• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Uldis_Rhymes


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Karter Kaman

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Uldis_Rhymes

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Log off, vid saakuumaa var redzēt stūrmani Uldi, un beigaas kaa chalis jau sajutaas nedrošs izlogojaas..

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://streamable.com/3bc61

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ammm, Karter tu labak filme savejos ka viņi dm kopa ar tevim visu LS kad acc off, vsp nesaprot ka tevi  pieņema par SAPD lideri???? blad Kamani tie tak lielaki hakeri samp.lv viņi irbtie kas bez paligprogramam neko nemak neee nu jebat, čalis jau pirmaja diena saņema warn pointu

 

 

 Kristap pat nedoma wp likt

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, A.Y.E said:

Ammm, Karter tu labak filme savejos ka viņi dm kopa ar tevim visu LS kad acc off, vsp nesaprot kabtevi pieņema, blad Kamani tie tak lielaki hakeri samp.lv tie kuri ar paligprogramam neko nemak neee nu jebat, čalis jau pirmaja diena saņema warn pointu

Ko tu te pļūti? :D  Mēs neko bez iemesla neDMojam , mēs pilnīgi katru situāciju filmējam, jo vienmēr būs kāds pārkāpējs... Kāds warnpoints? čista kkas tev sviestā ar smadzenēm ir aizgājis drotojot sampu..

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kārteris said:

Ko tu te pļūti? :D  Mēs neko bez iemesla neDMojam , mēs pilnīgi katru situāciju filmējam, jo vienmēr būs kāds pārkāpējs... Kāds warnpoints? čista kkas tev sviestā ar smadzenēm ir aizgājis drotojot sampu..

Bled tak beidz pļūtit visi vagosi var apliecinat ka mes ieejam iekša un jus hood gaidat mus sapišat zvaigznes un nošaujt mus pecka mes ielidojam jaila “Žurkas mazas”  hui tu vsp aizgaji uz sapd? Visu savu Kaman familiy salasiji un kad acc off bled puss LS tiek nodmots

 

Kristap neliec wp atvečaju nekraju postus *** nav vajadzigi

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, A.Y.E said:

Bled tak beidz pļūtit visi vagosi var apliecinat ka mes ieejam iekša un jus hood gaidat mus sapišat zvaigznes un nošaujt mus pecka mes ielidojam jaila “Žurkas mazas”  hui tu vsp aizgaji uz sapd? Visu savu Kaman familiy salasiji un kad acc off bled puss LS tiek nodmots

 

Kristap neliec wp atvečaju nekraju postus *** nav vajadzigi

''pussLS noDMots''    :D čist tev fantaazija gļuko

Pirmkaart- Visu dienu admini bija on

Otrkaart- Mēs filmējam katru situaaciju, jēga mums DMot serveri? :D

Treškaart- Beidz reiz raudaat, kkadus bullshitus piebaarsti, ja vjg varam iemest vid kur tev logoff abiem ar Evanu...

Chat off

E: Tava dislike spiešana jau izsaka visu par tevi :D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kārteris said:

''pussLS noDMots''    :D čist tev fantaazija gļuko

Pirmkaart- Visu dienu admini bija on

Otrkaart- Mēs filmējam katru situaaciju, jēga mums DMot serveri? :D

Treškaart- Beidz reiz raudaat, kkadus bullshitus piebaarsti, ja vjg varam iemest vid kur tev logoff abiem ar Evanu...

Chat off

E: Tava dislike spiešana jau izsaka visu par tevi :D

Labi negribu  lai man wp saliek pedejo uzzrakstišu.......        Tu šodien biji kadus 5h online točn, saki ka visu filme dvj ieliec kaut 5vidakus kur tu normali ar rp kadu jailo kad acc off, un nenado pizdets ka admini visu vakaru bija on, es pats šodien 2 reizes no jums paravu jailu bez iemesla, žel gan ka pieradijumu nav, tu saki ka mes ar evanu logoff ammm mes stavam hooda abi neko nedaram pekšņi musu hooda kautkadi noname kamani iebrauc un sak dmot protams ka logoff uztaisiju, bet kad iegaju atpakaļ es nepaspeju iziet ara no hood ka jus mani iekša gaidijat jau ar ievadito text lai zvaigzni uzpist un nošaut lai jaila es tiku ja jums tas izdevas, bet bļa ja aizgaji uz SAPD *** to tadu bezpridelu jataisa?? Ari esmu jaila šameji iepiš ieksa un nošauj mani *** to jadara?

Edited by kris͏taps
+3wp
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

PLS KRISTAP ES TEVI MILU JA SO NO WP DRAUKC

 

Pirmkart vakar like visu dienu bīju on un nekadu dm neredzeju no karter un kamaniem,otrkārt tu beigsi reiz raudaat un atslabt no sampa? Tev čista smadzenes nav, un tak *** par to vg tpt sha lid off un nesakat jau atkal raudat zinu ka  sha pateiksi' EU EJAM DC PARUNAT MAZAIS' Un tava dislike spieshana jau visu izrāda kads tu idiots vari but;) 

 

Ritvar Servivkov mr wannabijs gtob but bruts čalis bet tu nekad tads nebusi:( Žēl tādus retardus

Edited by kris͏taps
+1wp, suspends
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, A.Y.E said:

Labi negribu  lai man wp saliek pedejo uzzrakstišu.......        Tu šodien biji kadus 5h online točn, saki ka visu filme dvj ieliec kaut 5vidakus kur tu normali ar rp kadu jailo kad acc off, un nenado pizdets ka admini visu vakaru bija on, es pats šodien 2 reizes no jums paravu jailu bez iemesla, žel gan ka pieradijumu nav, tu saki ka mes ar evanu logoff ammm mes stavam hooda abi neko nedaram pekšņi musu hooda kautkadi noname kamani iebrauc un sak dmot protams ka logoff uztaisiju, bet kad iegaju atpakaļ es nepaspeju iziet ara no hood ka jus mani iekša gaidijat jau ar ievadito text lai zvaigzni uzpist un nošaut lai jaila es tiku ja jums tas izdevas, bet bļa ja aizgaji uz SAPD *** to tadu bezpridelu jataisa?? Ari esmu jaila šameji iepiš ieksa un nošauj mani *** to jadara?

Tu pašlaik esi vienīgais cilvēks kurš par mums ir neapmierinaats... Čist no mums tu biji tikai 1x reizi jailaa :D 

Ja tu tik ļoti tgd gribi pačīkstet par to situaaciju kur tevi hoodaa noshaavaam, tad ok, izstaastiishu.. Mēs dzinaamies pakaļ vienam čalim, viņš iebrauca jūsu hoodaa, pēc kaa jus vnk bezsakaraa saakaat šaut pa mums, pēc kaa mēs saakaam šaut pretii...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...