• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mike Scofield


Abcd

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Freddy Leenan

2. Administrātora niks spēlē : Mike Scoefield

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

2. Cieņa pret spēlētājiem un administrāciju
      Ja esi administrators tu nes milzīgu nastu aiz sevis, tev ir jāuzmana serveris un jācenšās palīdzēt cilvēkiem uz katra soļa, jums ne tikai jāpalīdz viens otram, bet ārī jāatbalsta grūtākajās situācijās un jāsaprot, ka otrs spēlētājs ir tāds pats cilvēks kā Tu, tik bez/ar šīm īpašām iespējām.

4. Apraksts par situāciju : Administratora cieņa pret spēlētāju. ''Atkal jūs te savas geju huiņas risinat, aizej uz ielas pabļausties kādam Bērziņam, lai maina uzvārdu, jo tev tāds pats ir. Sūdzība aplama. '' Nenormatīve leksika priekš administratora, atkārtojas vairākas reizes. Manuprat, administratoram ir jānorāda sava vieta.

Kā arī Pablo Cassel : ''Nevienā no screeniem nav redzams, ka tiek izšauts. Priekš mazajiem ņaudētājiem varu pateikt, ka nevienu neaizstāvu, bet būtu neadekvāti kādu par kaut ko tādu sodīt. Sūdzība aplama. ''

''Redzu un man par to vispār ir pajebakj. Ievietoju tev video ar banu, tagad gaidi Laumu, Ričardu''

'':DDDDDDDDDDDDD ok, tu esi lohs. mans discords kassels#4466 turpmākai sarunai. ''

Un brīnamies ,kāpēc visi liek huju uz šo serveri. Un parasts spēlētājs ,kas iejiet pačekot ,kas notiek ieraudza šo. Protams, visi padomās ,ka suņus ACC sastāva paņēma, oi es tak aizmirsu ,ka arī nopirka. Tagad jūtas varoņi,bet kad bija laiks pārbaudei- protams visi bija balti un pūkaini.

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc es vispār šim veltīju 2 minūtes savas dzīves? 

Kā gribu tā izpaužos, kāda nahren nasta uz muguras, šī ir datorspēle, pamosties, aizvainotā dvēsele. :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

rakstot šīs tizlās sūdzības, tu pierādi, cik liels dārzenis tu pats personīgi esi

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja godigi , nostasos autora puse, jo dazs labs administrators nesaport ka ir etalons, kadam butu jābūt, negirbi adminet piss dirst nepiss citiem garigu vai nu admine ka naks unizmanto normalu leksiku, nevis telo kaut kadu neaizskaramo. Tas kā admini ir izlaidušies ir vienkāŗši vardiem neparakstāmi

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#MUDAKAMSKOČAM ACC OFF VISU LAIKU NODIRŠ PLAYERUS

Edited by kris͏taps
suspis
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Uzsākot admina pienākumus nevienam neapsolīju nedot tik pat hujovu attieksmi pret spēlētājiem kā to saņemot. 

  • Like 2
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2019 at 2:50 PM, susp said:

#MUDAKAMSKOČAM ACC OFF VISU LAIKU NODIRŠ PLAYERUS

tu uztaisi fake profilu, lai varētu anonīmi uzdirst :D , tas precīzi parāda, cik liels mudaks tu esi

Edited by kris͏taps
+2wp
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nūuu.. Šoreiz es vairāk piekritīšu topika veidotājam. Jā, ir mums šajā serverī tāda lieta. Citus par ko tādu soda uzreiz, paši tiek sveikā cauri. Esam godīgi, administrātori šajā serverī dafiga hui*as taisa, pat nemēģiniet noliegt. Šis topiks ir viens piemērs. Nu b*e, ja reiz esiet servera administrātori, tad esiet kaut cik nopietnāki. Anyways, tie kuri ir adminu pusē.. Dirsā līdēji jūs esiet, nekas vairāk :D 

e: neheitojiet, es tikai savu viedokli izsaku :d

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...