• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Par lowaku Karteru_Kamanu


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nicholas

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kartes_Kamans

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : nu es braucu garam un man sašava mašinu un es ar arstu sakam šaut to lowu viņam palika low hp viņš iesledz hph un saka izmantot cbug, domaju viņā pingu jums nevajag tapecka Karters_Kamans katru lkm sanēm banu par hph

4. Kā vainas dēļ tas notika : kas pa stulbu jautajumu? ;DD

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :   https://failiem.lv/u/5g4t5qgf  ja uzlikt slow moušan tad vares redzet ka es trapiju vienu lodi un viņam nenoravas hp un pectam viņam vel no aizmugures šava tas kas ar manim brauca

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vecīt nevajadzēja apkaunot sevi, ar šaušanu tev diezagan bēdīgi :D  kas tur ir redzams?? Tu iejaucies terraa, paskaties karte umņik :D  :D  Tev arii baigi lago, neko saprast nevar... arii ja nelagotu nekaa tur nav...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kārteris said:

Vecīt nevajadzēja apkaunot sevi, ar šaušanu tev diezagan bēdīgi :D  kas tur ir redzams?? Tu iejaucies terraa, paskaties karte umņik :D  :D  Tev arii baigi lago, neko saprast nevar... arii ja nelagotu nekaa tur nav...

uzliec slow moušan redzesi kad tev low hp es tev trapu lodi un tev hp nenoravas, ja nebutu tu banots jau paras reizes par hph, man butu poh un es neliktu sudzibu.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, A.Y.E said:

uzliec slow moušan redzesi kad tev low hp es tev trapu lodi un tev hp nenoravas, ja nebutu tu banots jau paras reizes par hph, man butu poh un es neliktu sudzibu.

wdym?? Es to vid skatos jau kkaadu 100x reizi, ne sūda neredzu kur tu man traapi , un peec taas laggoshanas vspr neko saprast nevar... arii ja traapiitu to vienu lodi, būtu pa maz pieraadijumi lai banotu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kārteris said:

wdym?? Es to vid skatos jau kkaadu 100x reizi, ne sūda neredzu kur tu man traapi , un peec taas laggoshanas vspr neko saprast nevar... arii ja traapiitu to vienu lodi, būtu pa maz pieraadijumi lai banotu

Kropli tevi  vsp jabano uzzreiz kad ieej serveri tapecka bez hax spelet nemaki tu katraja terra lowak izmanto hph

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Grūti saprast kaut ko no video, kurš konkrēti lago. Sūdzība aplama.

 

 

ps. un nē, es neaizstāvu gsg :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...