• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Emilio_Torro]


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark Rodriguez

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Emilio Torro

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : erpoju ar aneti un tas izlidoja un sāka mani demot un lkm hph

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa laikam xD

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Vecīt tev damage informers ir sūdīgākais kādu esmu redzējis , ja viņš strādā uz stūra bugiem :D

Un video nav apgriezsts , es filmeju ar windows orģinālo programmu , viņa ieslēdzas kādas 5 sekundes vēlāk

- Khalifa

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alkatīgais said:

 

Vecīt tev damage informers ir sūdīgākais kādu esmu redzējis , ja viņš strādā uz stūra bugiem :D

 

- Khalifa

Bet ieliec pašu sākumu arī.  Es tev trāpiju 3 reizes. Tur ir redzemi tikai tas kur uz stūra tev trāpu.

Mafbizzos viss man strādā ideāli un nekādus bugus nefikše, tikai tīrus hitus.. + Tev ir 50 pings kur viss ir ideāli. 

+ Paskaidro kāpēc, kad es tev trāpu man parāda animāciju? Tas ari ta hujovirs dmg informers ne?

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mark_Rodriguez said:

Bet ieliec pašu sākumu arī.  Es tev trāpiju 3 reizes. Tur ir redzemi tikai tas kur uz stūra tev trāpu.

Mafbizzos viss man strādā ideāli un nekādus bugus nefikše, tikai tīrus hitus.. + Tev ir 50 pings kur viss ir ideāli. 

 

trapiji 2 lodes , 1 bija ta kur pat redz kad filmeju , ka nemaz netrapiji + tas bija 100% stūris , taka beidz raudāt , video redzams ka nav , ar to ka 1 lodi trapiji nepietiek lai pateiktu kaut ko  *** lai es filmetu ar ieslēgtu hph + nelietoju tādus esmu pret viņiem ?:DDDD
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alkatīgais said:
trapiji 2 lodes , 1 bija ta kur pat redz kad filmeju , ka nemaz netrapiji + tas bija 100% stūris , taka beidz raudāt , video redzams ka nav , ar to ka 1 lodi trapiji nepietiek lai pateiktu kaut ko  *** lai es filmetu ar ieslēgtu hph + nelietoju tādus esmu pret viņiem ?:DDDD

Tur vispār redz abas lodes , un neviens effekts nenostrādāja , čali tu neko man netrāpiji , man precīzi nostrādāja filmēšanas programma , var redzet pilnigi visas tavas izšautās lodes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...