• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] skin bugs u.t.t


Edijs_Tremeks

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Tātad vakar devos uz SF nopirkt sev jaunu skinu, iegaju veikala un nopirku pirmo, (melnais viritietis ar peldšortiem) pagaidu ārā 5 minutes un eju nopirkt otro skinu (Baltais vīrietis ar peldšortiem) . Dodamies ar Isaac Keneddy uz Los santos, ierodamies pie manis majas, ieeju mājā un velos uzlikt tādu pašu skin kā Isaac ar /main palidzibu un tādi skini nav, ir tikai otrs nopirktais! Saku foruma čatā, un Kova saka, perc vel un suti ss! Tad vakara ieeju spele un ieeju /main un mani izkiko par skin bug un saka, lai lieku sudzību, iegaju pa jaunu spele un man ir bomža skins, ieeju /main skapi un varu paņemt tikai sutinera skin atpakaļ!

3. Pierādījumi par problēmu : SPIED TE, TE IR VAIRĀKI SKREEN

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boika said:

mna ari ta ir ka es nemu skin mani kako par skinugabošanu

Tas sākās pēc tā, ka vakar nopirku divus skin, kuri vienkarši izgaisa kopā ar maniem krātajiem 600k!

Link to comment
Share on other sites

tremek,es var iedot tev 600k,man ir :DD .......bet par tiem skiniem,tie bugojas sen jau,ipasi ja esi org skina,noperkot veikala,viss nobugojas + CJ skin uzmetas .....bardaks,ko lai saka citu :1f635:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 11/24/2019 at 10:42 AM, zivs said:

tremek,es var iedot tev 600k,man ir :DD .......bet par tiem skiniem,tie bugojas sen jau,ipasi ja esi org skina,noperkot veikala,viss nobugojas + CJ skin uzmetas .....bardaks,ko lai saka citu :1f635:

Es zinu, ka tev ir, jo tu esi Rich ar savu zivju veikalu un vel piehalture policija, man jau liekas, ka tu kaut ko muķī tur caur to veikalu ":D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...