• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Salvadore World]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jamu Duck

2. Administrātora niks spēlē : Salvadore World

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/qgzdid ; https://prnt.sc/qgzd34 ; https://prnt.sc/qgzfbz ; https://prnt.sc/qgzfom ; https://prnt.sc/qgzhjo ; https://prnt.sc/qgzjsf  Pretīgi nenobriedusi,kaunu,neslavu nesoša attieksme.

4. Apraksts par situāciju : Izsaka kaut kādas neprofesionālas un administratoram nepieļaujamas frāzes,kas manuprāt ir nepiedodami,it īpaši administratoram,kurš ir pircis admina statusu,nevis ieguvis to reāli. Viņa attieksme pret serveri un spēlētājiem kopumā ir ļoti drausmīga,viņš ir sazvaigznējies un domā,ka ir svarīgāks par citiem, nekad neuzklausīs,vienmēr domā,ka viņam ir taisnība,uzskata citur par neko,bet viņš ir viss. Es uzskatu,ka tādam administratoram nebūtu jābūt šī servera sejai un kaut kādā veidā vispār jāieņem kāds status. Viņš ir pierādījis sevi no sliktās puses,man šķiet,ka godīgi nevienam viņš serverī nesimpatizē un viņš nav veicis nevienu jailu,kas ir patiess. Viņš nospēlējis savu un pārkāpis pārāk daudz robežas, tas nekas,ka viņš ir pirktais administrators, man šķiet,ka viņš savu jau ir nospēlējis un parādījis,ka nespēj un neprot to darīt. Nejau 25 eiro dēļ jābojā serveris tik ļoti. Jāatlaiž! Melo arī par noteikumiem,saka,ka multi acc var,bet noteikumos rakstīts,ka nevar. Kas tas ir? Noteikumos ir tik daudz kļūmes ,ka nesaprotu par ko kas tiek sodīts,jo noteikumos gan jau puse ir savādāk. Atļaujas vienkārši dzīt prom kādu, proti, vienkārši dzen prom spēlētājus no servera,lamājas lamuvārdu pēc lamuvārda, kas ir nenormāli, priekš servera sejas, administratora.

  • Like 2
  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pilniba piekritu! worldam ir jamekle savi talanti istaja dzive nevis saja paralelaja virtualaja pasaule.

Edited by BarneyMAD
+1wp
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu es kā administrators arī tev atbildēšu.... Vispār puse no taviem SS te ir bezjēdzīgi,jo tie neko neizsaka. Piemeram šis-https://prnt.sc/qgzd34 Kāds man sakars ar šo ss?. Nākamais -https://prnt.sc/qgzfbz Kas te? Pateicu lai iet gulēt,un ? tas ir aizliegts?.. Un pārejie SS.... Man tagad dirsīs virsū,un man ir jāsēž takā stūrī iespiestai mazai meitenei? Te tak neviens tā nedara,tu esi par daudz uzkāpis debesīs.... Nolaidies uz zemes kādreiz. Gan IG daļa tevi heito gan forumā. Deļ tavas pārgudrības. un taviem ''Fakti un argumenti'' Citu tu neko laikam nemāki. reāli es tevi te pirmo reizi redzu pa saviem 6 nospeletiem gadiem. Un laikam esi vienīgais kurš te tā izpaužas ar savu ''Gudrību'' Saskatijies LS*P  video,tagad tēlo gudru pusaudzi. Un tu saki ka es moloju un IG ir daudz nepatiesu jail? Tu no sākuma izlasi ŠĪ SERVERA NOTEIKUMUS. tad sūdzies,. Un pašreiz Noteikumos tas nav ierakstīts ka ir atļauti multi acc.

Link to comment
Share on other sites

Iznīcinu tevi ar faktiem un argumentiem, tāpēc tagad paliec emocionāls un nespēj uzvesties profesionāli,kā administratoram pienāktos. Esi ļoti jauns un neintelektuāls,lai ieņemtu šo amatu. Varu tavai mammai 25 eiro atsūtīt atpakaļ,ja pametīsi administratora krēslu. Kaut ko apstājies un nespēj uzrakstīt normālu teikumu, jālasa divas reizes,lai saprastu ko tu tur esi saspaidījis. Neesmu es nekur uzkāpis, tu esi. Es tev pāris reizes prasīju ko tu nesaproti ,kā tev palīdzēt,lai tu saprastu kādu RP terminu vai kaut ko,bet tu vienkārši paliki tajā brīdi emocionāls un sāki man tur rakstīt kaut kādu ateju. Man neinteresē kurš mani heito un kurš nē, heito mani tikai tādi kā tu,jo iznīcinu ar faktiem un argumentiem. Neesmu administrators,lai man būtu jāuztraucās par servera reputāciju un par to kā mani uztver community. Kopumā viss tavs teksts bija liela dumība,kuru izlasot gribās iet palasīt enciklopēdiju,lai kompensētu mirušās smadzeņu šūnas.

Pirmais ekrānšāviņš nozīmē to,ka tu nezini servera noteikumus, kā administrators. Ja foruma noteikumos rakstīts,ka nedrīkst,tu raksti ,ka kaut ko drīkst. Nezini noteikumus.

Otrais ekrānšāviņš nozīmē to,ka tu esi kaut kāds emocionāls tīnis,kurš nespēj sevi savaldīt,bet raksti kaut kādu pretīgu teikumu ar kuru liec visiem vēlēties pamest serveri,kas nekādā veidā nav izdevīgi ne servera īpašniekam,ne citiem spēlētājiem,jo tad mazāks online.

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Es esmu Jamu Pīle said:

Iznīcinu tevi ar faktiem un argumentiem, tāpēc tagad paliec emocionāls un nespēj uzvesties profesionāli,kā administratoram pienāktos. Esi ļoti jauns un neintelektuāls,lai ieņemtu šo amatu. Varu tavai mammai 25 eiro atsūtīt atpakaļ,ja pametīsi administratora krēslu. Kaut ko apstājies un nespēj uzrakstīt normālu teikumu, jālasa divas reizes,lai saprastu ko tu tur esi saspaidījis. Neesmu es nekur uzkāpis, tu esi. Es tev pāris reizes prasīju ko tu nesaproti ,kā tev palīdzēt,lai tu saprastu kādu RP terminu vai kaut ko,bet tu vienkārši paliki tajā brīdi emocionāls un sāki man tur rakstīt kaut kādu ateju. Man neinteresē kurš mani heito un kurš nē, heito mani tikai tādi kā tu,jo iznīcinu ar faktiem un argumentiem. Neesmu administrators,lai man būtu jāuztraucās par servera reputāciju un par to kā mani uztver community. Kopumā viss tavs teksts bija liela dumība,kuru izlasot gribās iet palasīt enciklopēdiju,lai kompensētu mirušās smadzeņu šūnas.

Pirmais ekrānšāviņš nozīmē to,ka tu nezini servera noteikumus, kā administrators. Ja foruma noteikumos rakstīts,ka nedrīkst,tu raksti ,ka kaut ko drīkst. Nezini noteikumus.

Otrais ekrānšāviņš nozīmē to,ka tu esi kaut kāds emocionāls tīnis,kurš nespēj sevi savaldīt,bet raksti kaut kādu pretīgu teikumu ar kuru liec visiem vēlēties pamest serveri,kas nekādā veidā nav izdevīgi ne servera īpašniekam,ne citiem spēlētājiem,jo tad mazāks online.

 

Atkal tu ar saviem ''Fakti un argumenti'' Puis. Te jebkurš ir emocināls,ne tikai es. Un tā kā esmu pamanijis ka tu šeit heito mani,un iespejams deļ tā ka esmu tev uzlicis banu,.tas ir bērnišķīgi. Un protams tu neesi pirmais un pedejais heiteris... Tas ir tikai normāli....Un tu droši vari iet un palasīt enciklopēdiju,lai atdzīvinātu savas mirušās smadzeņu šūnas.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, World said:

Atkal tu ar saviem ''Fakti un argumenti'' Puis. Te jebkurš ir emocināls,ne tikai es. Un tā kā esmu pamanijis ka tu šeit heito mani,un iespejams deļ tā ka esmu tev uzlicis banu,.tas ir bērnišķīgi. Un protams tu neesi pirmais un pedejais heiteris... Tas ir tikai normāli....Un tu droši vari iet un palasīt enciklopēdiju,lai atdzīvinātu savas mirušās smadzeņu šūnas.

Esi oficiāli zaudējis man,jo tev nav faktu un argumentu,bet man tie ir. Es vispār nesaprotu, kā tu vari būt administrators,ja katrs trešais vārds,kuru tu raksti - ir nepareizs. Ja tev nav faktu un argumentu, lūdzu, tad neatbildi neraksti vairs atbildes. Neesmu tavs heiteris,man vienkārši nepatīk muļķi un muļķīgas izdarības.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, World said:

Atkal tu ar saviem ''Fakti un argumenti'' Puis. Te jebkurš ir emocināls,ne tikai es. Un tā kā esmu pamanijis ka tu šeit heito mani,un iespejams deļ tā ka esmu tev uzlicis banu,.tas ir bērnišķīgi. Un protams tu neesi pirmais un pedejais heiteris... Tas ir tikai normāli....Un tu droši vari iet un palasīt enciklopēdiju,lai atdzīvinātu savas mirušās smadzeņu šūnas.

Kāds vel heiteris? Bērnišķīgi? Čalis pasaka savu kritiku un uzreiz ir heiteris. Bļe cik lielam autismo jabut, lai pirktu samp lv adminu un dirš, ka jamu bērnišķīgs. 

P.S. Tiekamies klubā "Luīze" Es tev ar stikla lausku vairokdziedzeri izgriezīšu.

 

Edited by BarneyMAD
+1wp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Abi lietotāji chatboxā izteicās rupji. Suspendu varēja iedot abiem vai arī nevienam.

Multi acc owneris ir atļāvis. Noteikumos tas nav izlabots.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...