• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] John_Queste


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Sirius_Black.

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : John_Queste.

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Čīteris.. Sobis 100%.. vajag vnk 365 !

4. Kā vainas dēļ tas notika : Vina.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :  

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rowell said:

xdddd :DD 

žel ka nespēj atsķirt hakus:D 

bļā lowak.. tev visu laiku krava lēkāja līdzi.. (gaisā) tā nevienam nenotiek.. + kad kāpi smagajā krava nebija.. kad iekāpis biji.. srazu parādijās krava.. bļā sobis sūds.. vnk uzliki lai krava neatkabinās lai nepapistu! BAN 365 (HAX/sobis/lowaks)

Link to comment
Share on other sites

tur tev prost nerādija traileri i vsjo:D,  Tad jau sanāk visi kas /entership mauc hako:D

Prost kad es stuumu, kravu, traileris pa pusej iebugojies, peec kaa izstuumu araa tev parādijās.

Link to comment
Share on other sites

Traks vnk esi, tu kad /unloadtruck salas galaa taisijies tev tā paša figņa bija, traileris nerādas pec tam parādās.. Ingaram tieshi tas pats bija.

P.s nekraashu postus, Lai Lauma, vai jebkaas cits izskata!

Edited by kassels
+1wp
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rowell said:

Traks vnk esi, tu kad /unloadtruck salas galaa taisijies tev tā paša figņa bija, traileris nerādas pec tam parādās.. Ingaram tieshi tas pats bija.

P.s nekraashu postus, Lai Lauma, vai jebkaas cits izskata!

4 posti.. lowak.. ieraksti vienā nevis 5 postus pēc kārtas..

+ Pirmajā dienā pēc rr.. es iegāju igrā.. bija ļoti daudz čīteri.. es /f čatā rakstīju.. ''bļin besī.. ķipa ko kova ir izdarījis.. utt ķipa salaidis čīterus atpakaļ'' un tad tu teici..ja nebūtu bijis rr.. tu nebūtu ticis atpakaļ.. tev bija BANS jau.. par to ka čītoji Prizmā.. es vnk nesaprotu.. ja tevi nenobanos.. es vnk vairs nesaprotu kas notiek SAMP.LV serverī.. visi čīto.. ķipa.. tādas atrunas.. :DDDDDD Tik tiešām ir tā, kā šorīt ments teica? viņš atteicās rpot.. teica ka šis vairs neesot rp projekts.. Vai tiešām? Čīto kas grib.. utt.. visiem poh?  tagad stacijā raksta.. ķipa mošk man tajā video bija pings.. :D:D:D .. bļā Jūs lowaki.. nesaprotat ka no ping nepazūd krava.. un neparādas tā pēkšņi.. :D reāls sobis redzams.. ieslēgta huiņ, lai kravu nepapistu! 

Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart man bans bija par speedhaku, noleemu netereet naudu, pagaidiju banu rr, un pirms tam nemaz prizmā neesmu bijis paprasi jebkuram kas ir vadījis prizmu:D

Neredzu jēgu dirsties sheit.. Es daudz ko varu izdomāt bet shis ir to tha next level ble

p.s Paprasi scotfieldam, vasaraa par speedhaku nobanoja mani:D +pingu nenofilmeesi.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rowell said:

Pirmkaart man bans bija par speedhaku, noleemu netereet naudu, pagaidiju banu rr, un pirms tam nemaz prizmā neesmu bijis paprasi jebkuram kas ir vadījis prizmu:D

Neredzu jēgu dirsties sheit.. Es daudz ko varu izdomāt bet shis ir to tha next level ble

p.s Paprasi scotfieldam, vasaraa par speedhaku nobanoja mani:D +pingu nenofilmeesi.

 

Takš saki ko gribi man ***.. kāds iemesls man melot? Ja tev nebūs bans par hax.. kuri ir redzami video.. (sobis) Tad reāli Samp.LV fucking dead

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Rowell said:

Pirmkaart man bans bija par speedhaku, noleemu netereet naudu, pagaidiju banu rr, un pirms tam nemaz prizmā neesmu bijis paprasi jebkuram kas ir vadījis prizmu:D

Neredzu jēgu dirsties sheit.. Es daudz ko varu izdomāt bet shis ir to tha next level ble

p.s Paprasi scotfieldam, vasaraa par speedhaku nobanoja mani:D +pingu nenofilmeesi.

 

Man nav tāds internets kā tev bļin.. kaut kāds Āfrikas rūteris ''sīmenis'' 

Pings? Atrunas es ibal.. izdomā kaut ko labāku ..

 Viss.. @Rowell ej tālāk sūdzies mammai.. neraksti šeit vairs.. nekrāj postus.. lowak

Edited by kassels
brīdināts
Link to comment
Share on other sites

Jā nets no Lattelecom ko man darīt? lowa pisies gulēt.. Toč dariit nav ko tev, uzzini kas ir sobis pirms gudri netā dirs. vsjo es off, Lai skatās samp.lv dievi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...