• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Roy_Manchester


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Sirius_Black.

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Roy_Manchester.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Stāvēju stacijā gaidīju draugu, bet draugs tā arī neatbrauca.. es izsaucu taksi lai aizbrauktu uz Las Venturas autosalonu paskatīties automašīnas cenas.. karoče taksists atbrauca.. mašīna pīkstēja.. godīgi teikšu, es nezināju ka zagtas automašīnas pīkst.. pat ja zinātu man būtu pillnīg pofig.. taksistu izsaucu.. un viss.. tās nav manas problēmas.. tās ir viņa paša.. karoče.. pateicu viņam kur jābrauc.. viņš brauca.. un aiz muguras sāka dzīties ments.. man bija pillnīg vienalga.. līdz brīdim, ka viņš lika man tās zvaigznes... es tur reāli ņipričom.. es bļāviens nekad neesmu mucis no mentiem.. un ātrumu pārkāpis arī neesmu.. karoče.. aiz robežas nezinu kas notika.. laikam tas taksists vienkārši izlīvoja.. kad devos pie menta izstāstīt situāciju.. viņš man uzlika rokudzelžus.. teica ka es ķipa arī vainīgs.. vnk wtf.. tad atbrauca mans draugs.. es iekāpu.. bik.. kādas 10-15 min mukām no tā menta.. viņš tik turpināja man likt zvaigznes.. beigās pie tās prizmas /entership.. ments mūs iegrūda ar savu auto ūdenī.. nezinu kas tur notika.. bet karoče kad ments man šāva.. man negāja nost hp... + viņš mani apmeloja.. viņš teica ka man ķipa HPH.. vnk wtf.. man bija rokudzelži un es biju ūdenī.. *** man HPH būtu vajadzīgs, strādājot prizmā!? tad karoče tālāk vnk viņš novilka rokudzelžus lai varu izkāpt krastā.. viņš mani aizveda uz garāžu.. un tālāk viss video ir redzams, sīkais vienkārši nobijās un atlaida.. jo zin ka viņš pats ir vainīgs..Liels pāldies @Gatis_Zelts, kurš iebrauca garāžā īstajā brīdī..

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : https://imgur.com/a/3Ci0ML9 un vidaki

VDTB9FuU2bqoMLJrzL.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...