• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Conor_Crawford DB


Recommended Posts

adamāta vietā

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Conor_Crawford

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : stacijā šis cilvēks man brauca augumā ooc kā redzams čatā , tad braucu uz hood , sašāva man mahu viens no gsg , un skrēju tālāk , un hood mani negaiditi sagaidija šis , labi ka ir replay ; ) un nē ,kā redzams tas nebij ghetto , taka gaidu 7 ban viņam

4. Kā vainas dēļ tas notika : Rižās galvas axaxaxa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, -Мажор said:

neraudi pirdien sikais, bus jau labi, tas bij getto.

100e kovai vel reiziti aizsuti :D

p.s laizi dirsu

100 eiro ? :O  kur tu tādus melus esi izrāvis puis , ghetto noteikumi - jābļauj ''GHETTO'' nebļāvāt , značit vienkārši laistīji asaras rižik pižik 

Kristap , tu man par šādu tekstu liktu 4 dien suspendu ... par to kā viņš aizvaino :(  

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lmaobro said:

100 eiro ? :O  kur tu tādus melus esi izrāvis puis , ghetto noteikumi - jābļauj ''GHETTO'' nebļāvāt , značit vienkārši laistīji asaras rižik pižik 

Kristap , tu man par šādu tekstu liktu 4 dien suspendu ... par to kā viņš aizvaino :(  

pats vel rakstiji, plus orgas perc, nozelojamais zadrot :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, -Мажор said:

pats vel rakstiji, plus orgas perc, nozelojamais zadrot :D

 

yes , nopirku 1 orgu , 2 līderus , pērku orgas utt . vecīt tu sēdi pirktā orgā jo esi lūzeris kas pakāstu parastu līderi 1 un 2 , tagat zem žiguļa ziemas zābaciņiem silti esat tur iekārtojušies

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lmaobro said:

yes , nopirku 1 orgu , 2 līderus , pērku orgas utt . vecīt tu sēdi pirktā orgā jo esi lūzeris kas pakāstu parastu līderi 1 un 2 , tagat zem žiguļa ziemas zābaciņiem silti esat tur iekārtojušies

siaaa senchu maks tu esi veciit :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...