• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Back !!!!


Ramzze1

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

           Nu ko pienāca tā versija, kuru es gaidīju , lai nebūtu hakeru, un nemaisītu spēlēt ! 

Es no sākuma domāju, ka Kova liks labāku anti cheat, nevis jaunu Client , jo no viņas nav jēga . 

Skatoties tagat kas notiek serverī tas pir pzdc, jo serverī pēc tā kad uzlika jano Client palika mazāk cilvēku, un vairāk problēmu sampā ! Kova salabo vienkārši anti cheat , nevis client !

Totāli tizli ir spēlēt uz šī sūda Client, un haxi tāvaitā iet . Bet ja uzstaisīsi labāku anti cheat neies tie labie hakiņi :)

Plzz dvj liec back to client šito, *** nevaijg 

@Sarkanais Kamars

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Scofield said:

Clients sūds, jo sampfuncs neiet? :)

Izņemat savus sūdus un visi tiks serverī.

Pilnīgi piekrītu, ko jūs visi raudat ar hakiem vairs nevarēsiet maukt? Nekas vel 1 nedēļa un, tad jau varēsiet raut ar saviem hakiem. Nevajag raudāt, tāpēc ka ielika jaunu clientu... Loģiski ka viņš ārā neņems jauno klientu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Scofield said:

Clients sūds, jo sampfuncs neiet? :)

Izņemat savus sūdus un visi tiks serverī.

Tu vari kādam citam te rakstīt, lai kautko iznjem ara ! Man ir kautkas jāņem ārā ? Mani ir nobanojuši par hakiem, nav ! Man par katru terru ir video, un nekādus sūdu hakus neizmantoju, tā kā tu vari kautko njemt ara nevis es :) 

Un nevis es netieku , bet daudzi citi tāpēc arī rakstu ! Man tas viss kārtība un viss iet 

AndyR - Saka lielais hakeris kuram sha būs bans xdddd Skraidi laimīgs 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2019 at 1:47 PM, Scofield said:

Clients sūds, jo sampfuncs neiet? :)

Izņemat savus sūdus un visi tiks serverī.

pirmo reiz dzive es tev piekrītu  

izņemat huiņas ārā un viss strādās

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Scofield said:

Clients sūds, jo sampfuncs neiet? :)

Izņemat savus sūdus un visi tiks serverī.

Nu tas jau sen ir pieradiits ka tu atrauts esi, taču kas janjem araa??? Ja to installeru kavhajot man rada ka fails nav tiirs un automaatiski dzēš ārā lowak.....

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ramzze1 said:

Tu vari kādam citam te rakstīt, lai kautko iznjem ara ! Man ir kautkas jāņem ārā ? Mani ir nobanojuši par hakiem, nav ! Man par katru terru ir video, un nekādus sūdu hakus neizmantoju, tā kā tu vari kautko njemt ara nevis es :) 

Un nevis es netieku , bet daudzi citi tāpēc arī rakstu ! Man tas viss kārtība un viss iet 

AndyR - Saka lielais hakeris kuram sha būs bans xdddd Skraidi laimīgs 

nav uzrādīts pings bans nepatiess xdddd

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2019 at 1:50 PM, AndyR said:

Pilnīgi piekrītu, ko jūs visi raudat ar hakiem vairs nevarēsiet maukt? Nekas vel 1 nedēļa un, tad jau varēsiet raut ar saviem hakiem. Nevajag raudāt, tāpēc ka ielika jaunu clientu... Loģiski ka viņš ārā neņems jauno klientu.

Hahaha ar šito tu man motiveeji iedot adminiem vid kur tu haxo :D

Edited by kris͏taps
+3wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2019 at 2:15 PM, Ruskys said:

Hahaha ar šito tu man motiveeji iedot adminiem vid kur tu haxo :D

Liec gaidu jau xd

Edited by kris͏taps
+3wp
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2019 at 1:47 PM, Scofield said:

Clients sūds, jo sampfuncs neiet? :)

Izņemat savus sūdus un visi tiks serverī.

Tak bled ieej serveri un paskaties cik speletaji tgd on, parasti ap 15:00 bija kadi 30speletaji, vakar iepisa jauno client, šodien knapi 10playeri salasijas, kas kovam labako anticheat tik gruti ielikt?

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, A.Y.E said:

Tak bled ieej serveri un paskaties cik speletaji tgd on, parasti ap 15:00 bija kadi 30speletaji, vakar iepisa jauno client, šodien knapi 10playeri salasijas, kas kovam labako anticheat tik gruti ielikt?

Kāds sakars ar spelētājiem? Šodien blag ir piekdiena un daudzi brauc majas no kojam un datoru paliek utt. Nav visi kā tu kuri pis samp visu dienu...

Es pis, kā visi te raud kjip hax iet utt. Cortez aizpis savu jebli un beidz raudāt, kā sīka meitene... 

1 hour ago, Ramzze1 said:

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

           Nu ko pienāca tā versija, kuru es gaidīju , lai nebūtu hakeru, un nemaisītu spēlēt ! 

Es no sākuma domāju, ka Kova liks labāku anti cheat, nevis jaunu Client , jo no viņas nav jēga . 

Skatoties tagat kas notiek serverī tas pir pzdc, jo serverī pēc tā kad uzlika jano Client palika mazāk cilvēku, un vairāk problēmu sampā ! Kova salabo vienkārši anti cheat , nevis client !

Totāli tizli ir spēlēt uz šī sūda Client, un haxi tāvaitā iet . Bet ja uzstaisīsi labāku anti cheat neies tie labie hakiņi :)

Plzz dvj liec back to client šito, *** nevaijg 

@Sarkanais Kamars

Pastāsti man... 
Kas atsķirās nos ši client un veco? Neiet tavs Wh un aims? Oii nu aizpisies

Nekāda huj starpiba nav un lai paliek.. 

Toč esi kaut kāda lupata, ka raudi visu laiku pa kaut ko.. Gribi Anticheat? Paņem uztaisi un aizsūti kovam un spēlē uz savu anticheat..

Viegli ir dirst virsu tik, ka vajag utt... Paņem un uztaisi.. Ziedo savu laiku kaut kādam sūda anticheatam lai spēlītē beigtu raudāt..

Es pis tevi.. zābaks bļag..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2019 at 1:56 PM, Ramzze1 said:

Tu vari kādam citam te rakstīt, lai kautko iznjem ara ! Man ir kautkas jāņem ārā ? Mani ir nobanojuši par hakiem, nav ! Man par katru terru ir video, un nekādus sūdu hakus neizmantoju, tā kā tu vari kautko njemt ara nevis es :) 

Un nevis es netieku , bet daudzi citi tāpēc arī rakstu ! Man tas viss kārtība un viss iet 

AndyR - Saka lielais hakeris kuram sha būs bans xdddd Skraidi laimīgs 

Ko tu tur dirs par Andy bans utt? 

Noziedos kovam 3e un tapat tevi pisis dirsā,kā mazu meiteni. Ši nebus tava pirmā un pēdēja sudzība ka raudi. 

 

 

Blin

Bija atvērta un netīšām double post. Sorry

 

 

Edited by kris͏taps
+2wp
Link to comment
Share on other sites

Nu hujzin skatīs kā ies ar šo klientu kadu nedēļu,ja bis pozitīvi iespaidi tad atstāt ja otrādāk, tad likt atpakaļ veco.

Runājot par to,ka neiet samps,tas ir vienkārši tur vajag izdzēst ārā visus iespējamos hax. Bet snow mod,man piemēram, veljoprojam strādā, tā kā tas ir diezgan liels pluss :D

Šij sūdzībai nav jēgas, ja būtu uztaisījis pēc nedēļas tad varbūt.  Tur pieminēts,ka ap šo laiku bija vairāk un tt. -- nu nevar katru dieni būt identisks tas skaits.

 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šitam Receklis ko lai citi dar ja viņiem tas kompis nav OP kā pārējiem ? protams viņi sborkas lādēs a tie faili gandrīz kā neviens nejiet + arī redzams jau ka tauta ir ļoti maz tākā es nedomāju ka bija jēga šo Client likt. Saprotu hakeri nebūs bet ir domāts priekš tam aktīvi administratori un arī kaut kādi anticheati :) 

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

no vienas puses rec no otras ne . no vienas tas ka man modi nav un man gruti bez viņiem ,protams , var iztikt ,ja tas nav mūžīgi , bet nu iedomājies ja tu drīzāk sačinītu anticheat ka nemaz spēlē nelaistu ar tur dažādiem hakiem , atrodi kādu snitch kas pasaka gandriz ko pārsvarā lieto un viss

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/29/2019 at 4:41 PM, Khalifa` said:

no vienas puses rec no otras ne . no vienas tas ka man modi nav un man gruti bez viņiem ,protams , var iztikt ,ja tas nav mūžīgi , bet nu iedomājies ja tu drīzāk sačinītu anticheat ka nemaz spēlē nelaistu ar tur dažādiem hakiem , atrodi kādu snitch kas pasaka gandriz ko pārsvarā lieto un viss

es jau par adminu nosnitchotu

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...