• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / VLA / Steven_Kennedy


Recommended Posts

šē1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Steven_Kennedy / Video redzams

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Sēdēju uz rampas, un no sākuma redzams, man nenogaisa iešauj 2hit ar deagle pectam parādas steeven , baigi dīvaini !

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Beidz čikstēt par katru sīkumu 

2. Salabo sev internetu or huizin ko.

3. Tu tak redzēji kā mēs ar DB iemaucam zonā , vel pats šāvi pa mums , izkāpu no mahas un uzkāpu augšā pa rampu , tu liec sudzības pat kartīgi neapskatot visu , ka tik pasūdzēties. Tavā ekrāna moš neradīja ka es kāpju augšā , bet esz kā uzkāpu augšā tu tur kā stabs stāvēji , pat nekustējies , tāpēc i nomiri.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kennedyzz said:

1. Beidz čikstēt par katru sīkumu 

2. Salabo sev internetu or huizin ko.

3. Tu tak redzēji kā mēs ar DB iemaucam zonā , vel pats šāvi pa mums , izkāpu no mahas un uzkāpu augšā pa rampu , tu liec sudzības pat kartīgi neapskatot visu , ka tik pasūdzēties. Tavā ekrāna moš neradīja ka es kāpju augšā , bet esz kā uzkāpu augšā tu tur kā stabs stāvēji , pat nekustējies , tāpēc i nomiri.

1 Ieliekot sūdzību ir čīkstēšana ? Tad priškam šī sadaļa ir domāta ? 

2 Internets man ganjau strada labāk nekā tavs , vari neuztraukties . ;) 

Iebraucāt db ? Tad pasaki, *** tad man tā rādīja ? Nevar vienkārši tāpat, ja man kautkas ar internetu būtu man laiks bišku apstātos, bet video redzams, ka pilnībā viss ok 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Pēdējā laikā čiksti par daudz .

2. Kaņešno.

3. Un tu domā ka es zinot tādu čikstuli kā tevi , teleportetos uz rampas ?? Kāds man no tā labums ? Lai novāktu tevi ? :D tv prosta tur kkas pišas  , es labi atceros ka es prost uzkāpu uz rampas  un nahrenizej tevi .

ps. Vairak uz tavu čikstēšan neatbildēš , lai skatās acc. Bučazzz <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kennedyzz said:

1. Pēdējā laikā čiksti par daudz .

2. Kaņešno.

3. Un tu domā ka es zinot tādu čikstuli kā tevi , teleportetos uz rampas ?? Kāds man no tā labums ? Lai novāktu tevi ? :D tv prosta tur kkas pišas  , es labi atceros ka es prost uzkāpu uz rampas  un nahrenizej tevi .

ps. Vairak uz tavu čikstēšan neatbildēš , lai skatās acc. Bučazzz <3

Nu tu baigais gailis , ne ? Lab redzēsim kas čīkstēs .. To, ka jau 2x tev kautkas notiek , to kad vel Lauma nobanoja, tev tur bīja paties ;))) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Noskatījos vairākas reizes uz 0.25, apspriedos ar citiem adminiem un nonācu pie secinājuma. 

Steven Kennedy saņems 365 dienu banu par hakiem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...