• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] CS, NonRP car fix & Mix


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Chandler Princenton

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Ryan_Caps

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Bija pakaļdzīšanās, kad spēlētājs apstājās, viņš uzrakstīja /do nesaprot kas notiek. Sāku felony stop, kad spēlētājs pameta auto, devu tālākās norādes, pēc šīm norādēm safixoja savu mašīnu un aizbrauca prom, tas ir NonRP. CS ir par to, kad spēlētājs ignorēja manu dienesta ieroci, kurš tika pavērsts pret viņu, ignorēja un vispār centās mani aizvainot, kaut gan dzīvē, tāds krāX. ( piedodiet ) kurš drifto pa ielām, no stroķa purnā baidītos. Paldies !

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://imgur.com/a/zUpCT8A      https://imgur.com/a/fi3192G

 

Pēc šāda principa, arī tika veikts felony. 

 

Link to comment
Share on other sites

Sveiks! 

Es ne aizvainoju, es teicu dod sodu jo nebija laiks erpot utt un tad tu turpinājis erpot un sapratu kad vnk salabos savu mašīnu un aizbraukšu prom ja tu neko nedari... Lielākā servera daļa mašīna fixo bez rp. Neko daudz neteikšu. 

Link to comment
Share on other sites

Aizvainoji IC, brīdī - kad pret tevi tiek pavērsts dienesta ierocis un tu labi zini, lieka kustība - tu gulēsi starp 30 tādiem pašiem zaķiem, kā tu.
Tu safixoji un aizbrauci prom, kad TU JAU BIJI atslēgas izmetis no aizdedzes, jo tāda bija mana pavēle. Tu izmeti, bez atslēgām neiedarbināsi. 

Tu būtu pakļāvies man IC, 5 minūtes un es tevi arestētu un viss. Nekādas problēmas, taču tu izvēlējies pašu sliktāko ceļu - veikt OOC pārkāpumu, jo redz, es ilgi rakstu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...