• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Andy_Rodriguez CP


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Emilio_Torro

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Andy_Rodriguez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Atteicās labot mašīnnu pēc kā sāka triekties mašīnā , kad izkāpu sāka CP taisīt

4. Kā vainas dēļ tas notika :  nonrp

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

https://files.fm/u/3k783bay#/

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, tu nesamaksāji cik es prasiju tāpēc arī nelaboju. Otrkārt, tu izkāpi no mašīnas un sāki mani šaut. Treškārt es tevu nemaz nenotriecu... Tu tik gribi, lai es sēžu ķurmī tāpēc, ka nesalaboju tev mahu. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Endiks3 said:

Pirmkārt, tu nesamaksāji cik es prasiju tāpēc arī nelaboju. Otrkārt, tu izkāpi no mašīnas un sāki mani šaut. Treškārt es tevu nemaz nenotriecu... Tu tik gribi, lai es sēžu ķurmī tāpēc, ka nesalaboju tev mahu. 

pierādījumus ka šāvu? neko nešāvu , tu 10k prasi par mašīnas labošanu ,bišķ nonrp ? un tu mani notrieci pēc kā es pus h gaidīju kad ārsts atbrauks

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Khalifa` said:

pierādījumus ka šāvu? neko nešāvu , tu 10k prasi par mašīnas labošanu ,bišķ nonrp ? un tu mani notrieci pēc kā es pus h gaidīju kad ārsts atbrauks

Pierādijumi, ka notriecu? Es redzu tikai, ka esmu piebraucies pie tevis un neēsmu uzbraucis virsū. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Endiks3 said:

Pierādijumi, ka notriecu? Es redzu tikai, ka esmu piebraucies pie tevis un neēsmu uzbraucis virsū. 

aij aij aij , laikam nezini kas ir CP :) , gaidi admina atbildi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...