• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / VLA / Harijs_Zeltins


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Harijs_Zeltins

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Redzams hph :* 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina 

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es neko nesaprotu terras laika mani kikoja randoma par #019 kaut vispar nekadi hax nebija, pakarot neko normali nevarēja uzreiz kiko un tapec ari iebugojas tas. Tu ieliec garāku vidaku tur pēc paris sekundem es izkikots

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Link451 said:

Es neko nesaprotu terras laika mani kikoja randoma par #019 kaut vispar nekadi hax nebija, pakarot neko normali nevarēja uzreiz kiko un tapec ari iebugojas tas. Tu ieliec garāku vidaku tur pēc paris sekundem es izkikots

Cik var dirst , a ? Tev tur ir hphax, kāpēc ta mani nekikoja or smth ? Es tev trapiju 5 hitus saprati, ka dirsā ir , aizlidoji uz jumtu dc man sarunā teica, ka jumtā esi nabag . Pāris sekundēm ? Reāli nesmīdini mani, neredzeju nevienam tadus lagus 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ramzze1 said:

Cik var dirst , a ? Tev tur ir hphax, kāpēc ta mani nekikoja or smth ? Es tev trapiju 5 hitus saprati, ka dirsā ir , aizlidoji uz jumtu dc man sarunā teica, ka jumtā esi nabag . Pāris sekundēm ? Reāli nesmīdini mani, neredzeju nevienam tadus lagus 

Kada jumta,jums acis nelasa skaidri, uz jumta bija HENRIJS a ne HARIJS aļo :D

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos postot, es taja momenta biju klaat brālim esmu acu liecinieks ka vinu kikoja par aa 019,tapec ***, pietiks raudat tu jau zbal.  Un kads vinu kickoja ara no jusejiem,+ lab lab pameti rg nenotureji spriedzi tac tu ar savu suda croll neko neizdarisi umņik,paņem pauzi no sampa vecīt... 

 

Vg nemak shaut doe,mes panemam vinus 2v4 pff lol iemacsties saut,kauns fu blje.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...