• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Cortezz_Ramze


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Jame_Crawford

2. Administrātora niks spēlē : Cortez_Ramze

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Screenshot_16.png

4. Apraksts par situāciju : Vēlos redzēt tos 2 invitus terru laikā.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Te var redzēt , ka Mike labi, tu invitoji pirms terras, un ganjau ar RP, bet parādījās , ka Vagosi uzbruk pēkšņi Ray_Redler invitots GSG 

Te viņš bīja pie jusu hood, kad jau terra gāja 1min, un pēkšņi jau gsg 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ramzze1 said:

Te var redzēt , ka Mike labi, tu invitoji pirms terras, un ganjau ar RP, bet parādījās , ka Vagosi uzbruk pēkšņi Ray_Redler invitots GSG 

Te viņš bīja pie jusu hood, kad jau terra gāja 1min, un pēkšņi jau gsg 

es skatos, ka VG vispār netiek specoti. Žēl. Tev laikam vienalga par VG tie jau '' normalie- legit " Acīmredzami, ka visu terru esi nospecojis GSG. 

P. S. Plds par Wp

Edited by kris͏taps
npk
  • Like 3
  • Upvote 4
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Ramzze1 said:

Te var redzēt , ka Mike labi, tu invitoji pirms terras, un ganjau ar RP, bet parādījās , ka Vagosi uzbruk pēkšņi Ray_Redler invitots GSG 

Te viņš bīja pie jusu hood, kad jau terra gāja 1min, un pēkšņi jau gsg 

Tev viss ok? tu ar šitadiem prikoliem meiģini pierādit kautko? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tu saproti kad tas teksts ir bugains, nevienmēr viņš rāda kā tev gribētos, plus Redleris kad tika pieņemts, ja tu saki kad tā ir kā ir, viņš varēja but afk, iespamoties teksts velak, vai kad jau izvēlejies skinu, tev tas uzspamojas. Ar šitadiem pierādijumiem neko nepierāda, nav neviens moments vērots, ar mani kadrā. 

  • Like 2
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, -Džokelz said:

Tev viss ok? tu ar šitadiem prikoliem meiģini pierādit kautko? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tu saproti kad tas teksts ir bugains, nevienmēr viņš rāda kā tev gribētos, plus Redleris kad tika pieņemts, ja tu saki kad tā ir kā ir, viņš varēja but afk, iespamoties teksts velak, vai kad jau izvēlejies skinu, tev tas uzspamojas. Ar šitadiem pierādijumiem neko nepierāda, nav neviens moments vērots, ar mani kadrā. 

Nu iespējams Radler okey nav , bet par Hazen ko pateiksi ?

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ramzze1 said:

Nu iespējams Radler okey nav , bet par Hazen ko pateiksi ?

A ko tu man pateiksi par to kad tu tikai gsg speco? Ar Hazen, es viņu pieņemu tieši pēc terras, tur nevar redzēt, vai terra vel bija, vai nebija. es teiktu kad par to pat ir maz pierādijumi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Ramzze1 said:

Te var redzēt , ka Mike labi, tu invitoji pirms terras, un ganjau ar RP, bet parādījās , ka Vagosi uzbruk pēkšņi Ray_Redler invitots GSG 

Te viņš bīja pie jusu hood, kad jau terra gāja 1min, un pēkšņi jau gsg 

Omaga , čali mani pieņema pirms terras, es atspawnojos mājas, es uztaisiju rr...

Edited by kris͏taps
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, -Džokelz said:

A ko tu man pateiksi par to kad tu tikai gsg speco? Ar Hazen, es viņu pieņemu tieši pēc terras, tur nevar redzēt, vai terra vel bija, vai nebija. es teiktu kad par to pat ir maz pierādijumi.

Viegli tu tos Warning Point dabū :) Tik pat labi, es tev tagat varu iedot vēlvienu WP , par administratora maldināšanu ! 00.25.52 Jūs iespamoja Vagosi / 00.28.22 jūs pieņēmāt Hazen, baigi smuki melo :) !

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Ramzze1 said:

Viegli tu tos Warning Point dabū :) Tik pat labi, es tev tagat varu iedot vēlvienu WP , par administratora maldināšanu ! 00.25.52 Jūs iespamoja Vagosi / 00.28.22 jūs pieņēmāt Hazen, baigi smuki melo :) !

Normāls esi, ko tu tur tagad izdoma? :DDDDDDDDDDD pašus savus noteikumus, davaj nomierinies, un gaidi lidz ričards izskatis.

Link to comment
Share on other sites

Par šitiem video, 1 video nevaram pateikt , ka spēlētājs Ray_Radler tika invitots terras laikā, tāpēc netiek pieskaitīts Warning Point !

Bet par spēlētāju Ray_Hazen tiek skaitīts Warning Point ! 

Slēdzu ciet !

  • Upvote 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ramzze1 said:

Par šitiem video, 1 video nevaram pateikt , ka spēlētājs Ray_Radler tika invitots terras laikā, tāpēc netiek pieskaitīts Warning Point !

Bet par spēlētāju Ray_Hazen tiek skaitīts Warning Point ! 

Slēdzu ciet !

Tu aizslēdzi, es atslēdzu, lai izskata sūdzību kads augstāk stāvošs .. 

Cik zinu, sūdzība ir par tevi, nejau kādu citu,, kā tu vari izskatīt sūdzību par sevi? :1f914::DDD

@Ezerinjsh @Blūmentāls Izskatat ibio. 

  • Like 1
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...