• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] par Ainaru Jansonu!


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ace_Yamaguchi

2. Administrātora niks spēlē : Ainars_Jansons

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/q2hsw6

https://prnt.sc/q2hsxd

https://prnt.sc/q2hsya

4. Apraksts par situāciju : Mes tikko dzinamies pakal parkapejam, vispirms ar auto, pectam vins bega ar kajam..., izvilka ieroci un saka saut, es savu preti. Šis paņem iemet mani JAIL par DM,CS un uzraksta, ka man ir tazer... 

Cilvēki, jums dzīvē šauj... jūs tur mainītu ieroci kas jums rokās pret tazer? WDYM...

 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jā jūs dzināties pakaļ divatā, jums ieroči ir domāti tāpat kā RL, pāršaut riepas vai bojāt transportlīdzekli līdz tas nekustās, līdz ko šis sāk bēgt jūs ar tazer cenšaties viņu arestēt NĒ BĻ@D NOGALINĀT! Jums viņš ir jānotver nevis jānogalina, jūs auna pieres... Ja gribat iegūt RP, tad sāciet domāt ar galvu nevis ar dibenu. Ja noziedznieks ir bruņots, tad jūs pēc baiļu faktora, nevis paši iesiet nomirt, bet paziņosiet OMEGA, vai izsauksiet palīgus, lai viņu notvertu, ne nogalinātu! JUMS CILVĒKI IR JĀARESTĒ NEVIS JĀNOGALINA.

Jaunie menti, kas ir savākušies vispār ir kaut kādi a@@@ļi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bļe tu zajebala jau šodien man esi, bļe kāds arrest ja viņš pa mums šauj, un šis ir freerom nevis ble rp nav pat vairāk kā 100 spēlētāji. Njā var redzēt ka adminu pirki

 

Link to comment
Share on other sites

Tu traks vai ka...? Dzive pa mani šauj... es tur ņemtu elektrošoku kurš teoretiski netver talak pa 0.5m... Saksim ar to ka vins sauj pa 3jiem no mums..., kamer mes tur OM sauksim šis jau bus ble Sibiirijaa..., acc ja peerk tad ar galvu nevajag domat... Kamer mes tur sauksim papildspekus, kas zin, šis moš aizskries talak un ģimeni apšaus... Nevajag man te dirst ka vienmer ja pa tevi sauj tev tazer javelk ara, lai pectam ar kovas bugiem tev deagle nebutu... ;@

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mažors said:

Nu bļe tu zajebala jau šodien man esi, bļe kāds arrest ja viņš pa mums šauj, un šis ir freerom nevis ble rp nav pat vairāk kā 100 spēlētāji. Njā var redzēt ka adminu pirki

 

Ja tev prātā ir freeroom, tad droši dodies pamācīties terminus un moš sapratīsi, KA ŠEIT B@@D NAV FREEROOM. Nosaukums pat tev pasaka. 
Šis jau sāk apnikt, pirkts vai nepirkts admins, viņš dara savu darbu un ja viņš zina ko dara, tad arī to dara. Neviens tāpat neko nedara. Ja jūsu galviņu šūnas ir aizaugušas un nespējat saprast atšķirību no freeroom un roleplay, tad droši aizejiet apmeklēt parasto GTA un tur ir freeroom, dari ko gribi, paši pat izmantojat bindus, jo zināt, ka šeit ir ROLEPLAY, te ir jāpielieto smadzenes, kuras ir galvā, nevis dibenā...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

AXAXAAXAXAXXAAXXAAXXAXAXA APSHAUDE KUR IR KERSTITAJAM ISTA PISTOLE PRET TAZER??????? Tas ir rp fails kad tu fucking izmanto ierochu cinjja taser, tas ir vnk pizgec ka te adminiem iet ar galvu axaaxaxxaxa kaa nekaa policistiem prioritate, a huj te ar taser jashau preti ja ir dziviba apdraudeta, es vnk saku ludzu leave admin un vsjo.. plus ja tu ar taser shausi longrange neskaitas baigi ka pg? Like I mean fuck me ja tu doma ka ar taser jashau pa chali kam ir ista pistole rokas man liekas tev ar galvu kkas nav kartiba. Labi, sampa 3-4 lodes ir kills, bet mes attelojam rl ne taa? Mes no 1 lodes varetu izasinjjot a huj skriesi ar taser pakalj :DDDDD

 

 

 

man tie wp netrauce xd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, dev1ks.xyz said:

AXAXAAXAXAXXAAXXAAXXAXAXA APSHAUDE KUR IR KERSTITAJAM ISTA PISTOLE PRET TAZER??????? Tas ir rp fails kad tu fucking izmanto ierochu cinjja taser, tas ir vnk pizgec ka te adminiem iet ar galvu axaaxaxxaxa kaa nekaa policistiem prioritate, a huj te ar taser jashau preti ja ir dziviba apdraudeta, es vnk saku ludzu leave admin un vsjo.. plus ja tu ar taser shausi longrange neskaitas baigi ka pg? Like I mean fuck me ja tu doma ka ar taser jashau pa chali kam ir ista pistole rokas man liekas tev ar galvu kkas nav kartiba. Labi, sampa 3-4 lodes ir kills, bet mes attelojam rl ne taa? Mes no 1 lodes varetu izasinjjot a huj skriesi ar taser pakalj :DDDDD

 

 

 

man tie wp netrauce xd

Nejaut iet runa par apšaudi, bet par to, ka cilvēks bēg, viņam nebija, ne ieroču, nekā rokās un jūs viņu vnk nošaujat. Jā pēc tam viņam bija ierocis rokā, bet ja tā skatās, tad jums ir pašiem jādomā par savu dzīvību un jūs neiesiet viņam tieši pretī, virsū! Labi apzinoties to, ka viņa ir savs ierocis. Jūs izsauksiet papildspēkus vai to pašu Omegu, lai nāk palīgā un notvertu, sāciet domāt reālās dzīves attēlojumus. Ja cilvēks bēg, tad izmanto tazer un attēlojat situāciju nevis skrienat pakaļ un uzreiz šaujat nost, šeit nav nekāds Cops & Robbers serveris. Kam jums ir domāta robežsarde, kam jums ir domāta armija? Ja ir noziedznieks, tad jūs viņu varētu notvert pie robežas vai ar Armijas palīdzību meklēt viņu ārpus pilsētām, kam šīs visas organizācijas ir veidotas, priekš DM??? vai arī priekš reālās dzīves attēlojuma.

- Jūs kā viens policists, iesiet pretī cilvēkam, kas šauj jums pretī ar ieroci (seja pret seju), jūs nedomāsiet par savām ģimenēm vai savu velmi izdzīvot?

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, AiBI said:

Nejaut iet runa par apšaudi, bet par to, ka cilvēks bēg, viņam nebija, ne ieroču, nekā rokās un jūs viņu vnk nošaujat. Jā pēc tam viņam bija ierocis rokā, bet ja tā skatās, tad jums ir pašiem jādomā par savu dzīvību un jūs neiesiet viņam tieši pretī, virsū! Labi apzinoties to, ka viņa ir savs ierocis. Jūs izsauksiet papildspēkus vai to pašu Omegu, lai nāk palīgā un notvertu, sāciet domāt reālās dzīves attēlojumus. Ja cilvēks bēg, tad izmanto tazer un attēlojat situāciju nevis skrienat pakaļ un uzreiz šaujat nost, šeit nav nekāds Cops & Robbers serveris. Kam jums ir domāta robežsarde, kam jums ir domāta armija? Ja ir noziedznieks, tad jūs viņu varētu notvert pie robežas vai ar Armijas palīdzību meklēt viņu ārpus pilsētām, kam šīs visas organizācijas ir veidotas, priekš DM??? vai arī priekš reālās dzīves attēlojuma.

- Jūs kā viens policists, iesiet pretī cilvēkam, kas šauj jums pretī ar ieroci (seja pret seju), jūs nedomāsiet par savām ģimenēm vai savu velmi izdzīvot?

3 menti skrien virsu vienam... nevajag te ja, un vareja labi redzet kad skrejam pakal, ka vinam pasam ierocis jau roka bija... nevajag te ja... tazer izmantot teev no ble 10 mentriem? Robežsardze? Omega? ble tur 1 cilveks katra orgaa varetu teikt, normaals gamers visus tur atvaaktu... Tad kada jega no policistiem? prost nokert un izrakstit soda kviti par to ka mums šauj vai? Ko tad mums jadara!?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AiBI said:

Nejaut iet runa par apšaudi, bet par to, ka cilvēks bēg, viņam nebija, ne ieroču, nekā rokās un jūs viņu vnk nošaujat. Jā pēc tam viņam bija ierocis rokā, bet ja tā skatās, tad jums ir pašiem jādomā par savu dzīvību un jūs neiesiet viņam tieši pretī, virsū! Labi apzinoties to, ka viņa ir savs ierocis. Jūs izsauksiet papildspēkus vai to pašu Omegu, lai nāk palīgā un notvertu, sāciet domāt reālās dzīves attēlojumus. Ja cilvēks bēg, tad izmanto tazer un attēlojat situāciju nevis skrienat pakaļ un uzreiz šaujat nost, šeit nav nekāds Cops & Robbers serveris. Kam jums ir domāta robežsarde, kam jums ir domāta armija? Ja ir noziedznieks, tad jūs viņu varētu notvert pie robežas vai ar Armijas palīdzību meklēt viņu ārpus pilsētām, kam šīs visas organizācijas ir veidotas, priekš DM??? vai arī priekš reālās dzīves attēlojuma.

- Jūs kā viens policists, iesiet pretī cilvēkam, kas šauj jums pretī ar ieroci (seja pret seju), jūs nedomāsiet par savām ģimenēm vai savu velmi izdzīvot?

Protams, ka domās. Bet padomā pats. OMEGA Ir domāta masveida apcietināšanai nevis 1 cilvēka notveršanai. Tādēļ policisti ir apmācīti šaušānā, skriešānā un notveršanā. Ja viņam nebija ierocis, tad protams jāsoda, bet ja bija ierocis, pienākas unjail. Plus policisti ir prioritāte numur viens, tādēļ viņi ganjau ņēma ieroci ārā. 

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, AiBI said:

Jā jūs dzināties pakaļ divatā, jums ieroči ir domāti tāpat kā RL, pāršaut riepas vai bojāt transportlīdzekli līdz tas nekustās, līdz ko šis sāk bēgt jūs ar tazer cenšaties viņu arestēt NĒ BĻ@D NOGALINĀT! Jums viņš ir jānotver nevis jānogalina, jūs auna pieres... Ja gribat iegūt RP, tad sāciet domāt ar galvu nevis ar dibenu. Ja noziedznieks ir bruņots, tad jūs pēc baiļu faktora, nevis paši iesiet nomirt, bet paziņosiet OMEGA, vai izsauksiet palīgus, lai viņu notvertu, ne nogalinātu! JUMS CILVĒKI IR JĀARESTĒ NEVIS JĀNOGALINA.

Jaunie menti, kas ir savākušies vispār ir kaut kādi a@@@ļi...

nuu par mentiem tik grib iet 4-6 lvl sooo ja tev taisniba

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

nu ble par tadu huijnu nekad it ka nejailo,kerot parkapeju,saut atlauts kerot ja ignore bridinajuma savienus [begli pasu par cs vajdzeja jail ,ja prost muk ignorejot mentus ar ieroci,gan jau mukot vel cr ar bij ]......RL ar bridinatu redzot ieroci un ar sautu,protams ne lai nosautu,bet ievainotu..........labak butu pieskatijis tos kas kaitina,apsauka mentus,triecas virsu,tici man mentam nav viegli but te nemaz ta, .........un par tazer,tas bugojas,panemot tazer,deagly pazud,a ar m4 bik cs mentam saut

Link to comment
Share on other sites

New pirktais admins Ainars_Jansons, čalis tadu bezpridelu taisa serveri, jaunus savus noteikumus izdoma, ari nezin nozimi Roleplay, var redzet adminet viņš nemak viņš adminu  lieto sava labaja, a ta viņam uz serv pohuja kautkas nepatik jail ar nepatiesu iemeslu, nu kr4 zajebis viņam ir, jega likt sudzibu? Tpt neviens admins izņemot viņa to sudzibu neizskatis, pieradit ka viņš hujņas dara serveri nevar.

 

 

Nelikt wp un ta dahuja viņu

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...