• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Sanya Alvarez


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Roscoe Floquet

2. Administrātora niks spēlē :Sanya Alvarez  

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Servers restartējās nevaru neko parādīt  https://prnt.sc/qjhf2f

4. Apraksts par situāciju :Viss sākās ar to, ka viņš iekāpa SAPD auto, es uzrakstiju CS, viņš uzrakstija tev pašam CS atrodoties N-Times teritorijā, es uzrakstu a mož man te ir postenis un es gaidu svarīgu personu,šis man kaut ko sāka dirst un izkickoja, es ienākot serverī uzrakstiju report '' Vēlreiz izkickosi ielikšu sūdzibu, par acc savā labā'' . Ieeju afk iečilot vidaku, ienāku back sampā skatos , bans uz 1dienu, par to, ka puikam notiltoju .

#BESTACC

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, no prob. Pēc  būtības, ja nemelot, tad visi menti nopietni ahujeli IG. Atļaujas visu, DM,CS,QS,PG,MG + nesakot par to, ka viņi nezin kas ir Ceļa policija un Kārtības.!

Tātad, katru dienu menti sēž pie N - Times jeb pie paša hood. Skatos čali ar hujnu nodarbojas un nolēmu iekāpt menta auto, jo tur vēl bija citi čali. Nu tip tusejas kopā ar viņu un šis raksta /b Cs.

Lai tā būtu, bet tu atrodies privātīpašumā un tas nav CS ? N-Times  tip nav hoods tas ? tas nenozīmē, ja nav žoga, tad katrs trešais var braukt un tur darīt ko grib.  Pierādi, ka menti var atrasties privātīpašumā ? Nav tāda, jo likums paliks par likumu.  

Report: nav īstenība chatbox, lai papriecāties vai muļķības  rakstīt. https://imgur.com/a/pmMP7ra Pietiek katru dienu kikot jūs par lieku report! 

 

Pierādīt ? ok. Čalis pats ieliek vid, kur būdams līderis taisa dahuja NonRp.

Un to menti pie mums atļaujās. Labāk izlasi noteikumus un termiņus, tad raksti sūdzības. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Beglis said:

Ok, no prob. Pēc  būtības, ja nemelot, tad visi menti nopietni ahujeli IG. Atļaujas visu, DM,CS,QS,PG,MG + nesakot par to, ka viņi nezin kas ir Ceļa policija un Kārtības.!

Tātad, katru dienu menti sēž pie N - Times jeb pie paša hood. Skatos čali ar hujnu nodarbojas un nolēmu iekāpt menta auto, jo tur vēl bija citi čali. Nu tip tusejas kopā ar viņu un šis raksta /b Cs.

Lai tā būtu, bet tu atrodies privātīpašumā un tas nav CS ? N-Times  tip nav hoods tas ? tas nenozīmē, ja nav žoga, tad katrs trešais var braukt un tur darīt ko grib.  Pierādi, ka menti var atrasties privātīpašumā ? Nav tāda, jo likums paliks par likumu.  

Report: nav īstenība chatbox, lai papriecāties vai muļķības  rakstīt. https://imgur.com/a/pmMP7ra Pietiek katru dienu kikot jūs par lieku report! 

Parādi man noteikumu, kas tev atļauj banot par lieku reportu, tu nedrīksti neko tādu darīt. 

Biški ahujel pa daudz neesi dūšu sarijies šitā vienkārši nobanot būdams kaut kāds acc, pēdējā laikā skatos, kad puse no jums pašiem terminus pārkāpj, kā es pārvelku zeķes.

Šodien pats bik pa daudz neatļāvies aiz lspd, izskāpjot ar ieroci rokās ar no sava baraka ?  Kova tu vsp afigenajā noskaņojumā liekot spēlētājiem kaut kādus barakus kā privātas mahas ?

Par šo teritoriju mēs vēl varētu pastrīdēties, jo tu nezini kādā uzdevumā es tur esu .

Like for real vecīt, beidz pist serveri un problēmu nebūs.

Un wdym citi čaļi žēl, ka nenorekordoju, man neviena nebija tu iekāpi un tavs minions kk.

Un ko tu domā katru dienu kikot, tu pirmo reiz savā karjerā izkiko mani no servera, cik es ilgi jau tagad esmu atsācis spēlēt es esmu izkickots dēļ reporta tikai 1 reizi .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, man īsti vienalga, jo taisnība būs mana. Pārāk ahujeli menti IG, jo savādāk to nepateikt. Nav ko spamot liekus reportus, kāda daļa vispār tev ir ? 

Lai kova pārdod ko grib un kam un tevi tas nepish vispār.  Vienmēr ar ko IG būs problēma, tie ir menti. :DDD Kuri pārkāpj visu, bet citus ķip soda. 

Paši pārsniedz to pašu ātru, bet citiem par to MG, ahrinet. Dod man pierādījumus un mazāk raudi.

Gaidīsim no @Sarkanais Kamars vai Laumas atbildi.   Es tev tos pašus tavus video iemetu kur tu daudz pārkāpj būdams līderis :DDD Tas nav kruti. 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Beglis said:

Nē, man īsti vienalga, jo taisnība būs mana. Pārāk ahujeli menti IG, jo savādāk to nepateikt. Nav ko spamot liekus reportus, kāda daļa vispār tev ir ? 

Lai kova pārdod ko grib un kam un tevi tas nepish vispār.  Vienmēr ar ko IG būs problēma tie ir menti. :DDD Kuri pārkāpj visu, bet citus ķip soda. :D

Paši pārsniedz to pašu ātru, bet citiem par to MG, ahrinet. Dod man pierādījumus un mazāk raudi.

Gaidīsim no @Sarkanais Kamars vai Laumas atbildi.  

Parādi kaut mirkli, kad līdz šim mēs esam kaut ko nepareizi izdarijuši, par barracku hmm civilajam barracks un braukā pa pilsētu.

Barracks kaut kā skaitās militārais transports nevis civilais.

Mentiem nekad nebūs problēmas, būs vienmēr ar kaut kādiem jaunajiem adminiem, kāpēc man nekad nav bijušas problēmas ar Laumu ? 

Jo Lauma ,ir os admins, kas saprot visu, bet jūs jaunos adminus es galīg nesaportu, kuri piesedz čīterus un vēlāk brīnās, kad serverī tauta pazūd .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jokot nemāki. :) Lauma pārāk daudz jūs īstenībā žēlo un neesmu nekāds jaunais admins. Tip uz mentu hood iet ir cs, bet uz citiem nē? Low kaut kā. Man īsti vienalga ko raksti un es gulētm Raksti sev pašam.!  Tu pat to pašu elementāro lietu nezini, ka 2k16 nav OS. Un piesegt? Ar tevi kaut kas nav tā. Dod šurp pierādījumus, ka nebanoju hakerus. Iedomājies, citi admini arī nebano gsg, jo viņi nav tik debili lai hakot, kad acc on. 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es runāju globāli pa adminiem 

Laumai nav žēl viņa vnk ir cilvēks un saprot tos cilvēkus, kas spēlē jau kādu laiku  roleplay'u. Adminu roleplay's  erpo erpo labi bye man jāiet specot man terra .

Krch gaidam Laumu vai Kamariku 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...