• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sirius_Black (occ insult)


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Taunis_Lupata

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Sirius_Black

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Piegāju pie mašīnas netīšām uzsitu un viņš bļauj , ka CARDM un tad nosauc mani par ........

4. Kā vainas dēļ tas notika : Dēļ manis

5. Pierādījumi par Pārkāpumu 

https://failiem.lv/u/jcq2e7yx

Link to comment
Share on other sites

kāds bļāviens vēl ooc insūlts? es vienkārši saku to ka tu reāli esi lowaks.. low erperis.. Tu tajā scrīnā.. kkur 5minūtes atpakaļ uztaisīji reālu MassCS+DM (TK) + Uzsiti par manu mašīnu nejau ''netīšām'' bet tīšām.. vēl kaut ko bļāviens dirsi.. un galvenais atbildēji ''Man peh'' un ''ir jaungads'' vnk wtf.. tas ka ir svētku vakars.. tas nenozīmē ka tu vari staigāt pa staciju, un darīt visu ko gribi.. Viss sākās dēļ tevis.. pareizi.. vienkārši smieklīgi bļāviens.. divas omītes staigā pa staciju ar ieročiem un piepišās pie visiem.. vnk wtf.. Pēc manām domām sūdzība aplama!

 

VDTB9FuU2bqoMLJrzL.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kārlis Ieviņš said:

Liec sūdzību par savu izdomāto MassCS+DM+TK ;DD

 

:D:D:D Aiz manis.. pie pieturas vaitad nenovāci savējo ? :D es tev vēl teicu.. reāls MassCS+DM(TK).. un tas bija iemesls.. kāpēc tu vienkārši pienāci pie manis un uzsiti par durvīm.. vnk wtf :D Besī kad kāds runā taisnību? nu varbūt tur nebija MassCS.. itkā par cik ments.. lai staigā par staciju.. bet maybe QS tur varēja būt.. hz hz

Es nelieku sūdzību.. vakar daudzi bija ganjau ka iedzēruši un darīja muļķības.. Neesmu kā tu.. kurš liek sūdzību par to ka nosauca tevi īstajā vārdā tā teikt.. vnk wtf.. kapēc tu savējo novāci ?

 

VDTB9FuU2bqoMLJrzL.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kārlis Ieviņš said:

Pierādi savu teikto ar ss or video ;DD

 

Man tev nekas nav jāpierāda.. vienkārši kas Jums visiem ir? nu jau ir 2020.Gads.. visiem kaut kas jāpierāda.. vienreiz izaudziet.. esi vecis.. pasaki kā bija.. tu novāci savējo.. un piepisies man.. 

Vārds ''lowaks'' nav ''ooc insūlts'' es tevi nekādīgi neaizvainoju.. es pateicu taisnību.. vārds ''lowaks'' - ''low erperis'' vienkārši savējo novāca, tas ir (TK).. utt 

Sūdzība aplama.. (Tu pārkāpi noteikumus, nejau es!)

Lai kāds šo ver ciet.. un lūgums @Kārlis Ieviņš neraksti šeit vairs!

VDTB9FuU2bqoMLJrzL.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...