patīkami šaudīties kickojot ara ... 

2 - 

3 - 

+ Mani - 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu, arī domāju kpe kiko tik random momentos izradas shreki nodarbojas ar huligānismu)

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nuu ja invis tiesam nav fun un kikosana, pats pameiginaju un pointa nekada nebija igrat boring vnk, ar tadam huinam spele tikai tadi kuriem tiesam atkars no sampa un meigina kko sasniegti seit, rec

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kovas anticheat xd

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Kova, kova-hujova! SAMP pilns ar hakiem, var visu mužu taisit anticheatus, pa to laiku jaunie paradas! Atjauninajumiem nepaliek laiks, un visi tik dirš kova hujova update nav!

  • Like 4
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sarkanais Kamars said:

Kova, kova-hujova! SAMP pilns ar hakiem, var visu mužu taisit anticheatus, pa to laiku jaunie paradas! Atjauninajumiem nepaliek laiks, un visi tik dirš kova hujova update nav!

Kāpēc kova hujova ? Nevienā tā , kā te es neredzēju tādus hax , kas ietu .. Es tagat nereklamēju, bet kāpēc rolē iezslēdzot invis , srazu kick ? Es tev velreiz saku, es zinu, un ir vēlviens cilvēks kas taisija, rolei anti cheat pret hakiem, varam palidzēt, kur iezslēdzot invis srazu izkikos, iezslēgs hph srazu kick , iezslēgts silent arī kick... 

Tie haki protams, ka bs jauni, jauni , un jauni, bet var anti cheatu uzstaisiit mierigi kur neļaus tādām hujņām iet !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2019 at 9:24 AM, Sarkanais Kamars said:

Kova, kova-hujova! SAMP pilns ar hakiem, var visu mužu taisit anticheatus, pa to laiku jaunie paradas! Atjauninajumiem nepaliek laiks, un visi tik dirš kova hujova update nav!

sledz ciet samp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

UP ! Varbūt tiešām beidzot izskatīsi un pieķersies pie lietass ? Blja čist jau zajebal admin off izspiš, un srazu tas jobanais invis iezslēdzas daudziem..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 10/29/2019 at 8:24 AM, Sarkanais Kamars said:

Kova, kova-hujova! SAMP pilns ar hakiem, var visu mužu taisit anticheatus, pa to laiku jaunie paradas! Atjauninajumiem nepaliek laiks, un visi tik dirš kova hujova update nav!

Tur jau  tā lieta ir, ieliec vienu anticheat iet vecie hax. Un tā vienmēr tas turpināsies, jo tos hax vienkārši cilvēki mēģina atjaunināt. Jebkuru anticheat varēs normāls hakeris apiet. 

Nu runājot par invi, hph tas būtu viegli darāms, jo grūti atjaunināt hax tādus.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...