• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ceļu policisti


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :James_Colosimo

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Lielākā daļa ceļu policistu

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Tu vienkārši brauc un tev ments apstādina, nu tu apstājies, tas izlec ārā ar vārdiem [' Rokas augš, nepildiisiet manas dotaas komandas es juus nošaušu!' ] kaut es tikai pārsniedzu biku ātrumu, nu chalis mani nošauj un atkal sēžu cietumā. +REP 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Maigi sakot musaru vaina tā ir, viņi nav nopelnījuši lai viņus sauktu par Policistiem

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) Ieejiet serverī vakarā

(Jūsu nospiestā "būltiņa uz leju" neko man nemainīs)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu iesaistīts. Viss sākās ar to, ka tu man panesies garām ar taxi stacijā, notriecot cilvēku, kurš arī turpat uz vietas atstiepās, līdz ar to, uzsāku pakaļdzīšanos, tālākais redzams video.

Kādu reakciju tu no policijas gaidīji, ja esi nogalinājis cilvēku, aizbēdzis no notikuma vietas, mucis no policijas, nozadzis rolleri, izraisījis vairākas avārijas, taranēji policiju??? Padomā, kas ar tevi notiktu dzīvē pie šādiem pārkāpumiem. Diemžēl te viss bija daudz mierīgāk, jo pārējie ieradās tikai beigās un tevi par laimi izkikoja antičīts videoklipa beigās.

Video redzams tas, kur var sodīt tikai un vienīgi tevi - NJ rolleristam un beigās CP mentam. Un tavu draugu - Alex Benz.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...