• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzibā [Cortez Ramze]


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Paul Alvarez

2. Administrātora niks spēlē : Cortez Ramze

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

 

 

 

4. Apraksts par situāciju : Tātad. Mīļais corteziņš speco tika gsg un tas jau ir tikai normāli. Rekur ir 3 bani kuri ir nepatiesi (manējais arī). Līdzko gsg ņemt terras, lielais 1337 admens sež krisī 24/7 gsg un piesedz rg. Biežāk specotu savus dibendraugus, tad redzētu, ka daļa ar croll mauc un hph. Mēs šdn vakarā ņēmām terras un džeks neizturēja. Ja jau džeks nejēdz skaitīt lidz 3, tad mums šeit nav par ko runāt.. Ši nav pirmā reize :)

Admins savā labā?

  • Like 2
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 - Drīz būs mans video kur bīja sis moments, un padomāju, ka tur tiešām ir stavosh, bet no mana video redzēs !

2 - Admini mēdz kļūdīties , un tur tiesham mashinas apstajas, un 7 lodes izshauj .. 

3 - Un ko tu ar šo gribi panākt ? No manis redzams, hph, bet no vinja ss nav tur nekas ... Un Laumu ļoti labi apčakarēja, ka tur nav hph, bet patiesiiba ar photoshop mieriigi visu izdarīju, jo tas nav skinu vaina :D

+ Tikai 2 nepatiesi par GSG , vso piesedzu ? Un vel admins savā labā ? Bija teikts, ka ir atļauti multi, un gribēju pakarot, aizgaju kur nav Konoriki, un kamani, jo ar vinjiem nespeju team, un aizgaju pie Liam kuru vispar nepazistu, un for fun pakarot :D  iegaju pēc terras on caur Charly, un charlys pateica, lai neeju, un vairs negaju šodien uz terram, un turpmāk, es bushu biezham admin on. 

Šodien esmu bijis tikia uz 1 terru on :D 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu galvā pists esi? Paskaties taja vid kad lodes mazumā iet. Tur no 00 lidz 2 max iet :DDDDD

Edited by kassels
leksiku pievaldi
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...