• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / GSG / 2 Čuv


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Baiba_Sawyer / Porteris_Howard 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Ja reāli ieskatās redzams veceņu skins augšā un blakus ir tas Porteris, a vecen ir Baiba , un mans dmg visu parāda ! Un tagat visi rakstīs , tak var uzstaisiit šie cilvēki katru 2 dienu tiek banoti par hax, vai aizdomās. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  

 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vecīt es esmu gsg bet zem bana, saksim ar to ka  ka u vari fucking zinat ka vini haxo, varbut vibi tur ar heliti uzlidoja

 

 

Sudziba aplama varat vert ciet! 

TC!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ¤⚠axoul.⚠¤ said:

Vecīt es esmu gsg bet zem bana, saksim ar to ka  ka u vari fucking zinat ka vini haxo, varbut vibi tur ar heliti uzlidoja

 

 

Sudziba aplama varat vert ciet! 

TC!

Kāds *** helis ? Pa kuru laiku vinji tur dabūtu ? + Ja butu helis, tad kad vinji izkap no maha/helja/ritenja, paliek mapēc mazinsh kvadratinsh ! Lab beidz dirst

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ramzze1 said:

Kāds *** helis ? Pa kuru laiku vinji tur dabūtu ? + Ja butu helis, tad kad vinji izkap no maha/helja/ritenja, paliek mapēc mazinsh kvadratinsh ! Lab beidz dirst

vini tur uzlidoja ar helli jau pirms spama, un hellis respawnojas + tev bans par croll

+bez wp, sudziba par gsg un es kā nekā gsg leaderis

Edited by Ramirezs
+1wp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kads fucking kvadratinsh,varbut vinjsh jau pazuda?:DDDDD 

Jakas man saka ka vini tur uzlidoja 15min un larvaudi, iekap un izkap ara no mahas,un skaties cik ilga laika pazuud

Edited by Ramirezs
+2wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nav zināms, kā šis spēlētājs ir ticis tur augšā. Ja šo situāciju būtu specojis admins, spēlētājs tiktu sodīts ar cietumsodu par Jumtu vai izkikots. Nevaru sodīt nevienu tikai tāpēc, ka tavs dmg rāda nikus. 

Sūdzība aplama. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...