• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*Sūdzība* / BG / Andy_Rodriguez + WP


Recommended Posts

t1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andy_Rodriguez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu ko beidzot uzņēmu pingu , un tagat nevarēsi paraudāt , ka pings tev liels , un lago ! Pings normāls 60 , un gribi pateikt , ka lago + Zog zonu, var redzēt , ka es ./s WP vienalga turpina sēdēt un šaut, un uz video beigām vēl atmauc 1 BG ar mašīnu !

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  

 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ramzze1 said:

t1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Cortez_Ramzze

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andy_Rodriguez

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Nu ko beidzot uzņēmu pingu , un tagat nevarēsi paraudāt , ka pings tev liels , un lago ! Pings normāls 60 , un gribi pateikt , ka lago + Zog zonu, var redzēt , ka es ./s WP vienalga turpina sēdēt un šaut, un uz video beigām vēl atmauc 1 BG ar mašīnu !

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  

 

Mēs nezagām mēs palīdzējām VLA. Nekāds WP nemaz nebūs, ja mēs nemaz nenozagām xdddd, jo kad nošāvāt mūs mēs atpakaļ nebraucām. Un kā redzi es nemaz tajā terrā neēsmu iekšā xddd "zog terru" Wp būtu, ja es tev viņu nozagtu. 

Pēc hakiem izskatās, bet var redzēt, ka es tajā momentā ielagoju, jo paskaties, kad es tev sāku šaut kad sāki kliegt Wp es tev tāpiju un tajā momentā ielagoju. Man ir Ping freeze, jo splēlēju uz Wifi un, ja kāds sēž internetā no tel. kad es spēlēju, tad man lago. 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AndyR said:

Mēs nezagām mēs palīdzējām VLA. Nekāds WP nemaz nebūs, ja mēs nemaz nenozagām xdddd, jo kad nošāvāt mūs mēs atpakaļ nebraucām. Un kā redzi es nemaz tajā terrā neēsmu iekšā xddd "zog terru" Wp būtu, ja es tev viņu nozagtu. 

Kā nezagāt ? Palīdzēt, un zagt tas ir gandrī viens un tas pats veci ! Mums ir karš pret citu bandu, un domājat, ka jūs palīdzat mums vieglāk ? Moshk dvj mes iespamojam jūs, un mums gsg VLA atbrauc palīdzēt xddd Nesmīdini mani 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ramzze1 said:

Kā nezagāt ? Palīdzēt, un zagt tas ir gandrī viens un tas pats veci ! Mums ir karš pret citu bandu, un domājat, ka jūs palīdzat mums vieglāk ? Moshk dvj mes iespamojam jūs, un mums gsg VLA atbrauc palīdzēt xddd Nesmīdini mani 

Parādi noteikumu, kur parāda, ka par to dod warning point. Gaidu atbildi. Hoķ mēs nemaz nezagām un zona tāpat ir pie jums. Nemīz ieliec full terru, ja nav bail uzreiz redzēsi, ka mēs nemaz nezagām. Tikai tu nomīzīsi un neliksi full terru paļubom. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...