• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Evans Cena [Sūdzība]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Paul_Hayes

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Evan_Price

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : sākumā aizrādiju par čaļa cs, pēc kā sekoja ļoti rupjš vārds pret mani - ''nūģis'' :(  Pēc tam, kad sēdēju hoodā, čalis uzkāpa uz jumta un sāka bērt pa mani. Vēlāk stacijā čubārs man sameta zvaigznes un sāka šaut, proti, lai iemestu mani cietumā. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : nu tak evana

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://imgur.com/a/UxXfkCw  (ooc ins)    https://imgur.com/a/gdM8KHE   (zvaigznes un šaudās) 

Bildēs var redzēt puiku kā viņš tēmē, vēlāk var redzēt ka mahai mazāks hp un kā arī kā health bars flasho dēļ tā, ka zemāks hp palika.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties augšā, pats rakstīji "aizver muti bļe" bļe nozīmē krieviski - m*uka, tāpēc pats domā, kurš vārds ir trakāks . Sakot faktus, ka esi nūģis neuzskatu to par nekādu ooc insultu, bet to labāk adminiem lemt :D

Pēdējos screenos es neredzu savu niku, man tika nodota infromācija no partneriem, ka esi veicis viltus zvanus, jeb /call par spridzekli stacija, varbūt mazliet mg zvaigznes, bet tajās bildēs neredzu savu niku, nevari pieradīt, ka pat piedūru pirkstu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Evan Price said:

Paskaties augšā, pats rakstīji "aizver muti bļe" bļe nozīmē krieviski - m*uka, tāpēc pats domā, kurš vārds ir trakāks . Sakot faktus, ka esi nūģis neuzskatu to par nekādu ooc insultu, bet to labāk adminiem lemt :D

Pēdējos screenos es neredzu savu niku, man tika nodota infromācija no partneriem, ka esi veicis viltus zvanus, jeb /call par spridzekli stacija, varbūt mazliet mg zvaigznes, bet tajās bildēs neredzu savu niku, nevari pieradīt, ka pat piedūru pirkstu

Tak bļē beidz izvairīties, var redzēt, ka tu man zvaigznes uzmet, jo neviena cita omegieša blakus nebij, pēc kā tu arī sāki šaut. 

Un beidz te batonus spraust par to, ka tev kaut ko paziņoja. Piebraucu pie tevis stacijā, pasmējos par taviem sliktajiem šaušanas skilliem un tu man pēkšņi divas zvaigznes uzmeti, pēc kā centies mani nošaut.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, PaulH. said:

Tak bļē beidz izvairīties, var redzēt, ka tu man zvaigznes uzmet, jo neviena cita omegieša blakus nebij, pēc kā tu arī sāki šaut. 

Domā ko raksti , man blakus bija mans partneris, viņš ziņoja par viltus trauksmi, es uzmetu zvaigznes, jo biju turpat aiz tevis, viņš laikam šāva, bet viņa niku tur nevar redzēt, tāpēc neko nevari pierādīt. Varēji vismaz bildi ar niku iemest, jo es sevi neatceros šaujot pa tevi. Un par to ooc insultu, pats tīri iesāki dirsties , es tikai turpināju, tāpēc gaidu mums abiem vai nu banu vai jail 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Evan Price said:

Domā ko raksti piņkšķi, man blakus bija mans partneris, viņš ziņoja par viltus trauksmi, es uzmetu zvaigznes, jo biju turpat aiz tevis, viņš laikam šāva, bet viņa niku tur nevar redzēt, tāpēc neko nevari pierādīt. Varēji vismaz bildi ar niku iemest, jo es sevi neatceros šaujot pa tevi. Un par to ooc insultu, pats tīri iesāki dirsties , es tikai turpināju, tāpēc gaidu mums abiem vai nu banu vai jail 

Kāds partneris, ja tobrīd vienīgais no omegas serverī biju tu. Beidz izvairīties joptv. Un ko es sāku dirsties? Pateicu rupjāk lai lasies ārā no stacijas, jo par cs varēja iemest jailā. Tu varēji pateikt paldies, nevis dirst par to, ka Kova sūdīgu serveri taisa, jo ķip skinu nevar nomainīt. Savādāk vēl iejailotu tevi. 

Un par to ''b*e''. Liela daļa serveris izmanto šo rupjo izteicienu, taču ne ar domu, lai pateiktu, ka kāds ir ''mau*a''. Ja jau tā, tad lai viss serveris zem bana sēž par ooc ins. 

Anyways, beidz krāt postus. Admini lems - sodīt tevi vai nesodīt.

Link to comment
Share on other sites

pierādi, ka es biju vienīgais no omegas serveri, ja tu to nevari pierādīt, nav pieteikamu pierādījumu. Par postiem man galīgi vienalga, tu man nepavēlēsi ko darīt :D

vārds nūģis ir tieši tik pat smieklīgs insults kā "bļe", principa pēc par vārdu bļe nedod sodu un pats jau ari sāki dirsties, nav mana vaina , ka nomainot citu skinu, man met atpakaļ omegas skinu, tā nav mana problēma aakst :D

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Evan Price said:

pierādi, ka es biju vienīgais no omegas serveri, ja tu to nevari pierādīt, nav pieteikamu pierādījumu. Par postiem man galīgi vienalga, tu man nepavēlēsi ko darīt :D

vārds nūģis ir tieši tik pat smieklīgs insults kā "bļe", principa pēc par vārdu bļe nedod sodu un pats jau ari sāki dirsties, nav mana vaina , ka nomainot citu skinu, man met atpakaļ omegas skinu, tā nav mana problēma aakst :D

Nu tad varēji vienkārši stacijā nerādīties. Tak dēļ šitiem taviem pekstiņiem var redzēt, kā tu mēģini sevi izlocīt, lai tik sodu nedabūtu. 
Nēesmu āksts (;

Link to comment
Share on other sites

Nevaru sodīt Evanu par OOC insultu, ja pats pirms tam uzrakstīji teikumu ar lamuvārdiem, kas burtiskā tulkojumā nozīmē vārdu "***" .

Evan Price saņems cietumsodu par MG zvaigznēm. Lai šādas situācijas neatkārtotos, liekot spēlētājam /su, kvadrātiekavās būtu jāievieto veids, kā tika atpazīta tā persona. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...