• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība Terry !!!


Ramzze1

Recommended Posts

1 hour ago, XiMiK said:

Bla, dirsā lien tikai tu, bet tāpat nesanāk. :D Sakrāj 40 euro pa gadu un nopērk adminu un tad sāk raudāt. :D 

Es DC kamaram reti rakstu, jo man tas nav vajadzīgs.  Un jā, visu algu uz samp ? xDDD, jām, laikam žēl tavus 40 euro palika, jo no mammas grūti bija dabūt pa gadu. :D

Līdi dirsā  tu lai nebanoju viņa mullti, lab, turi buri, 40 euro krutais vecis, es prom, jo tev atbildēt nav jēgas. Visi zen zin, ka raksti sūdzības 1h un pēc tam lai aizvērtu ciet. :D

 

Tad pasaki kam es lienu dirsā , a ? Tu vēl gudrāk neko nevarēju izdomāt ? Reāls tā kā zīdainis , kas tev bērnu jociņus stāsta , vienkārši nesmīdini mani xdd

Tu katrā savā rindiņā , liec tos 40e , kam tev viņi te piš ? Pēc tavām zināšanām, es mammai neprasu naudu , jo pats strādāju :) 

Īsteniibā, es šo sūdzību rakstiju maximums 15min ! Pienāks tas laiks, kad tev vienk nebūs kur iet :) 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tpc jau servers tukss,ka bezjega tirgo adminus.....ja tik loti naudu serverim vajg,uzliec unbanus par 10 eiro,vai ko citu tirgo,....adminus vspr vajdzeja dot tik caur forumu,lai zin kas ir kas.....

Edited by kris͏taps
+10wp
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, XiMiK said:

Nebūs kur man iet ? :DDD Dirsā nelien ? ee, žiguili varma parunāt. Lūdzu nedod uz feika banu, jo es ne hax. Tu tak mani zini, jā, es sodīju cilvēkus ne pēc sodas sistēmas, jajajaj. xDDD

Raud tas, kurš raksta sūdzības, bet ne es. :D  Man ot dushu pox ))

Viss pietiks postot ! Bet uz šo es tev varu mierīgi atbilet . 

Ko tu visu laiku piemni to , ka es dirsā lienu, vai raudu , a ? Es uzrakstīju sūdzību tikai tādēļ , ka dēļ tevis cilvēki cieš, un īpašniekam ir pie dirsas kas te notiek, jo viņš spēlētājus apmaina par naudu, un tu esi tas kurš te ir visu sapisis .

Es meiģinu cilvēkiem palīdzēt, lai dēļ tāda slima cilvēka kā tu necieš, bet es tagat tikai sapratu, ka no šīs sūdzības nekāda jēga nebūs, jo Kovai vajag naudu priekš sevis , nevis priekš servera . 

+ Tas tev Kova - Tu uzrakstīji , ka Terrys ziedo servera attīstībai ? Tad pasaki kapēc var teikt nehuja te nav ? Kur tas labais anti cheats, kas bīja tas palika, tu to naudu tikai sev paturi, un es neesmu uz tevis mad, bet dēļ tā tizleņa cilvēki ļoti cieš.

Ja tā tiešām turpināsies te tauta lēnām aizies prom , un tad jau būs par vēlu kautko veidot . Sāc beidzot domāt , vai vēlies vispār , lai tev ir spēlētāju !

Terry tu tikai vari ierēkt , bet padomāt ar savu paurīti neko nevaru, tālu nekur tā netiksi :) 

Ja tev Kova vajag naudu, tad liec *UNBANUS* Dārgākus, nevis te šitādam klaunam dod visu !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu centies pierādīt šeit? Bezjēdzīgu tekstu? Jā, nobanoju ar iemeslu tavs wh smird, bet prichom viņa šeit?? Ja iet runa par wh?. Pareizi domā, šī sūdzība neko nedos. Tu jau kaut ko sāki dirst tip viņai wh nebija, tas bugs, u. Tt..  Vsjo, bez spama.  Heiteri? Man pox par dislike, par vienu dislike parādīsies daudz reizs vairāk like, tāpēc pox. Xdd

Kāda jēga taisīt serveri, ja no viņa nenāks nekāda peļņa? To es gan nevaru saprast. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, XiMiK said:

Ko tu centies pierādīt šeit? Bezjēdzīgu tekstu? Jā, nobanoju ar iemeslu tavs wh smird, bet prichom viņa šeit?? Ja iet runa par wh?. Pareizi domā, šī sūdzība neko nedos. Tu jau kaut ko sāki dirst tip viņai wh nebija, tas bugs, u. Tt..  Vsjo, bez spama.  Heiteri? Man pox par dislike, par vienu dislike parādīsies daudz reizs vairāk like, tāpēc pox. Xdd

Kāda jēga taisīt serveri, ja no viņa nenāks nekāda peļņa? To es gan nevaru saprast. 

Varbūt tas ir bezjēdzīgi , bet vismaz cilvēki redzēs kāds tu esi , un tu te būsi pilnība nekas :)  Kāds sakars te vispār ar Santu, un wh ? Par to tēmu mēs jau dc izrunājām, es tev tikai teicu , ka nav WH xd Nu protams parādīsies daudz reiz vairāk, jo sapirksi :) 

Gribi pateikt tādā veidā kā tu dari baigi patīkami spēlētājiem ? Peļņa viņam arī nāca bez tevis, bet tu atlīdi sīks kukainis, kas te tagat bojās visu, netaksh , tinies ! 

7 minutes ago, SquadTeam said:

Jau 2x sodīju, un tas ir zigulis, kā arī to Kamars varēs pastīties ip :) Nu ko kova , beidzot saproti kāds ir tas tavs terriņš ? 

+ Drīz samontēšu video par viņu gājieniem :) Vecie būs jautri skatīties uz šo klaunu !

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...