• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Valters_Bowers


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Sirius_Black.

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Valters_Bowers.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Viss sākās šādi.. sāku strādāt.. braucu pāri tiltam no SF puses.. redzu.. pāri robežai uz manu pusi brauc Policists.. es tāds okey.. no 150km/h nometu uz 80-90.. tādi turēju.. pārbraucu pāri robežai.. skatos.. Policists - Valters_Bowers, apgriezās un brauca man aiz muguras.. ik pēc kādām 10sec.. apstājās.. pabrauca vēl.. tad atkal apstājās.. laikam vienkārši negribēja krist baigi acīs.. bet karoče.. pēc kādām 2min... viņš man pietuvojās.. un apstādināja ceļa malā.. atnāca, sasveicinājās..viss bija okey.. līdz brīdim, kad viņš teica ka es esot vilcies uz kādiem 50-60 km/h.. vnk wtf.. es nezin.. varbūt tas radars īsti pareizi nerāda.. bet es godīgi saku.. ka braucu uz 80-90.. jo es zinu.. ja būs bik vairāk par 100.. tad būs zvaigzne.. utt.. tā viņa melošana...tas viss pofig.. bet tas ka viņš mani nosauca par ''pimpi'' ļoti atvainojos par izteicienu! un par stūlbeni.. un beigās uzrakstīja.. ka ķipa nesaprotot kā Čārlijs mani vispār pieņēma.. :D Valter.. kāda tev darīšana.. ko/kādus cilvēkus Čārlijs pieņem.. tu esi policists.. nebāz savu degunu kur nevajag.. dari savu darbu! vnk WTF! Es uzskatu ka viņš ir pelnijis sodu.. par OOC insūltu.. viņš mani reāli aizvainoja! :( xD (Tā nedrīkst.)

4. Kā vainas dēļ tas notika : Protams ka viņa!

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://imgur.com/a/CRbHQic

 

VDTB9FuU2bqoMLJrzL.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...