• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] par none adminu Ainars_Jansons


A.Y.E

Recommended Posts

Tikai neliekat wp un ta dahuja viņu

 

1. Tavs niks spēlē :Nicholas_Coltrane

2. Administrātora niks spēlē : Meža bobs Ainars_Jansons

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://failiem.lv/u/5z3zbcbn

4. Apraksts par situāciju :Nu es jau biju paravis šodien banu par toka reporta uzzrakstiju meža bobam kad tev beidzot noņems adminu, labi bija iemesls paravu banu uz 1dienu nopirku unbanu, ieeju atpakaļ serveri bij garlaicigi ieliku keybinderi /me smejas un ar binderi mazliet paspamoju čatu bet es nebiju vienigais kas to darija un tad pekšņi bez bridinajuma parauju atkl banu, bla bija iemesls vaitad lai banot?    butu kaut bridinajis tad                      nu man zajebala jau teret naudu lai Ainars mani atkl nobano, čalis bla zajebal serveri bezpridelu taisa tak lai admina noteikumus izlasa vsp adminet nemak     

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

meža bobam kad tev beidzot noņems adminu - Ir aizvainošana administrātora

 /me smejas un ar binderi mazliet paspamoju čatu -  Lieka čata spamošana pārmērīgi ir banojama (nu kur d**** cilveki ir tur nedrikst)

Ainars mani atkl nobano, čalis bla zajebal serveri bezpridelu taisa tak lai admina noteikumus izlasa vsp adminet nemak - +1 wp par administrātora aizvainošanu!

TC

 

Edited by Ramirezs
+1wp
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [Enter ur name here] said:

meža bobam kad tev beidzot noņems adminu - Par šito jau dabuju banu!

 /me smejas un ar binderi mazliet paspamoju čatu -  bla ja čalis pabridinatu mani loģiski ka es vairs nespamot, ne?

Ainars mani atkl nobano, čalis bla zajebal serveri bezpridelu taisa tak lai admina noteikumus izlasa vsp adminet nemak - +1 wp par administrātora aizvainošanu!

es viņu neaizvainoju, parasti meģinu ieskaidrot ka čalis taisa bezpridelu un bla nedot normali paspelet, un adminet tas ir paties viņš to nemak kas viņam nepatīk čalis pohuja jailo ar nepatiesu iemeslu

Un lai izskata šito sudzibu kads lielaks admins @Sarkanais Kamars @Blūmentāls @Ezerinjsh!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, A.Y.E said:

Tikai neliekat wp un ta dahuja viņu

 

1. Tavs niks spēlē :Nicholas_Coltrane

2. Administrātora niks spēlē : Meža bobs Ainars_Jansons

3. Pierādījumi par pārkāpumu :https://failiem.lv/u/5z3zbcbn

4. Apraksts par situāciju :Nu es jau biju paravis šodien banu par toka reporta uzzrakstiju meža bobam kad tev beidzot noņems adminu, labi bija iemesls paravu banu uz 1dienu nopirku unbanu, ieeju atpakaļ serveri bij garlaicigi ieliku keybinderi /me smejas un ar binderi mazliet paspamoju čatu bet es nebiju vienigais kas to darija un tad pekšņi bez bridinajuma parauju atkl banu, bla bija iemesls vaitad lai banot?    butu kaut bridinajis tad                      nu man zajebala jau teret naudu lai Ainars mani atkl nobano, čalis bla zajebal serveri bezpridelu taisa tak lai admina noteikumus izlasa vsp adminet nemak     

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, AiBI said:

 

Ammm toki tu bridinaji nevareja redzet, bla slapot kaut vareji ne? or kick nahui jabano?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, A.Y.E said:

Ammm toki tu bridinaji nevareja redzet, bla slapot kaut vareji ne? or kick nahui jabano?

Cilvēkus ar "dibensmadzenēm" nevar pabrīdināt. Zinot arī tavu uzvedību un spēju domāt... tad labāk ir 1 dienu nobanot, pats jau pērc unbanus pa 1 dienas banu. Congratz

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2019 at 3:55 PM, AiBI said:

Cilvēkus ar "dibensmadzenēm" nevar pabrīdināt. Zinot arī tavu uzvedību un spēju domāt... tad labāk ir 1 dienu nobanot, pats jau pērc unbanus pa 1 dienas banu. Congratz

Amm loģiski  ja tu mani ar kick pabridinatu es vairs nespamotu čatu, ne?                bet ne partoka dc tevi noliku ka mazo mauku ir jabano sampa

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...