• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Enrique World]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jamu Duck

2. Administrātora niks spēlē : Enrique World

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/qi08fx

4. Apraksts par situāciju : Tātad, braucu ar savu gang, redzu,ka riffinieks sauj manus 2 ballas gang puisus,sauj pa vinu masinu un ta. Es paskatos radara, nemirgo kubicins, ok. Es izkapju ar savu rifle,kurs man jau rokaa un sauju pa to Riffa puisi, nepaspeju vinu pat nosaut, vins aizmuka. Mes iesedamies,sakam braukt prom un mani iemet jail par DM uz 1h, esmu sokets par si jauniesa lietam. Esmu pats teoretiski ballas bandinieks,mani tikai iznema no bandas,lai pa nakti nepapistu terras,jo visi guleja. Kapec ,lai es neaizstavetu savus homijus,kuri ciesh M4 savienus?

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Modi nemetat wp, iejaukšos biki...

Cik var mest jailaa par šitiem bullshitiem?? Gangs ar gangu pašaudas, tas ir tīri normaali, irl arii nebuus taa ka tu tur bļe aiziesi ar pretinieku gangu mieriigi staaveesi blakus un chillosi, beidzat reiz likt jailaa pa shitaam hujņam... Labi vēl var saprast, tad ja tur riktiig nonstopaa šie šaudas, tad veel var... Bet nu bļe, šitas bullshits kad es tikko vnk braucu garaam purnam un vinjs pa mani saak šaut un es saaku shaut pretii un mani ieliek jail uz 1h... Pilnīgs bullshits... Man bļe prost staaveet skatiities kaa shis mani nošauj?? un teikt hahaha dm sēdi jailaa, nu nē bļe, protams ka es šaušu pretī, jo tas cilvēks ir no enemy ganga... @Ezerinjsh  apdomaa šito, jo fr pilniigaakais bullshits ka gangus liek jailaa pa dm, vinjiem savstarpeeji vajadzeetu atļaut pašaudīties, jau taa tas terru laiks ir taads kaads vinjs ir...

Edited by kassels
neko nedotu, bet leksikas dēļ saņem +2wp
  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kārteris said:

Modi nemetat wp, iejaukšos biki...

Cik var mest jailaa par šitiem bullshitiem?? Gangs ar gangu pašaudas, tas ir tīri normaali, irl arii nebuus taa ka tu tur bļe aiziesi ar pretinieku gangu mieriigi staaveesi blakus un chillosi, beidzat reiz likt jailaa pa shitaam hujņam... Labi vēl var saprast, tad ja tur riktiig nonstopaa šie šaudas, tad veel var... Bet nu bļe, šitas bullshits kad es tikko vnk braucu garaam purnam un vinjs pa mani saak šaut un es saaku shaut pretii un mani ieliek jail uz 1h... Pilnīgs bullshits... Man bļe prost staaveet skatiities kaa shis mani nošauj?? un teikt hahaha dm sēdi jailaa, nu nē bļe, protams ka es šaušu pretī, jo tas cilvēks ir no enemy ganga... @Ezerinjsh  apdomaa šito, jo fr pilniigaakais bullshits ka gangus liek jailaa pa dm, vinjiem savstarpeeji vajadzeetu atļaut pašaudīties, jau taa tas terru laiks ir taads kaads vinjs ir...

Pilnībā piekrītu ,administratoriem ir kaut kāds šaurs redzes loks uz RP kā tādu. Bieži vien kills ir ar IC iemeslu, bet nejau es uzņemšu SS ar katru darbību vai uzdirsienu,ko es saņemu savā ceļā. Tas nav mans pienākums. Es varu šaut viņu vai piedot viņam,tas ir atkarīgs no manas vēlmes. Es uzskatu,ka starp bandām vispār tāds DM termins neeksistē, gribu ,braucu,meklēju un šauju. Tas arī ir tas,kas visiem patīk un interesē šajā serverī, te neviens nespēlē ,lai iegūtu kaut kādu RP baudu,bet gan vienkārši gangwarojas ar nelielu RP piegaršu. Jebkurā gadījumā mana situācija nav DM un es esmu jau pietiekami sapratis,ka tu nekam nederi, Ērik.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...