• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / VLA / Melnukz/Alex


Recommended Posts

ā1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Joe_Taylor / Lieku drauga vietā ! Heiteri gaidu jūs *Multi* 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Melnukz_Howard / Alex_Alvarez 

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Sāksim ar to , ka no 00.03 es skrienu kamēr neesmu sācis šaut viņam viss ir okey, tad kas sāku šaut , pēkšņi slido, un nenjemas baigi hp , kas tad , nu ? Labi okey domāju , ka čist lago, bet - 00.58 Braucam ar db pēkšņi vēl Alex ķipa lago, šauju un nenjemas hp, un tad vinju izkiko , pasakiet nahujam mums tā nav , bet vinjiem ir ? Un mums tas ir jāciešs ? Pisat *** lowaki !!!! 1.21 Maucam ar db un atkal melnukam šauju un atkal ķipa vinjam lago , ielādējis Lag.cs or smth, jo lagot vinjam nevar , jo shauj pilnībā perfekti - https://prnt.sc/q1hma4  te ir jāskatās gudriem adminiem, kas pārzin hakus :)   1.33  Eju vinjam no muguras un redzu kā atkal vinsh slīd pa zemi , bet ja vinjam lagotu , *** precīzi shauj ? 1.52 Tur atkal Melnukz shauju un sāk sliiidet, kā arī hp nenjams dazreiz nost :) 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

00.27 Sākas, tikai vinjam vienk skins ir cits un trakāk izskatas, bet viss ir tieshi tāpat, un nav nekādu lagu , ja vari šaut perfekti ! Un ir citi lag.cs kuru vienk ieliec , un nav nekas jāaktivizē, un kad bīju roles laikos , arī izmantoju, un vari vinju lietot , pat kad filmē, pats un uz tava ekrāna rādas, ka viss čotka būtu ! Es saprastu tev veci vienam , bet real tavs teams visi skraida tā, un jums vienīgajiem lago, bet mums perfekti mmm ? 

Ja domājat , ka mans feiks, pff darīt nav ko , iedoshu chuvaka dc, ja baigi vajadzēs kādam heiterītim !

Ainar tu tikai neskaties !!! Tu sevi pierādīji serveri, ka tu biji on un vla hax, bet ķipa nepamani ! @Blūmentāls   @Ezerinjsh  

  • Upvote 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ko Tu tur čīksti? Melnim nevienu hit netrāpīja tas jūsu Joe Taylor, nebija nekāda tur black magic, vienkārši šāvējs netrapija.

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Tak tur var saprast kad tu kapa ar multi 

Tā pat šauj, tāds pats fps, izmanto vienādas sbrokas 

+tu esi rg līderis tev takā vajadzētu būt vienalga par viņiem un domāt par savu gang, tev bans bet tu esi vg 

Kā arī nesen izveidots yt acc lai nedomātu neko

+es jau zinu kam tas Feiks pieder

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Portererer said:

Ko Tu tur čīksti? Melnim nevienu hit netrāpīja tas jūsu Joe Taylor, nebija nekāda tur black magic, vienkārši šāvējs netrapija.

Tu vispar pisies aun ! Kā nevineu, uzvelc brilles un apsties varoni . Tur nav runa pa to , lai es iešauju , vai nē, bet to , ka sāku šaut pret vinju sāk slīdet, lag cs . Nekuru tu te neapisīs luni

Es ar feiku ? Pasaki kāda man jēga, a ? palidzet VG kaut esmu pats lideris Riffās ? Un tie kuri doma speciali nenāku, man iedeva banu par stavosho db ! Parādi vienādas sborkas ! Man vispār cita gta sborka, ko es pats lietoju!

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Ramzze1 said:

Tu vispar pisies aun ! Kā nevineu, uzvelc brilles un apsties varoni . Tur nav runa pa to , lai es iešauju , vai nē, bet to , ka sāku šaut pret vinju sāk slīdet, lag cs . Nekuru tu te neapisīs luni

Es ar feiku ? Pasaki kāda man jēga, a ? palidzet VG kaut esmu pats lideris Riffās ? Un tie kuri doma speciali nenāku, man iedeva banu par stavosho db ! Parādi vienādas sborkas ! Man vispār cita gta sborka, ko es pats lietoju!

Nu tieši tā kāda tev jēga palīdzēt vg kaut esi riffas liders 

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

Es atļaušos postot

Tātad protams mafijās arī esmu saskāries ar šo prikolu precizi kā tavā video , man ir tāds pats video par vienu no līderiem kas izmanto šo lag.cs skrien un šauj + biežvien nerauj ho

jus stulbi esat , attaisnojaties ar to ka serveris kjip lago un nerauj hp, te visiem 365 kas video redzami lietojam, negribu but riebigs un atnemt lideri cilveksm tapec es negribu mest to video kas man ir

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kur tad tu mani tur redzēji kad man tur kjip lag.cs? Vēl kaut ko smieklīgāku izdomāt nevarēji? Sēdi biksēs rāms. Jums santa jansone terra ar invi mauc un aulis hujtolins on un tam poh. Un bļē vecīt tu saki ka fruktam skripti? Ja būtu fruktam skripti jums uz vietas razjobs būtu. Un kāpēc tu liec sūdzību no vg acc. Ja pats vadi RG kaut kāds bezsakars.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JackeyMAD said:

Kur tad tu mani tur redzēji kad man tur kjip lag.cs? Vēl kaut ko smieklīgāku izdomāt nevarēji? Sēdi biksēs rāms. Jums santa jansone terra ar invi mauc un aulis hujtolins on un tam poh. Un bļē vecīt tu saki ka fruktam skripti? Ja būtu fruktam skripti juns uz vietas razjobs būtu. Un kāpēc tu liec sūdzību no vg acc. Ja pats vadi RG kaut kāds bezsakars.

Jo pēc tavām zināšanām, mošk es lieku čomu vietā, kurš prost netaisas taisīt forumu, jo nesaskata jēgu, a ? Pēctam tu sapratīsi kapēc viņš ir Vagosos :) 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es pat video neskatīšos, šī būs viena no retajām reizēm, kad kaut ko ierakstīšu.

Cik var ņemties, nekad neviens līderis neizkontrolēs savus biedrus, lai tie nehaxo, paši izvēlas un saņem attiecīgu sodu.

Tu arī nēesi īpaši gudrs, kāds “lag.cs”, tu nesajēdz, ka šads skripts ir mēsls, jo katram serverim hosts ir cits, liec neliec tas sūds ir useless - bērnu dārzs tīrakais :D 

Vecajos laikos tā nebija, visi pīkst, ja kkas nepatik, tad pisaties prom no lideriem :D

 

Tā jau nēsēžu 24:7, tpt raudat, izaudziet :D 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramzze1 said:

Jo pēc tavām zināšanām, mošk es lieku čomu vietā, kurš prost netaisas taisīt forumu, jo nesaskata jēgu, a ? Pēctam tu sapratīsi kapēc viņš ir Vagosos :) 

Nu pasaki kāpēc vagosos? Jūs tam lasharam vg lid sosi desu vai?

Es skatos jūs tik diršat uz citiem ka vla hax utt. Ble jūs paši hakojat un db taisat. Tik atšķirība tāda ka jums tik ar multi acc ir drosme dirst virsū un hakot kā sīkiem mīšļiem. 

Link to comment
Share on other sites

Man nav lag.cs bet nu ok. Savus croll varēji arī ielikt. Paldies vairāk uz postiem neatbildēšu. +vel pats no mūlti acc spēlē :(

Nav jēgas te dirsties, un kaut ko visiem vienam pret otru pierādīt.

Atslābstat, tā ir spēle. Tā te vienmēr ir bijis un būs, ka visi naidojas, un taisa no reason dm arpus karu laiķiem( lai tikai ieriebtu viens otram), un tt. Veloties tikai pierādīt cik kruts viņš/a ir .

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Melnukss said:

Man nav lag.cs bet nu ok. Savus croll varēji arī ielikt. Paldies vairāk uz postiem neatbildēšu. +vel pats no mūlti acc spēlē :(

Nav jēgas te dirsties, un kaut ko visiem vienam pret otru pierādīt.

Atslābstat, tā ir spēle. Tā te vienmēr ir bijis un būs, ka visi naidojas, un taisa no reason dm arpus karu laiķiem( lai tikai ieriebtu viens otram), un tt. Veloties tikai pierādīt cik kruts viņš/a ir .

 

Melnuk ieliec lūdzu video par manu sūdzību, kur tu lago :) Kapēc par viņu tev nav ,a ? Tak redzams jūs tik hax mākat pff mīkstie ! Melņuk tu jau safe pacans, bet to , ka izmanto hax low 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2019 at 12:56 PM, Ramzze1 said:

Melnuk ieliec lūdzu video par manu sūdzību, kur tu lago :) Kapēc par viņu tev nav ,a ? Tak redzams jūs tik hax mākat pff mīkstie ! Melņuk tu jau safe pacans, bet to , ka izmanto hax low 

Kjipa tu legir players? Nejau es prasiju mentolam kad gsg vadija hakus. Nekrāsim postus draugi.

Kur tur es hakoju draugs?

Sūdziba aplama TC.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JackeyMAD said:

Kjipa tu legir playerz? Nejau es prasiju mentolam kad gsg vadija hakus. Nekrāsim postus draugi.

Kur tur es hakoju draugs?

Sūdziba aplama TC.

Tevi sajaucu ar Alex_Alvarez :) Tu neesi tev vispār so, bishk kļudījos 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ahhh original content. Pietiks nīdēt pa tām bandām. Katrā bandā būs savs hakeris, sadzīvojiet ar to. Beidzam iet uz līderiem un viss :))) Baigās drāmas taisat pa 15 gadīgu spēli.

Edit: Esmu bijis Riffas, tur bija hax, esmu bijis vagīnās tur arī /f chata teica ka ies invs, visur ir bijuši hakeri un būs sadzīvosim ar 2k19-2k20 samp.lv :D

Edited by dev1ks.xyz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dev1ks.xyz said:

ahhh original content. Pietiks nīdēt pa tām bandām. Katrā bandā būs savs hakeris, sadzīvojiet ar to. Beidzam iet uz līderiem un viss :))) Baigās drāmas taisat pa 15 gadīgu spēli.

Edit: Esmu bijis Riffas, tur bija hax, esmu bijis vagīnās tur arī /f chata teica ka ies invs, visur ir bijuši hakeri un būs sadzīvosim ar 2k19-2k20 samp.lv :D

Pasaki sūdzības sadaļa ir nīdēšana ? Tad moshk vispār *** aizstais, lai kamans *Topic* Sūdzības par spēlētājiem ? Vien vairāk es likshu sudzibas, pret mani mazāk haxos, un tas jau arī pamazām sākas :* 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Ramzze1 said:

Pasaki sūdzības sadaļa ir nīdēšana ? Tad moshk vispār *** aizstais, lai kamans *Topic* Sūdzības par spēlētājiem ? Vien vairāk es likshu sudzibas, pret mani mazāk haxos, un tas jau arī pamazām sākas :* 

axaxa mazāk hakos? xd sadzīvo labāk ar to ka viņi hako un pērk unbanus bla bla bla tu jau viņiem to naudu tērē. Tak tāpatās admini bano and shit. Pietiks karot pa kubikiem sampā draugs, izej ārā, izmācies. No hate visiem :)

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Ramzze1 said:

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Melnukz_Howard / Jacky_Alvarez / Alex_Alvarez Visi vla iznjemot galveno Mayers, kas visiem ir sadevis Lag.cs un Mayera failiņi 

pēc idejas es varēju aizvērt sūdzību, bet man šodien labs garastāvoklis, tāpēc dodu 12 stundas, lai norādītu konkrētus apsūdzētos, nevis "visi vla izņemot mayers". Ja tas netiks darīts, sūdzība tiks slēgta.

Edited by kris͏taps
izlabots, paldies
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...